Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 38 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #131
    Kon-Tiki
    Podpinam się pod pytanie, atakowałem różne kolonie, należące do innych gracze i te nowe, robiąc ataki i nie robiąc ataków, łącznie koło 20 i nic, zostawiłem nawet na noc jedną kolonie żeby czas się wyczerpał i nic. Jeśli nie można już zbijać to jakaś porażka, bo nie da się bez tego osiągnięć zaliczyć (((

  2. #132
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podobno poziom koloni zależy od ilości posiadanego wojska. Teraz nie znajdę Ci posta gdzie to wyczytałem, ale mnie to też nurtowało.
    PS. Na przyszłość takie posty zamieszczaj w dziale Pytania i dyskusje: http://forum.thesettlersonline.pl/fo...dotyczące-gry

  3. #133
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Ja w zasadzie to chciałbym poznać uzasadnienie, czym kierowali się designarzy w ogóle zakładając ten limit 2000 surowców z dostaw. Nie rozumiem po co on jest i czemu on ma służyć. W zasadzie niech mi ktoś poda chociaż jeden powód, dlaczego te surowce, co 6h po prostu nie lecą prosto do magazynu lub gwiazdy jeśli w magazynie nie ma miejsca? Ewentualnie czemu nie pojawiają się jako wiadomość podobna do tej z dropa, gdzie sami możemy wybrać dokąd je dostarczyć? Jeden, jeden sensowny powód poproszę

  4. #134
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Ja w zasadzie to chciałbym poznać uzasadnienie, czym kierowali się designarzy w ogóle zakładając ten limit 2000 surowców z dostaw. Nie rozumiem po co on jest i czemu on ma służyć. W zasadzie niech mi ktoś poda chociaż jeden powód, dlaczego te surowce, co 6h po prostu nie lecą prosto do magazynu lub gwiazdy jeśli w magazynie nie ma miejsca? Ewentualnie czemu nie pojawiają się jako wiadomość podobna do tej z dropa, gdzie sami możemy wybrać dokąd je dostarczyć? Jeden, jeden sensowny powód poproszę
    O czym Wy piszecie? Coś się zmieniło w tym i nie zauważyłam czy co? Na początku koloni to sprawdzałam i surowce leciały od razu do magazynu. To o czym piszecie było chyba tylko po to, żeby zorientować się ile ich było... Co do zamiany surowców to owszem na obrazku szczególnie po stratach koloni się zdarza ale z tego co sprawdzałam to do magazynu trafiały prawidłowe surowce.

  5. #135
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Podobno poziom koloni zależy od ilości posiadanego wojska. Teraz nie znajdę Ci posta gdzie to wyczytałem, ale mnie to też nurtowało.
    PS. Na przyszłość takie posty zamieszczaj w dziale Pytania i dyskusje: http://forum.thesettlersonline.pl/fo...dotyczące-gry
    Dziwna teoria. Mając 0 armii też wyszukuje 3 poziom.

  6. #136
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    trzeba atakowac kolonie zajete przez innych graczy, mi zalicza samo wejescie na taka kolonie, nawet wojska nie wysylam-tylko mam raport o nieudanym podbiciu

    udane ataki na kolonie, udana obrona - podwyzsza lv kolonii

  7. #137
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od zawsze trzeba było użyć przycisku aby zebrane surowce z kolonii dodało do magazynu. Automatycznie one nie są dodawane do magazynu tylko zbierane w buforze z którego trzeba je dodać. Ten bufor ma limit tylko 2k.

  8. #138
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziś chciałem sobie podbić kolonię z rudą tytanu, no i kiszka, włóczykije 6 razy łazili po zwykłą i ani razu koloni jakiej chciałem. Pełno węgla, marmuru i liściastego, nawet ruda złota, kilka razy granit, ale ani razu rudy tytanu. Wczoraj to samo, 6 wysłań włóczykija i nic.

  9. #139
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Dziś chciałem sobie podbić kolonię z rudą tytanu, no i kiszka, włóczykije 6 razy łazili po zwykłą i ani razu koloni jakiej chciałem. Pełno węgla, marmuru i liściastego, nawet ruda złota, kilka razy granit, ale ani razu rudy tytanu. Wczoraj to samo, 6 wysłań włóczykija i nic.
    Przeczyść sobie listę znajomych. Od pewnego czasu nie pokazuje w liście kolonii znajomych. Lepiej zrobić sobie porządek bo później będziesz się męczył z szukaniem, jeżeli masz listę znajomych zawaloną.

  10. #140
    Kon-Tiki
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Przeczyść sobie listę znajomych. Od pewnego czasu nie pokazuje w liście kolonii znajomych. Lepiej zrobić sobie porządek bo później będziesz się męczył z szukaniem, jeżeli masz listę znajomych zawaloną.
    To by wiele tłumaczyło. 50x wysyłałem grubasów w poszukiwaniu dużej bogatej z rudą złota do osiągnięć i nic. Sam marmur i bele.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 38 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.