Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Pamiętnik dewelopera: Poszukiwacz

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    z wagi, sprzedajac dropy z dmk, zamiast wymieniac, a wymieniajac zawsze szansa na monete/wesele sie zwieksza 3krotnie, a jesli nie ze sprzedazy dropow z dmk to z wagi za inne surki, proste

    swoja droga , widziales chociaz raz zeby ktos u nas na serwie drugiego wrzucal na wage na sprzedaz, ja jeszcze nie ...
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 08.05.2016 o 16:32

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dobry pomysł ze złodziejem trzeba tylko sprzedawać looty za przygodę

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    acha, a te czasy ktore podalem sa dla koszar na 5ym lvlu anie na 6ym, dla 6 lvlu beda o 20% krotsze, czyli powiedzmy ok, 12,5h

  4. #34
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Nie żebym był jasnowidzem, czy coś, bo wczoraj pisałem, że statek wprowadzają dla klejnotów, a dzisiaj (dwa dni po ogłoszeniu nowości) pojawiła sie promocja 100%.
    Zapraszam do dyskusji.
    Pozdrawiam, browar69
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  5. #35
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam się z przedmówcami, informatycy w BB poświęcają godziny pracy po to żeby pobawiła się garstka graczy. Na 70lvl potrzeba 345,13 mln PD, czyli dla najbardziej aktywnych graczy (tych co wbili już 67), to prawie rok takiego ciśnięcia jak dotychczas, dla innych kilka lat.

    Kopalnię saletry dostajemy na 62lvlu, to może statek na 63, no max 65 poziom. Wtedy będzie to realne do osiągnięcia. Przy okazji może tę posiadłość zmienicie od niższego poziomu? Wbijając 71 poziom uzbiera się już taki majątek że człowiek obstawi sobie wyspę wieżami czy lodówkami, rezydencje nie będą już miały sensu, no moje jedna do kolekcji.

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Wbijając 71 poziom uzbiera się już taki majątek że człowiek obstawi sobie wyspę wieżami czy lodówkami, rezydencje nie będą już miały sensu, no moje jedna do kolekcji.
    Nie tyle nie beda mialy juz sensu, ile nigdy nie mialy sensu bo zwyczajnie sa niewiele lepsze od zwyklych, nie maja nawet startu do jakichkolwiek budynkow kolekcjonerskich dajacych populacje i do tego wymagaja patentow (bezpatentowe niby sa, ale niedostepne z zadnego znanego zrodla).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie tyle nie beda mialy juz sensu, ile nigdy nie mialy sensu bo zwyczajnie sa niewiele lepsze od zwyklych, nie maja nawet startu do jakichkolwiek budynkow kolekcjonerskich dajacych populacje i do tego wymagaja patentow (bezpatentowe niby sa, ale niedostepne z zadnego znanego zrodla).
    Ja bym sobie trochę postawiła gdyby się pojawiły odpowiednio wcześnie, 134 patenty leżą odłogiem, a zawsze to odpowiednik wieży, bezpatentowe byłyby pewnie dobrym zarobkiem dla BB, w sumie dziwne że jeszcze nie wprowadzili do sklepiku. Ale faktycznie w praktyce popyt na ten patentowy budynek jest prawie równy zero.

  8. #38
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    a zawsze to odpowiednik wieży
    edit : wyglada na to ze po cichu zmienili bazowa ilosc osadnikow z 40 na 50 i na 6 lvl faktycznie jest 100.

    A do sklepiku nie wprowadzili bo bardzo sie staraja zeby kazde bez wyjatku ich posuniecie bylo kompletnie pozbawione sensu.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 09.05.2016 o 12:04
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Pomijając już sam fakt bezsensowności wprowadzania takiego typu "ulepszenia" od 70 lvl jest kolejny bezsensowny fakt co to ulepszenie daje - mianowicie star coiny... Tylko po co komu star coiny na 70 lvl ? Żeby dalej jak lemming czy bezmózgie zombie tłukł te cyferki do 75 lvl przez kolejne 3 lata ? Niestety team developerski wykazał się tutaj zerem kreatywności - powiem więcej mam wrażenie że dział developmentu BB działa od dłuższego czasu na zasadzie outsource'ingu. Wygląda to tak jakby jakaś grupka programistów dostawała zlecenie raz na pół roku żeby wprowadzić jakąś pseudo-nowinkę do gry, ot tak na odczepnego - totalnie oderwaną od rzeczywistości, której zupełnie brakuje spójności z reszta gry... Już same cyferki potrzebne do zdobywania kolejnych poziomów powyżej 50 wyglądają jak oderwane od rzeczywistości - wygląda to tak jakby team który pracował przy "Aktualizacji XXL" zrobił to na odczepne, a później przy implementacji do gry zapomniał skorygować błędu. Naprawdę ktoś zamierza wbić ten bilion exp'u ? Ja grając od dość dawna mam obecnie bodajże 60 mln (całościowy exp) i więcej nie zamierzam bo sensu w tym nie ma... Pachnie to już obecnie Tibią (w którą się grało za czasów raczkowania internetu w Polsce )gdzie podobno ktoś jest bliski levelu 1000 - tylko pytam, po co ?

  10. #40
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ja bym sobie trochę postawiła gdyby się pojawiły odpowiednio wcześnie, 134 patenty leżą odłogiem, a zawsze to odpowiednik wieży, bezpatentowe byłyby pewnie dobrym zarobkiem dla BB, w sumie dziwne że jeszcze nie wprowadzili do sklepiku. Ale faktycznie w praktyce popyt na ten patentowy budynek jest prawie równy zero.
    Nawet jakby je wprowadzili za klejki to i tak bylyby od 71 do kupienia xD

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.