Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 218

Wątek: Atak hakerów czyli problem z logowaniem Słoneczny gród ;)

  1. #31
    Bachusowa
    Ani dziś, ani jutro A kalendarz eventowy sam się nie otworzy... Ale nic się nie przejmujemy, dostaniemy dzień premii może i ciasteczka na pocieszenie)

  2. #32
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mr_SOLAR Zobacz posta
    Mariusz, nie do pomyslenia jest to jak można od kilku lat popełniać te same błędy odnośnie nawet wprowadzania nowych rzeczy czy eventów, cyrki co event, co zmiane, więc ja bym nie wymagał od *****i tego że zrobili kopię zapasową
    uwierz że nie tylko w TSO takie coś jest w każdej jednej grze prędzej czy później takie cośsię ujawni

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Grałem w niejedną grę, nawet w ikariam kiedy jeszcze nawet settlersów nie było, były bugi, problemy, ale polityka zupełnie inna, aż żałuję że do tego gówna przyszedłem, tylko nie załuję że poznałem wielu fajnych ludzi, na ikariam za multi jest ban do 2037roku, za złodziejstwo to samo, a tutaj sie toleruje multi i złodziejstwo, pomijając wieczne problemy z grą, stworzyli sobie na podstawie kultowej gry maszynkę do zarabiania pieniędzy, bo Kto np z mojego pokolenia nie grał w settlersy, ale mam nadzieję że kiedyś BB sie obudzi ręką w nocniku, kiedyś będzie kres traktowania chlebodawców jak śmieci. Wykorzystują tylko Nasze uzależnienie od tej gry, sami pozwoliliśmy Im na to że i tak będziemy grali, obojętnie co by nie zrobili, nie liczą sie z ani jednym Naszym słowem, zapominają że to My tworzymy tą grę, wielu graczy odeszło i to graczy którzy generowali Im spore zyski, pomału przestaje ich polityke rozumieć, ale mam nadzieję że za to Im sie nieładnie odbije tym świątecznym żarciem.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witajcie Szkoda, że na forum, a nie na czacie, ale cóż zrobić... Ciekawe co by było, gdyby wszyscy się zbuntowali i przestali kupować klejki... Polityka zapewne uległaby szybkiej zmianie

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    malinka131 Klejnotów już nie ma za wiele w obrocie, jeżeli porównać jeszcze rok temu to nie wiem czy 10% jest kupowane tego ile było przed rokiem. BB musi zrozumieć że Klient Nasz Pan, a nie sie zachowywac jak komuniści, tutaj by sie przydało że by większa ilość osób przestała grać, że by to BB na maile wysyłało informacje, kochany potrzebujemy Cie wróć do gry, już nie popełniamy błędów, trzeba wstrząsu bo inaczej dalej będa Nas mieli za śmieci

  6. #36
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mr_SOLAR Zobacz posta
    malinka131 Klejnotów już nie ma za wiele w obrocie, jeżeli porównać jeszcze rok temu to nie wiem czy 10% jest kupowane tego ile było przed rokiem. BB musi zrozumieć że Klient Nasz Pan, a nie sie zachowywac jak komuniści, tutaj by sie przydało że by większa ilość osób przestała grać, że by to BB na maile wysyłało informacje, kochany potrzebujemy Cie wróć do gry, już nie popełniamy błędów, trzeba wstrząsu bo inaczej dalej będa Nas mieli za śmieci
    Nie wiem czy widziałeś jakie błędy ma najnowszy Assasinss Creed : Unity Jeśli taka produkcja ma takie rażące błędy to nie mam pytań co do TSO

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  7. #37
    TILADE
    co ty tu mieszasz komunistów
    solar ty sie lecz

  8. #38
    Początkujący Osadnik Awatar Muaddib1
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam, tylko pamiętajcie że pozwy zbiorowe mają większe możliwości. Jakby ktoś pytał to ja się pisze, po trzech latach zaczynam mieć tego serdecznie dosyć.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zawsze pozostaje zlozenie powiadomienia w siedzibie praw konsumenta pamietajcie ze my to klijenci oni sprzedaja nam produkt. lub nawet zalozenie sprawy w sadzie za niespelnianie warunków umowy. Jest wiele sposobow na wstrzasniejcie BB ale tu potrzeba wiekszej ilosci bo jakby caly sloneczny grod zlozyl skarge to dostali by po dupie jak nic

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no nikt w pojedynke nic nie zdziala niestety

Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.