Zobacz wyniki ankiety: czy chcesz aby reset zadań gildii był w dzień

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak chcę aby można było nastawić trudniejszych produkcji surowców/broni na noc

    41 66.13%
  • Nie chcę takiej zmiany jest dobrze jak jest

    21 33.87%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: zmiana czasu resetu zadan

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    myślę że reset zadan między 2 a 4 w nocy byłby optymalny mało ludzi pracuje stale na noc choć wiem ze są i tacy ale zadania można zrobic rano a blokować przed wyjściem z domu

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chciałbym zapytać się jaki jest teraz prestiż bycia w Gildii że dają takie zadania dziennie przygodę a dzisiaj nawet krawców ten co daje takie zadanie na pewno nie zna się na rzeczy zgodziłbym sie jeżeli w sklepie gildijnym były jakieś specjalne i nagrody ale tam są badziewia czekamkiedy będziecie dawać Ali Babe do zadan Gildijnych powodzenia

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    Chciałbym zapytać się jaki jest teraz prestiż bycia w Gildii że dają takie zadania dziennie przygodę a dzisiaj nawet krawców ten co daje takie zadanie na pewno nie zna się na rzeczy zgodziłbym sie jeżeli w sklepie gildijnym były jakieś specjalne i nagrody ale tam są badziewia czekamkiedy będziecie dawać Ali Babe do zadan Gildijnych powodzenia
    Na 66 lvlu podobno daja drwala w 2 zadaniach
    A czy ja wiem czy opactwo to taki badziew dla kogos kto zaczyna gre

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Na 66 lvlu podobno daja drwala w 2 zadaniach
    A czy ja wiem czy opactwo to taki badziew dla kogos kto zaczyna gre
    zgadzam się że do niektórych nie ale jest jego ograniczenie mam 14 tyś monet i po co no i takie potrzebniejsze rzeczy są bardzo rzadko dawane

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    zgadzam się że do niektórych nie ale jest jego ograniczenie mam 14 tyś monet i po co no i takie potrzebniejsze rzeczy są bardzo rzadko dawane
    Niedlugo powinno byc nowe losowanie Jeszcze pewnie zatesknisz za opactwem

  6. #16
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    W pierwszym tygodniu zg kończyło sie dość późno w nocy, ale od czwartku kończy się o 1 w nocy, co wydaje ok.

    Shadow_mk, jeżeli zg miałoby się restartować w południe, to owszem, osoba która zasiada do kompa popołudniu, czy wieczorem, ma szanse zapuścić produkcję do zg, ale ona nie skończy się wcześniej niż rano. więc ten ktoś musi się pojawić przed 12, żeby odklikać, a skoro może się pojawić do odklikania, to czy nie może się pojawić do rano, żeby zapuścić produkcję i odklikać sobie wieczorem?
    Na którą być godzinę nie nastawił, to i tak wypada, ze trzeba się zalogować dwa razy w odstępie iluś tam godzin.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobry pomysł ma RedJul, żeby można było kliknąć wydanie surowców od razu i niech system sam zalicza zadanie po wykonaniu. Ja bym się cieszyła ze zmiany godziny restartu ze względu na łatwiejsze monitorowanie wykonywania zadań. Teraz muszę pisać przed snem, żeby ludzie pisali mi wiadomość o wykonaniu, a rano odkopywać się ze skrzynki zawalonej wiadomościami.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Dobry pomysł ma RedJul, żeby można było kliknąć wydanie surowców od razu i niech system sam zalicza zadanie po wykonaniu. Ja bym się cieszyła ze zmiany godziny restartu ze względu na łatwiejsze monitorowanie wykonywania zadań. Teraz muszę pisać przed snem, żeby ludzie pisali mi wiadomość o wykonaniu, a rano odkopywać się ze skrzynki zawalonej wiadomościami.
    Piwonia a nie lepiej było aby dołożyli jedną rubrykę więcej i umieścić tam zadania wykonane poprzednio i wtedy nie trza było by pisać kto zrobił a kto nie

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    Piwonia a nie lepiej było aby dołożyli jedną rubrykę więcej i umieścić tam zadania wykonane poprzednio i wtedy nie trza było by pisać kto zrobił a kto nie
    To by było fajne, ale pewnie opracowanie trwałoby lata i spowodowałoby lawinę bugów, zmiana godziny restartu jest na chwilę obecną najprostszym rozwiązaniem.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Dobry pomysł ma RedJul, żeby można było kliknąć wydanie surowców od razu i niech system sam zalicza zadanie po wykonaniu. Ja bym się cieszyła ze zmiany godziny restartu ze względu na łatwiejsze monitorowanie wykonywania zadań. Teraz muszę pisać przed snem, żeby ludzie pisali mi wiadomość o wykonaniu, a rano odkopywać się ze skrzynki zawalonej wiadomościami.
    Zdecydowanie nie musisz tylko sama chcesz Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś aż tak wszystkich pilnował dla kilku monetek

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.