Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Zakończenie - Faza I: aktywne zadania i podzadania będzie można jeszcze ukończyć

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Kolejny kamyk do tego samego ogródka.

    Nie znajdują, na kilkunastu ani jednej pisanki.
    Czym to wytłumaczą?
    Mnie przynieśli - w podobnych ilościach jak wcześniej.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    potwierdzam fakt zniknięcia zadania czekam na rozsadne wyjaśnienia ponieważ inni ktorzy zalogowali się po 10 mają zadanie eventowe , a przeciez i grubasy nic nie przynosza

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie przerwało zadanie polegające na zebraniu 50 pisanek przez odkrywców, a dziś jak się po południu zalogowałem to mam znowu zadanie z kopalnią węgla, które wydawało mi się że było na początku. To jakieś jaja wielkanocne są czy co?

  4. #24
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Kolejny kamyk do tego samego ogródka.

    Nie znajdują, na kilkunastu ani jednej pisanki.
    Czym to wytłumaczą?
    mi przynieśli
    "Everybody lies"

  5. #25
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    hmm przez caly ewent jak wracali to przynosili mniej wiecej ale nigdy nie bylo zeby zaden nic nie przyniosl - wyslani wczoraj rano przed 10 czyli w 1 fazie 21 odkrywcow w tym 3 szczesliwych przyniosło 0 pisanek słownie zero wiec raczej jest cos nie tak
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    hmm przez caly ewent jak wracali to przynosili mniej wiecej ale nigdy nie bylo zeby zaden nic nie przyniosl - wyslani wczoraj rano przed 10 czyli w 1 fazie 21 odkrywcow w tym 3 szczesliwych przyniosło 0 pisanek słownie zero wiec raczej jest cos nie tak
    Potwierdzam to samo, 21 odkrywców wysłanych wczoraj o 8:50 nie przyniosło ani jednej pisanki.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Ja również wysłałem przed zakończeniem pierwszej fazy grubasów i żaden z 13 szybki i 2 szczęśliwych nie przyniósł ani jednej pisanki co jest raczej niespotykane. Oczywiście znowu napisali jedno, a wyszło co innego. Akurat chciałem jeszcze dozbierać na mistrza obrony i resztę dokupić ale wszyło jak zawsze.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zbugowane TSO - Ci którzy nie byli zalogowani wczoraj o 10 rano dostali dodatkowy łańcuch zadań i są do przodu o 320 jaj .

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez zaba5666 Zobacz posta
    Ja również wysłałem przed zakończeniem pierwszej fazy grubasów i żaden z 13 szybki i 2 szczęśliwych nie przyniósł ani jednej pisanki co jest raczej niespotykane. Oczywiście znowu napisali jedno, a wyszło co innego. Akurat chciałem jeszcze dozbierać na mistrza obrony i resztę dokupić ale wszyło jak zawsze.
    Nie rozumiem co Was tak dziwi. Pierwszy Wasz ewent czy co? Tego typu błędy w informacjach to norma. Jajek w przygodach rozpoczętych wcześniej i w tym i w poprzednim ewencie miało nie być, a były. Pisanek u odkrywców wysłanych przed ewentem miało nie być, a były. To, ze teraz u tych powracających mały być, a nie ma tylko wyzerowuje sprawę. Podobne historie są zawsze ze znajdkami, bo pokazują się o jedno poszukiwanie później niż rozpoczyna ewent, i i są w pierwszych poszukiwaniach po rozpoczęciu drugiej fazy.

  10. #30
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ck07 Zobacz posta
    Moi dziś przynieśli coś ponad 100szt. kwestia karmy i tyle
    Cytat Zamieszczone przez romsheff Zobacz posta
    Mnie przynieśli - w podobnych ilościach jak wcześniej.
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    mi przynieśli
    10 wysłanych wieczorem przed zakończeniem I fazy. Zielony wrócił przed 10:00 i przyniósł pisanki. Reszta wróciła po południu, żaden nie przyniósł ani sztuki choć wcześniej nosili 100-200 szt dziennie. Czyli to nie kwestia karmy, tylko tego kiedy wrócili z poszukiwań, co zresztą potwierdza więcej graczy.

    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Pisanek u odkrywców wysłanych przed ewentem miało nie być, a były. To, ze teraz u tych powracających mały być, a nie ma tylko wyzerowuje sprawę.
    To również potwierdza, że drop u odkrywców jest "losowany" w momencie powrotu. Przecież to nie działa tak, że przez cały czas poszukiwań oni coś tam zbierają a na końcu jest wyświetlana suma tego co znaleźli. Jak wrócili gdy event był już aktywny, to przynieśli. Gdy wrócili po wyłączeniu eventu to nie przynieśli. Proste i logiczne.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 08.04.2015 o 12:17

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.