Zamknięty wątek
Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 263

Wątek: Event świąteczny 2015: Pierwsze informacje

  1. #191
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Rano po konserwie 9x, czyli bez zmian.

  2. #192
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie 19 (skok z 12) - szału nie ma ale coś tam zmienili...

  3. #193
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Pecha macie ot co, u mnie najmniejsza ilość jaka się pojawiła po evencie to 16 ostatnio miałem 24

  4. #194
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Wczoraj mialem bodaj 12. Dzis juz szaleństwo.. 26 ;P

  5. #195
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Nowy Świąteczny budynek: Zgadnijcie do czego służy."

    By dali tę zgadywankę miesiąc temu, to by można się pobawić, a teraz to wiadomo, że to domek z piernika (odpowiednik rezydencji) który dostanie się za odkrycie całego kalendarza i pudełek za klejnoty (tu szansa jest minimalna).

  6. #196
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Poczekaj Piwonia, dowiesz się o nim wg strony głównej w przyszłym tygodniu, a wg wpisu na forum za tydzień... obydwa wpisy tego samego autora... hura!

  7. #197
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Szkoda że w tym roku zrezygnowali z lodowej na rzecz tego domku, generalnie to ten event nic specjalnego nie przyniesie do zdobycia

  8. #198
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Szkoda że w tym roku zrezygnowali z lodowej na rzecz tego domku, generalnie to ten event nic specjalnego nie przyniesie do zdobycia
    Myślę, że nie jest tak źle. Nowe młyny wodne się przydadzą, a po wymianie starych na nowe można zyskać kolejne miejsce. Tym którzy zdążyli już w pełni zapchać nowe wyspy, kolejne miejsce się przyda

  9. #199
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie się domek podoba, wolę od lodowej, bo przynajmniej będę miała świąteczną pamiątkę, tak więc zmianę popieram. No a event fajny, awaryjny kwatermistrz (oj kilka dni temu cieszyłabym się że go mam), młyny które oszczędzą miejsca, a może i będzie się opłacało buffa na nie dawać (przy kolejnych opactwach sporowody znika), manufaktury (po postawieniu kolejnego przemysłu jak znalazł).

  10. #200
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja, jak zwykle zacieram łapki na event i już nie mogę się doczekać
    Jak ktoś lubi marudzić, to niech marudzi, jak dla mnie, to okazja do darmowego zaopatrzenia się w kolejne budynki. Manufaktur nigdy dość, dla mnie sa na wagę złota. Nowe młynki tez jak najbardziej, bo tak jak wspomniała Piwonia, opactwa mają spore zapotrzebowanie. Wolę dostawić kolejny budynek niż być uzależniona od premii. Kwatermistrz, heh, z przyjemnością jeszcze ze 2-3 bym dorwała

Zamknięty wątek
Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.