Zamknięty wątek
Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 263

Wątek: Event świąteczny 2015: Pierwsze informacje

  1. #161
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Bedzie do kupienia w evencie wielkanocnym za pisanki
    Nie byłabym taka pewna. Jeśli dobrze pamiętam te wszystkie zawirowania z Wielkanocą 2015 to kombinacje były różne. Początkowo miał przecież być jako specjalna oferta obiektów z poprzedniego roku, za jajka w kropki. Potem zrobili uniwersalne targowisko za "pasianki". Ale biorąc pod uwagę to co wymyślali wcześniej wcale nie jestem w 100% przekonana, ze znów go dadzą Obym się myliła

  2. #162
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    5 mistrz ^^ To chyba rzeczywiscie zbyt piekne zeby bylo prawdziwe

  3. #163
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Za to na przygode biega 15x szybciej niz tawerniany
    A 600 prezentow to raptem kilka dni slania grubasow lub otwarcie okienek w kalendarzu
    Chodzi mi o to że do tej pory każdy zakup eventowy był swego rodzaju czymś wyjątkowym a ten kawetermistrz co ma wyjątkowego
    zabiera 1000 jednostek
    podróżuje 2 min (czyli nada się tylko na awarie) ale co można nazwać awarią? jak zazwyczaj jest na przygodzie więcej wojska
    wraca - 1,5h. (czyli wojska lepiej tam nie pakować)

  4. #164
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wydaje mi się że Mikołajowy kwatermistrz będzie przydatniejszy od Drakuli, właśnie czasem potrzeba takiego natychmiastowego dosłania i do tego na pewno się sprawdzi, a i do normalnego transportu też, z tym że na zakończenie nie będzie sie ładować jednostek, aby szybciej wróciły przydzielone komu innemu. Chyba że ktoś po zakończeniu wymagającej przygody [bo tak należy nazawać takie gdzie sie śle 3k+ woja] nie robi odraz kolejnej, wtedy czas powroty nie ma aż takiego dużego znaczenia

  5. #165
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Handel: Towary są teraz zakończone pomyślnie, nawet jeżeli jeden z graczy usunie jego konto zaraz po transakcji."

    Jest mi strasznie przykro, serio, ale nie rozumiem, o co tu chodzi - na czym polegac ma ta zmiana/ulepszenie. Pewnie to kwestia zmeczenia/przeziebienia, ale czy jakas dobra dusza moglaby mi to wyjasnic?

    Czy event zaczyna sie 15.12, czy 17.12? Sa podane dwie daty i tez nie do konca lapie?
    "Start: Event Świąteczny zacznie się jednocześnie we wszystkich wersjach językowych 15 grudnia ( około godziny 00:01 GMT)
    (...)
    17 grudnia: Świąteczne przepisy i specjalny magazyn prowiantu są dostępne za prezenty w chwili, gdy event zostanie aktywowany."

    Teksty wziety z http://forum.thesettlersonline.pl/th...rze-10.12.2015 na godzine 1805 czasu polskiego.

  6. #166
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pewnie chodzilo im o to ze znajomy wysyla ci oferte handlowa lub ty wysylasz jemu ale przed zaakceptowaniem przestajecie byc znajomymi
    Tylko co sie wtedy dzialo to juz zagadka i dla mnie

  7. #167
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Polska język, trudna język.

    Ja, jak mam problem z jakimś językiem, to proszę autochtona o sprawdzenie, albo chociaż native...
    W sumie, to pewnie wystarczyło by coś przeczytać, zanim się to opublikuje, tylko po co, nie?

  8. #168
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Polska język, trudna język.

    Ja, jak mam problem z jakimś językiem, to proszę autochtona o sprawdzenie, albo chociaż native...
    W sumie, to pewnie wystarczyło by coś przeczytać, zanim się to opublikuje, tylko po co, nie?
    misiasia mierz czas podobny post znajomej zniknął z forum momentalnie
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 30.11.2015 o 20:35

  9. #169
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    Polska język, trudna język.

    Ja, jak mam problem z jakimś językiem, to proszę autochtona o sprawdzenie, albo chociaż native...
    W sumie, to pewnie wystarczyło by coś przeczytać, zanim się to opublikuje, tylko po co, nie?
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    misiasia mierz czas podobny post znajomej zniknął z forum momentalnie
    [']

  10. #170
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wyczytałem że będą dwa nowe budynki. ja się pytam jakie? Nowy młyn.wodny to.jeden, a drugi? Tylko niech bebe nie pisze, że prowiant który u niektórych stoi już pewnie ze.dwa.lata ;-)
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

Zamknięty wątek
Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.