Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: Pozyskiwanie generała "ocalałego"

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czarni Rycerze: genek śpi razem z swoimi konnymi.... nie moge skończyć, a zaprosiłem znajomych ------------wiadomo KONSERWA!

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Ciekawa jestem czy doczekamy się jakiegoś oficjalnego komunikatu co dalej, czy to teraz norma czy coś z tym zrobia....

  3. #23
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Ciekawa jestem czy doczekamy się jakiegoś oficjalnego komunikatu co dalej, czy to teraz norma czy coś z tym zrobia....
    oficjalne info: analizują...
    "Everybody lies"

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2014
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    analiza analizą a premka leci

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Moi mili. Jest to celowy zabieg marketingowy w celu zwiększenia sprzedaży "pakietów medycznych" w grze, które przypadkiem także zostały wprowadzone do oferty sprzedaży podczas ostatniej aktualizacji. Przypadek? Raczej nie... Pytanie tylko czy twórcy tego pomysłu się z niego wycofają czy nie. To będzie zależało od odzewu całej społeczności settlers online. Jeśli nie wyrazicie swojego sprzeciwy w formularzu kontaktowym, to niekorzystne zmiany pozostaną.

    Ta gra zaczyna się robić coraz bardziej komercyjna. Settles Online - chcesz grać szybko i wydajnie - musisz kupić klejnoty, i to dużo, bo inaczej będziesz czekać po 4h przy próbie blokowania generałami na mapach przygody. Nie wyobrażam sobie tej gry bez bloków. Czas w tej grze odgrywa najważniejszą rolę. Jeśli tak to pozostanie to ja rezygnuje z tej gry oraz z zakupu jakichkolwiek klejnotów.

    Pozdrawiam graczy i mam nadzieje, że się to wyjaśni, bo jest wiele innych gier, którym można poświęcić swój cenny czas...

    Jestem bardzo zwiedziony polityką marketingową firmy...
    Ostatnio edytowane przez Kyuzo_pl ; 13.03.2015 o 07:28

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    A gdzie te pakiety medyczne ? bo nie widze w ofercie ?. Teraz powinni w gratisi kazdemu przesłąc co najmniej po jednym pakiecie :/

    ok , pakiecik znalazlam ;P

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten sam problem u mnie. W Banitach na dwóch blokach gienki stwierdziły,że sobie odpoczną i woja nie oddadzą

  8. #28
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety i mnie dopadł ten błąd.
    Może ktoś znalazł jakiś sposób na skrócenie czasu oczekiwania czy coś? ;p

    Edit: dwóch generałów już odpoczywa, obaj blokowali obóz z szansą 60-70% na zwycięstwo, więc może padają tylko po blokach w których przegraliby... Zatem można spróbować pozamieniać wszystkie bloki na wygrywające i może to uchroni przed zablokowaniem generałów z wojskiem...
    Ostatnio edytowane przez Marcja ; 13.03.2015 o 12:51

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Problem jak wielu tutaj.
    Jednak poruszając dyskusję, podczas wprowadzanie PVP przeczytałem gdzieś że bloki w tradycyjnych przygodach są właściwie wykorzystywaniem luki w grze. Żeby się tylko nie okazało że jest to celowe działanie, taki sposób na załatanie tej że luki.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli to co ursus piszesz jest prawdą, to nie widzę chętnych by grać w ten event. Przesadna zmiana reguł gry przed tak ważnym wydarzeniem tym razem nie była by do przełknięcia.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.