Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym by dodać kolejkę do Introligatora?

Głosujących
384. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie TAK

    358 93.23%
  • Szczerze to wisi mi to!

    16 4.17%
  • Zdecydowanie NIE

    10 2.60%
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 108

Wątek: Kolejka w introligatorze.

  1. #81
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    wszyscy na to czekają, ale kolejnej ankiety nie trzeba dodawać
    prawie wszyscy, mi to do niczego niepotrzebne przynajmniej do czasu az beda drzewka umiejetnosci dla generalow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja wierzę w Penelopę oraz w BB.
    Będzie kolejka tak jak w koszarach i to szybko. Bo jeśli proszą o to gracze, którzy mają Pomnik Betatestera, to oznacza, że są weteranami i złotą żyłą dla właścicieli gry

    Rozpoczęty przez Gizmo09, 06.06.2013 16:43
    Ostatnio edytowane przez MOD_Dobrawa ; 18.06.2016 o 19:23 Powód: posty tego samego autora, jeden pod drugim

  3. #83
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    A ja wierzę w Penelopę oraz w BB.
    Będzie kolejka tak jak w koszarach i to szybko.
    A co powiesz tym co przez ostatnie lata skrupulatnie rzucali premie i produkowali książki - 'bujajcie się, ja mam teraz nastawione ze sto manuskryptów frajerzy' ? Według mojej opinii wprowadzenie tej kolejki to byłby skandal i zagranie poniżej pasa wobec powyższych graczy. Poza tym konstrukcja produkcji tych książek to całkiem coś innego niż premie w mp więc według mnie bb nigdy nie porzuci czegoś co działa poprawnie według założeń.

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powiedziała bym że wszystko się zmienia. Panta rhei.
    Tak było gdy wprowadzono Opactwa, Chatkę łowczego, Ulepszony warsztat rzeźnika, Silosy, Ulepszone silosy...
    Wymieniać jeszcze?
    Postępu nie zatrzymasz. Całkiem jak w życiu

    Odświeżam, by nie poszło w zapomnienie.
    Kto nie głosował Za, proszę by Za głosował.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.11.2016 o 15:04 Powód: połączenie postów

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Popieram !!!

  6. #86
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    A ja wierzę w Penelopę oraz w BB.
    Będzie kolejka tak jak w koszarach i to szybko. Bo jeśli proszą o to gracze, którzy mają Pomnik Betatestera, to oznacza, że są weteranami i złotą żyłą dla właścicieli gry

    Rozpoczęty przez Gizmo09, 06.06.2013 16:43
    Witam!

    Bardzo dziękuję! Problem został przekazany deweloperowi już jakiś czas temu. Bądźcie czujni!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #87
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Bardzo dziękuję! Problem został przekazany deweloperowi już jakiś czas temu. Bądźcie czujni!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Jeszcze jakieś 3 lata i będzie
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #88
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    A co powiesz tym co przez ostatnie lata skrupulatnie rzucali premie i produkowali książki - 'bujajcie się, ja mam teraz nastawione ze sto manuskryptów frajerzy' ?
    A to, że jesteśmy teraz o kilka lat produkcji książek do przodu, dostaliśmy przez te lata stertę fajnych premii i surowców, a kiedy zostanie wprowadzone kolejkowanie, to będziemy uciekać w najgorszym wypadku w takim tempie, w jakim będziecie nas gonić (plus minus pilnowanie premii i książki z innych źródeł). Jako siłą rzeczy dość rozwiniętym, kolejkowanie nam pomoże, bo surowców na książki nie brakuje (w przeciwieństwie do dzieciaczków, które mogą mieć niedobory papierów czy innych czcionek, stalówek i oprawek), introligator nam się zdążył znudzić (można się zapomnieć czasem na parę dni), a edukacja jest w czołówce elementów gry najcięższych do pogonienia.
    Za innych się nie będę wypowiadał, ale ja jestem na tak. Niech sobie i sześć tysięcy manuskryptów w kolejkę wklepią. Нас не догонят.

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Zdecydowanie jestem na TAK !!!
    Od dawna czekam na to aż BB wprowadzi kolejkę w introligatorze.
    Kolejka powinna być jak w koszarach czy w magazynie prowiantu. Ułatwiło by to wrzucaniem dłuższych premii i szybszym ulepszeniem geologów i odkrywców.
    A większość z graczy ma zasobów w milionach więc nastawienie kilkuset manuskryptów itp nie sprawiło by problemu.
    Czekam na kolejkę - pozdrawiam

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Również zdecydowanie na TAK !!!
    Po wprowadzeniu kolejki miał by sens wrzucanie premii na introligatora i zdecydowanie ułatwiło by grę dla gracza który wchodzi do gry np. tylko wieczorami

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.