Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 236

Wątek: Event letni - z testowego

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    65
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nich zrobia zwykly event taki sam jak wielkanocny lub hallowen albo wymienia od razu stare surowce na monety i buntu by nie bylo z strony graczy starych ani nowych.

  2. #102
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Black_Patrick, wydałam na pisanki czy prezenty dajmy na to 20szt granitu za 1szt. Czemu mam teraz dostać za te 20 bloków granitu 2 monety. W poprzednich latach BB pisało, że niewykorzystane surki mogę wydać w następnym evenie. Więc żądam mojego prawa do wydana ich w sklepie eventowym jak było powiedziane. A nie wymiany po przeliczniku, który mi nie pasuje

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    65
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Black_Patrick, wydałam na pisanki czy prezenty dajmy na to 20szt granitu za 1szt. Czemu mam teraz dostać za te 20 bloków granitu 2 monety. W poprzednich latach BB pisało, że niewykorzystane surki mogę wydać w następnym evenie. Więc żądam mojego prawa do wydana ich w sklepie eventowym jak było powiedziane. A nie wymiany po przeliczniku, który mi nie pasuje
    Jak zauwazylas gra sie zmienia wiec to samo moglbym powiedziec dlaczego nie moge wydac pisanek z tegorocznego eventu wielkanocnego w nastepnym tylko zostaly zamienione na monety.

    forum.thesettlersonline.pl/threads/39111-Wydarzenie-letnie-(event)
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 08.05.2015 o 17:45 Powód: połączenie postów

  4. #104
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Nowi się nie obrażają za to że kiedyś tak było, sam zaakceptowałem fakt że nie załapałem się na złote wieże z eventu który był zanim zacząłem grać.
    Za to fakt że będzie specjalny event głównie dla starych graczy i w dodatku tych co im zostało cokolwiek z poprzednich eventów, czyli że wtedy wszystkiego nie wydali mimo że pewnie wykupili wszystko to co chcieli wtedy wykupić, a teraz będzie kolejny dla nich bonus to już nowych graczy może wkurzać.
    Fakt zamiana od razu na monety starych surowców też jest niewypałem, bo wielu poza eventem w kantorze wydawała granit, inne obiekty by mieć na ten event letni stare surowce na coś co bardziej chcą mieć.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 07.05.2015 o 23:46

  5. #105
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Black_Patrick Zobacz posta
    Jak zauwazylas gra sie zmienia wiec to samo moglbym powiedziec dlaczego nie moge wydac pisanek z tegorocznego eventu wielkanocnego w nastepnym tylko zostaly zamienione na monety.
    Dlaczego zmieniły się zasady od 2015 to pytaj BB_Pandur. Ale kiedyś (w latach 2012-2014) BlueByte obiecał graczom TSO, że jeśli zgromadzą zasoby to wymienią je u kupca. Teraz BB wywiązuje się z tej umowy by załatwić sprawę pełnych magazynów. W zasadzie powtarza się trochę sytuacja z lata 2013. Dmuchanie balonów też miało 1 główny cel - zmuszenie graczy do opróżnienia magazynów

  6. #106
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    To jeszcze niech unikną buntu nowych graczy.
    @ Red
    Oni nie są dyskryminowani, bo mieli szanse zdobyć wtedy więcej jak ci co im zostało, albo nie rozdawać tego po członkach gildii, tylko chomikować.
    Co nie zmienia faktu, że tak jak nowi chcąc coś kupić u kupca będą musieli nabyć albo fanty albo tokeny na handlu.

  7. #107
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Żeby zebrać setki pisanek, piłek itd trzeba wysiedzieć określoną ilość godzin na pykaniu przygód - tak minuta do minuty i się zbiera
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Yahiko, przecież właśnie po to jest ten event by wyrównać wszystko. A jednocześnie uniknąć buntu starych graczy, którzy poświęcili wiele na zebranie tego co mają, a co miałoby nagle wyparować z magazynów. Każdy zaczął grę w określonym czasie więc ma z tego tytułu różne profity. Stary gracz to tak jak doświadczony wykwalifikowany pracownik - ma większe szanse na awans niż nowy, przyjęty "z ulicy" i bez wykształcenia czy doświadczenia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Powiem tak
    Nie dalem BB ani zlotowki ale loguja sie prawie codziennie od 3 lat udalo sie uzbierac calkiem ciekawy zestaw specjalistow (komplet grubasow, 3 mma, 3 wetkow, kilku szybkich i oczywiscie tawerniacy).
    Dodatkowo chatki, stawiki, mlynki wodne itp itd wylacznie za surowce eventowe lub handel
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    1. Za monety czyli tawernianego i tych można kupić 3
    2. Z samego wysyłania grubasów wyspy się nie zbuduje, trzeba poświęcić czas na rozbudowę, bufy, przygody i handel. Możesz nie wiedzieć ale kiedyś nie było młynów wodnych, silosów (ani zwykłych ani tym bardziej ulepszonych), chatek łowcy, stawów rybnych, i paru innych, przygody robiło się tylko zwykłymi generałami bo innych nawet za klejnoty nie było. Można mnożyć przykłady jak dostępność i ceny bufów (nie było produkcji w magazynie prowiantu który był tylko jeden. Przykładowo ulepszony zaciąg był w cenie rezydencji. O handlu "czatowym" nawet nie wspominam. Żeby dojść do tego co mamy teraz trzeba faktycznie tysięcy godzin.
    Jak będziesz (nawet przy tych ułatwieniach) poświęcał tylko godzinkę dziennie to nawet z kupnymi klejnotami niewiele się dorobisz i będziesz za rok krzyczał jaki to jesteś biedny.
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ujmę to tak.
    Od ponad trzech lat regularnie odkładam pieniądze do banku.
    Ty od niewiele więcej jak 2 miesiące.
    I jak przychodzi do wypłacania odsetek Ty się dziwisz że ja mam ich wielokrotnie więcej i krzyczysz że to dyskryminacja.
    To nie dyskryminacja to sprawiedliwość.
    Dyskryminacją by było gdyby nasze odsetki były takie same.
    Jejku .... czytam ^^ i... nie macie pojęcia jak bardzo brakuje mi przycisku "Lubię to!"

    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    A z jakiej racji starzy gracze mają być, jak to nazwałeś, dyskryminowani. To co zebrałam to moje i moja sprawa jak to zdobyłam i co z tym zrobię. Czemu mam nie mieć możliwości gospodarowania tym jak chcę? Bo jakiemuś nowicjuszowi tak się chce, bo będzie miał satysfakcję, że mi jest gorzej? Sorry, nie zgadzam się
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Black_Patrick, wydałam na pisanki czy prezenty dajmy na to 20szt granitu za 1szt. Czemu mam teraz dostać za te 20 bloków granitu 2 monety. W poprzednich latach BB pisało, że niewykorzystane surki mogę wydać w następnym evenie. Więc żądam mojego prawa do wydana ich w sklepie eventowym jak było powiedziane. A nie wymiany po przeliczniku, który mi nie pasuje
    Dokładnie tak !
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Hmm... Zaczęłam grę w styczniu 2013. Chyba czas obrazić się na cały świat a zwłaszcza starszych graczy bo w końcu ominęły mnie 2 eventy na Złotej Górze (serwery 6 i 7 powstały na jesieni 2012, jestem "w plecy" jedno halloween i jedną gwiazdkę). Albo lepiej, foch na tych z Realm 1 bo mieli wszystkie eventy 2012
    Ja gram z przerwami - w wyniku tych przerw też opuściłam kilka eventów
    (m.In. Wielkanoc 2012 - zaczęłam grać tuż po wydarzeniu Halloween 2012, Koniec Świata, Wielkanoc 2014)
    w związku z tym nie mam zapasu pisanek czy dyń W tym roku kupiłam pierwszego MMA i jakoś nie płaczę z tego powodu :P
    I nie rozumiem osób, które to robią

    Jedyny staw rybny jaki posiadam też nie został kupiony za dynie

    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    I przypomne jak to ktos wczesniej napisal ze dawniej dostawalo sie tylko 45 klejnotow tygodniowo a nie 100 za logowanie + 100 za gwiezdne
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Swietnym przykladem marnowania czasu byly pamietne paczki max 400 surowcow w ofertach handlowych
    Odbiegając od tematu - klejki za logowanie zostały wyrównane
    oj taaaaak głupie "pożycz 5k marmuru" a ile klikania
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Problemem jest to ze wiekszosc krytykujacych kazdy pomysl bb NIE czyta oficjalnych informacji ani postow na forum tylko okazuje swoje niezmierne zaskoczenie na czatach gry
    To niestety coraz bardziej powszechne zjawisko... jak widzę te lamenty to sama nie wiem - śmiać się czy płakać
    Cytat Zamieszczone przez Black_Patrick Zobacz posta
    Wlasnie, iz za darmo, gdyz monety dostales w grze i na co niby innego moglby ktos je wydac majac 7 level, a kantor handlowy jest od 12 levelu. Jesli tego zadania bys nie wykonal i nie kupil odkrywcy to bys w ogole nie dostal innych zadan, zeby podbic levele.
    Gdybyś grał dłuższy czas to miałbyś zapas surowców eventowych i wiedziałbyś, że wczesniej handel był od 17 lvl :P
    Trzeba było zacząć grać wcześniej :P

    Nie rozumiem tej rozpaczy... sama napisałam wyżej , ze nie brałam udziału w kilku eventach. Nie grałam - nie mam zapasów. Proste. Świat się od tego nie zawalił. Gram dalej

    P.S.: Rosadamascena, Black_Patrick - nie pisze się posta pod postem Po to jest opcja "edytuj".

  8. #108
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    kinia19910 wiem i przepraszam, że u mnie tak to wygląda ale zamieszczanie cytatów z postów innych graczy itd jest niewygodne jeśli używa się telefonu. Pewnie za jakiś czas któryś MOD to przeczyta i może nawet będzie scalać wiszące jeden pod drugim posty tej samej osoby - jego/ją również przepraszam za dokładanie obowiązków

    Zaś co do wspomnianego zwrotu - owszem, był, sama dostałam wtedy około 1900 klejnotów. Ale zwracali jakoś latem, na 100% po wielkanocy, a może nawet po balonach. Więc "obłowić się" dzięki specjalistom można było dopiero na halloween 2013. Ci, którzy rozpoczęli grę w 2012 przez pierwsze eventy i zadania kryzysowe musieli jeszcze "rzeźbić" na słabszych warunkach. A przecież wtedy mieli najcięższy okres bo dopiero budowali obecną "potęgę"
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 08.05.2015 o 06:26

  9. #109
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    każdy byłkiedyś nowym graczem i przez to przechodził, normalne i nie ma co nazekać, nowi gracze maja nawet lepiej teraz bo mogą zdobyć itemy, które były dostępne jak oni nawet o tej grze nie słyszeli, a to zą trzeba wydać kase to inna para butów, możliwość jest a jak to zrobią ci nowi to ich sprawa, po tym evencje już zawsze bedzie równy start bo bedzie co i rusz nowy surowiec, i wtedy już płaczu nie powinno być, a jak ktoś bedzie narzekał to znaczy że powinien te gre sobie odpuścić

  10. #110
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Za to fakt że będzie specjalny event głównie dla starych graczy i w dodatku tych co im zostało cokolwiek z poprzednich eventów, czyli że wtedy wszystkiego nie wydali mimo że pewnie wykupili wszystko to co chcieli wtedy wykupić, a teraz będzie kolejny dla nich bonus to już nowych graczy może wkurzać.
    Jesteś w błędzie. Jak wielu wcześniej pisało to nie jest event tylko przywrócenie oferty za waluty eventowe, których BlueByte chce się pozbyć z gry (prawdopodobnie historia takich surowców zakończy się tak jak w AO tj. jeden event - jedna waluta bez możliwości handlu nią). Ten zabieg ma na celu uciszenie masy graczy, którzy skupowali w/w surowce po eventach w myśli podawanych przez BB informacji, że niewykorzystane surowce będzie można wykorzystać w kolejnych eventach.

    pozdrawiam
    p
    Ostatnio edytowane przez silu700 ; 22.05.2015 o 19:39

Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.