Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się taki pomysł?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 47.50%
  • Nie

    21 52.50%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Licytacja

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie
    "Everybody lies"

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Misiorww powiedz dlaczego ty zawsze jesteś na nie

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tez jestem na nie, jak dla mnie nie potrzebne więc nie

  4. #14
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...towanie-aukcji pisałem już o tym tutaj. Nie spodobało się...
    No właśnie, to już było. Ilość głosów w ankietach jest podobna, proponuję połączyć tematy.
    Mnie osobiście nie jest to potrzebne, ale wydaje mi się, że lepiej dyskutować w jednym wątku, będzie miał większą siłę przebicia.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    1. Powstała do tego zakładka handel
    2. Na handlu już różnego rodzaju formy licytacji się przejawiają od dawna
    3. Jak się komuś podoba na ale gro to tam też można kupić surki, budynki etc. i tam masz pełen zestaw funkcji łącznie ze screenami danego przedmiotu :P
    co to ma być? Pół doliny pobanowali za licytacje na handlu, a Złota Góra może?

  6. #16
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    co to ma być? Pół doliny pobanowali za licytacje na handlu, a Złota Góra może?
    Sporadycznie gracze umawiają się na licytacje i konkursy. Zwykle jest to ustalane z MODem i ogłaszane na handlu, np. "o 20:30 odbedzie się licytacja budynków organizowana przez gracza XYZ, chętnych zapraszamy na Global-4" albo "dziś o 17:15 robię konkurs. w quzie do wygrania duże ilości fasolek i specjalna niespodzianka - chętni niech wchodzą na G-3". I zwykle nie ma problemu - handel nie zaśmiecony, G1 (którego jednak używa się najczęściej spośród globali) też nie. Na kanał do licytacji/konkursów moderator może zajrzeć czy nikt nie broi. Zabawa się odbywa w cywilizowanych warunkach. I wszyscy zadowoleni

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pasqd również jest na nie. I pasqd nie będzie argumentował dlaczego ponieważ argumenty padły w postach wyżej.
    Pozdrawiam

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Sporadycznie gracze umawiają się na licytacje i konkursy. Zwykle jest to ustalane z MODem i ogłaszane na handlu, np. "o 20:30 odbedzie się licytacja budynków organizowana przez gracza XYZ, chętnych zapraszamy na Global-4" albo "dziś o 17:15 robię konkurs. w quzie do wygrania duże ilości fasolek i specjalna niespodzianka - chętni niech wchodzą na G-3". I zwykle nie ma problemu - handel nie zaśmiecony, G1 (którego jednak używa się najczęściej spośród globali) też nie. Na kanał do licytacji/konkursów moderator może zajrzeć czy nikt nie broi. Zabawa się odbywa w cywilizowanych warunkach. I wszyscy zadowoleni
    Czyli, ze to nie jest licytacja na handlu, to jest to co u nas modzi zabili. Nikt normalny nie będzie właził na 10 globali, bo modowi się tak widzi I nie widzę powodu dla, którego miałabym nie widzieć co się dzieję na globalu po to, żeby widzieć licytacje baaa nawet nie widzę powodu, dla którego miałabym się babrać w przełączanie czatów - nie za to płace. No ale cóż średnio 2 licytacje dziennie drażniły modów do tego stopnia, że je skasowali, bo przeszkadzały kilku osobom skarżącym, się do supportu, ale oficjalne skargi większej grupy osób na handlu (do niebieskich) to już nie były ważne... Jak dla mnie skoro nie można na handlu to zróbcie nową zakładkę albo licytacje w kantorze, bo więcej było bałaganu o brak możliwości licytacji niż te 10 min dziennie spamu z powodu samych licytacji.

  9. #19
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Czyli, ze to nie jest licytacja na handlu, to jest to co u nas modzi zabili. Nikt normalny nie będzie właził na 10 globali, bo modowi się tak widzi I nie widzę powodu dla, którego miałabym nie widzieć co się dzieję na globalu po to, żeby widzieć licytacje baaa nawet nie widzę powodu, dla którego miałabym się babrać w przełączanie czatów - nie za to płace
    Globali jest 5 od jakiegoś czasu.
    A gra jest darmowa z tego co wiem

    Poza tym Rosadamascena napisała, że na handlu są ogłoszenia o licytacji a sama licytacja odbywa się na g-4

    U nas też zresztą nigdy nie było licytacji na handlu. Przed obcięciem globali były na g-10 a teraz nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 21.04.2016 o 23:48 Powód: Dopisek

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Globali jest 5 od jakiegoś czasu.
    A gra jest darmowa z tego co wiem
    i co zobaczysz je wszystkie naraz?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.