Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Nowe jednostki

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie czytałem tego w ogóle, ale generalnie nie jestem za dodawaniem kolejnych a kolejnych jednostek, lepiej jakby była możliwość upg istniejących wybierając różne ścieżki

  2. #12
    konkur4
    Jestem za bitwami morskimi, niech drewno, które u większości leży i się marnuje, w końcu się do czegoś przyda. Jednostki lądowe - NIE.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    BB możesz ten temat zamknoć bo wiem ze każdy powie jestem za nie

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Jestem za bitwami morskimi, niech drewno, które u większości leży i się marnuje, w końcu się do czegoś przyda. Jednostki lądowe - NIE.
    Masz moj glos

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niedawno policja zagroziła zamknięciem wątku, autor się wycofał, więc pole do dyskusji wątłe

  7. #17
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    (...) Zapraszam do dyskusji. (...)
    A nad czym tu dyskutować? W tym dziale podobno konieczna jest ankieta... -_-
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/22662 (pkt. 8.)

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    polska język trudny język

    ps
    porażka
    Zdanie w języku polskim zaczyna się z dużej litery i kończy się znakiem interpunkcji. Oprócz tego brakuje Ci przecinka. Fajnie, że dbasz o język polski, ale sam stosuj reguły języka ojczystego.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Wygląda na to, że niekoniecznie
    Widocznie nastała amnestia jakaś, regulaminy nie obowiązują .

    Zrobiło się po prostu idealnie dla osób, które lubią nabijać posty :P ( znalazłabym conajmniej kilkoro)
    To i ja sobie nabiję kolejnego.

    Co do regulaminu, naprawdę potrzebujecie bez przerwy jakiejś pały nad sobą i bez tego nie możecie się odnaleźć? Lepiej wytknąć niezgodność z regulaminem zamiast wyrazić opinię na zadany temat? Czy to jest zwykłe nabijanie postów, czy umizgiwanie do modów to już nie wnikam, ale wiem, że przez takie nadgorliwe podejście do sprawy (również ze strony moderatorów) czasami giną ważne pomysły. Tym bardziej, że często z samej wymiany zdań wynika znacznie więcej niż z ankiety. Albo kwestia wyszukiwania. Nie zawsze da się znaleźć wątek, który odwołuje się do tematu, jaki chcemy akurat poruszyć. A to słowo kluczowe nie takie, a to nieco inne podejście. I siedzi taki urzędas i wyszukuje całe forum żeby odnaleźć ten jeden wątek a potem zamiast napisać coś mądrego w odniesieniu do niego, to bach, "naucz się szukać" albo inna uwaga. Co Wy się z urzędów skarbowych pourywaliście czy co?
    Podobnie - ale to już do moderatorów - rzecz ma się w przypadku zamykania przedawnionych wątków. Z tego, co obserwuję, robią to z automatu i zupełnie bez refleksji. Przysiądzie jeden z drugim, zerknie od niechcenia na datę ostatniego wpisu i ciach, do archiwum. Tylko nie weźmie taki pod uwagę, że na przykład ważny wątek zginął z pierwszej strony, bo jednego dnia się namnożyło jakichś mniej ważnych tematów i ten jeden został zepchnięty, więc siłą rzeczy przestał być widoczny.

    No, ale post nabity, można zrobić sobie herbatkę.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 22.03.2016 o 12:40 Powód: uzupełnienie

  10. #20
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Opinię wyraziłam w poprzednim poście
    A co do regulaminu - skoro nie obowiązuje, to proponuję go skasować i tyle.
    Co do zamykania tematów - mnie też się to nie podoba,szczególnie jeśli chodzi o pomysły.
    Niejednokrotnie było już tak, że dany pomysł był zrealizowany po kilku latach (np. łączenie przedmiotów w menu gwiazdy) , więc w tym dziale "przedawnienie" nie powinno obowiązywać. Zresztą , wg regulaminu, ankiety również powinny być bezterminowe.

    Zamykanie "z powodu przedawnienia " kłóci się z regulaminem wg mnie

    (Ciekawe kiedy ten post zniknie :P I z jakiego powodu)
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 22.03.2016 o 21:19

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.