Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O mój jeny....
    Fakt... przepraszam... wszystko pięknie podałem poza tym że się ***.em
    Bo 1 łuk szturmowy to nie jeden łucznik

    Zwracam honor i przepraszam za zamieszanie... mój całkowity koszt trzeba pomnożyć x6
    Jedynie walczący wręcz bez zmian...

    więc wracając do punktu wyjścia - nijak nie jest to opłacalne...
    ale zonk

    Prawdę powiadają Ci co twierdzą : piłeś, nie jedź

  2. #72
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    więc wracając do punktu wyjścia - nijak nie jest to opłacalne...
    Tylko wychodząc z założenia, że gra ma się opłacać, to jaki jest sens w ogóle grania, skoro gra sama w sobie ma służyć rozrywce, a nie opłacalności

    Chyba że jest się wydawcą

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jasne że ma się opłacać , trzeba tak prowadzić gospodarkę żeby potęgować zysk. Oczywiście są frajerzy którzy nie liczą tylko kupują w byle jakiej cenie albo przez lata produkują np miecze stalowe nie licząc ile to kosztuje . Zabawa jest jak przybywa monet bo inaczej nie wiem co może być zabawnego w robieniu w kółko tych samych przygód. Proponuje dla rozrywki robić dzieci sawanny

  4. #74
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    - kilka tysięcy bezsensownych kliknięć, bo oczywiście obydwa nowe budynki mają nieśmiertelne ograniczenie jednorazowego zamówienia produkcji do 25 sztuk, a marszałkowie dwuetapowy system przydzielania wojsk
    Juz niedlugo wejdzie multiplikator do koszar, prowiantu, akademii i zbrojowni

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam już silnik i buduję kadłub
    Tak w ramach przygotowań na nowe zmiany trzeba zmienić rozrywkę

    -------------------

    Gienie miały atakować jak 50 rekrutów, tak było w zapowiedziach, ja się pytam... no właśnie...
    Ostatnio edytowane przez DrwalNadDrwale ; 30.11.2014 o 21:54

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Dokładnie żenada, mi po zajęciu pierwszej koloni zblokowało się. Nic nie mogłem zrobić ani postawić lini obrony, ani nie zaliczyło mi osiągnięc. Na dodatek pojawił się bład serwera na 2 grze(wiki) na którą byłem zaproszony. Kolonia odblokowała się po ok 7h udało zakończyć się wiki, postawić obronę i zebrać rudę całe 2 razy. W tym czasie ktoś najechał kolonię 1 atak był odparty a w 2 starciłem kolonie. Kto ja zajął ? te PvP to porażka totalna kompromitacja.

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Dokładnie żenada, mi po zajęciu pierwszej koloni zblokowało się. Nic nie mogłem zrobić ani postawić lini obrony, ani nie zaliczyło mi osiągnięc. Na dodatek pojawił się bład serwera na 2 grze(wiki) na którą byłem zaproszony. Kolonia odblokowała się po ok 7h udało zakończyć się wiki, postawić obronę i zebrać rudę całe 2 razy. W tym czasie ktoś najechał kolonię 1 atak był odparty a w 2 starciłem kolonie. Kto ja zajął ? te PvP to porażka totalna kompromitacja.
    Heh i tu się z Tobą nie zgodzę To coś nie ma prawa nazywać się PVP. Konkretniejszej opinii nie wyrażę, bo ciężko ją wyrazić w sposób nie zagrażający mi banem na forum. Od pierwszych wzmianek o pvp miałam przeczucie, ze nic z tego dobrego nie będzie. Ale nigdy nie podejrzewam, ze aż do tego stopnia posuną się do schrzanienia gry graczom nie biorącym w tym czymś udziału.

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ale wymyślili, to się chwali ale że wyszło gó..o to co zrobisz, nic nie zrobisz haha

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Po obejrzeniu i spróbowaniu tego trybu Kolonii ( PVP nie jest tu uprawnioną nazwą ) wniosek mam tylko jeden , projektantom przyświecał jeden cel , sprzedaż większej ilości klejnotów w krótkim czasie , w tym celu wprowadzono premie dostępne wyłącznie za klejnoty , dla tych mniej cierpliwych i nieumiejących liczyć, taki ostatni skok na kasę od wieloletnich graczy. Sens wykonywania "przygody" w postaci podbijania kolonii - ekonomiczny ( gospodarka surowcowa ) żaden, ogromne straty; Emocje przy podboju koloni - "nie do opisania" , i to po tylu latach oczekiwania na to czego TSO brakowało w porównaniu do wersji tzw off-line. Przewidywalny skutek , tysiące zwolnionych miejsc na wszystkich serwerach dla nowych graczy, którzy będą mieli po co kupować klejnociki rozwijając swoje wyspy od zera , no bo coż nas tu jeszcze czeka starych wyjadaczy z 50 lvl - nic , czas kończyć. Rada dla BB , jak już się zwolnią te tysiące miejsc na serwerach, to tryb koloni lepiej wyłączyć jako "niedopracowany technicznie i ekonomicznie" ' bo strasznie muli i tym nowym graczom dynamika gry może nie przypaść do gustu. I tyle .

  10. #80
    Osadnik Awatar Yuppies
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Krótka piłka: żeby zrobić 100 koni szturmowych trzeba wydać 28000 rudy żelaza a na największej kolonii zarobisz przez 7 dni 5000 - w przybliżeniu jesteś 22000 w plecy -

    Mowie tylko o samych 100 konnych...... nie liczę innego wojska

    a produkcja liczona bez bufa

    ZAL ZAL ZAL - BB - pytanie - kto u was miał matematykę w szkole ? Bo to ze na programowaniu się nie znacie już wiemy - błedy bugi zwiechy itd

    Ale to jest kuźwa zwykła logika jaki jest sens robić te pseudo pvp ? Dajcie nie wiem 1000 granitu za 6h to sie chociaż ludzie będą bili o te kolonie i powstanie jakiś sens tego a tak co ja ma się kuźwa o 5000 węgla bić ? to mi szkoda czasu ide pograc w cos innego i wydam moje cenne zlotowki zamiast na diamenty u was .... to na konto premium w innej grze .... pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Yuppies ; 02.12.2014 o 14:06

Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.