Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Na koniec razem z graczami, powinna się zbanować sama firma!

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    - Po trzecie jeśli faktycznie uważałbyś, że błędy BB są takie ogromne jak krzyczysz w kliku założonych przez siebie tematach to sam dawno dałbyś Im "bana" (skończyłbyś grę znalazł fajniejszą i miał problem z głowy).
    i Tu zaczyna się mój ból dupy: poświeciłem sporo czasu tej grze i troszkę PLN, poznałem kilka fajnych osób z którym sie wspaniale pisało i przez bana spowodowanego przez czynniki które opisał GrzechuGreg prawie wszystko poszło w... szybsza reakcja i backup załatwił by wszystko

  2. #22
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Lady_Rivien Zobacz posta
    Firma zła, bo dała Wam możliwość złamania regulaminu? Śmieszne.
    TAK! Firma jest wręcz beznadziejna, bo bo dała wszystkim(a nie tylko nam) tą możliwość CAŁKIEM ŚWIADOMIE(kto wie, czy nawet nie celowo).
    I tak, masz rację - z jednej strony to jest dość śmieszne, bo po raz pierwszy w życiu spotykam się z firmą developerską, która w pełni świadomy sposób wprowadziła poza serwer testowy krytycznego buga którego dobrze znali i o nim wiedzieli wiedzieli. Gdyby ze dwa lata temu ktoś mi powiedział że firma oleje krytyczny bug i świadomie wprowadzi go do wersji oficjalnej to bym zwyczajnie nie uwierzył. Nie uwierzyłbym, że w BB a tym bardziej UBISOFT pracują takie matoły!

    No cóż... Nie tylko ja ostatnio coraz bardziej nie mogę się oprzeć wrażeniu że zrobili to nawet specjalnie, żeby nakłonić wszystkich do wydawania kasy na klejnoty.
    Nikt mi już nie wciśnie kitu o "teoriach spiskowych", bo kiedyś też nikt nie uwierzyłby gdyby ktoś powiedział że przepuszczą zgłaszanego buga.

    Jedno jest pewne: W porządnej firmie, za takie coś jakie miało tutaj miejsce, tacy pseudo-programiści/pseudo-technicy natychmiast by dyscyplinarnie wylecieli z roboty i to wilczym biletem.

    Kolejna sprawa, która która jest już mniej śmieszna to jest to, że w tą grę grają także 7-10 letnie dzieci, dla których jest to tylko "kliknięcie w kolorowe okienko" i nie bardzo jeszcze mogą zrozumieć "dlaczego to jest takie złe". Jak widać PEGI7 obowiązuje tylko wtedy, gdy jest to dla BB na rękę.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    TAK! Firma jest wręcz beznadziejna, bo bo dała wszystkim(a nie tylko nam) tą możliwość CAŁKIEM ŚWIADOMIE(kto wie, czy nawet nie celowo).
    I tak, masz rację - z jednej strony to jest dość śmieszne, bo po raz pierwszy w życiu spotykam się z firmą developerską, która w pełni świadomy sposób wprowadziła poza serwer testowy krytycznego buga którego dobrze znali i o nim wiedzieli wiedzieli.
    Bardziej kluczowe w tej sprawie jest to, że ten bug był wprowadzony na serwery live gdzie w ciągu godziny gracze obłowili się ulepszonymi magazynami, a potem zapadła błoga cisza w temacie - jak zwykle.

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    Gdyby ze dwa lata temu ktoś mi powiedział że firma oleje krytyczny bug i świadomie wprowadzi go do wersji oficjalnej to bym zwyczajnie nie uwierzył. Nie uwierzyłbym, że w BB a tym bardziej UBISOFT pracują takie matoły!

    (...)

    Jedno jest pewne: W porządnej firmie, za takie coś jakie miało tutaj miejsce, tacy pseudo-programiści/pseudo-technicy natychmiast by dyscyplinarnie wylecieli z roboty i to wilczym biletem.
    widac, ze masz marne pojecie o realiach IT ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Rudzik89 Zobacz posta
    i Tu zaczyna się mój ból dupy: poświeciłem sporo czasu tej grze i troszkę PLN, poznałem kilka fajnych osób z którym sie wspaniale pisało i przez bana spowodowanego przez czynniki które opisał GrzechuGreg prawie wszystko poszło w... szybsza reakcja i backup załatwił by wszystko
    Nie oczekuj rzetelnego i profesjonalnego podejścia firmy BB. To ponad ich możliwości.

    A ci, którzy uwielbiają nas gnębić niech nie wywyższają się się do BB, bo teraz przepuścili bug dający korzyść dla graczy, zaś następnym razem przepuszczą bug resetujący do 0 surowce w magazynach, samoistnie burzący budynki po najechaniu na nich myszą oraz automatycznie anulujący przygody, czy nawet kasujący konta(ten sławny "uszkodzony obszar") serwera.

  6. #26
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    widac, ze masz marne pojecie o realiach IT ;p
    No to wyjaśnij mi, dlaczego świadomie przepuszcza się znane, zgłaszane bugi które wręcz są poważne?
    Chyba nie powiesz mi "This is no bug - It's a feature"?

    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Bardziej kluczowe w tej sprawie jest to, że ten bug był wprowadzony na serwery live gdzie w ciągu godziny gracze obłowili się ulepszonymi magazynami, a potem zapadła błoga cisza w temacie - jak zwykle.
    No właśnie - błoga cisza przez miesiąc czasu...

  7. #27
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    No to wyjaśnij mi, dlaczego świadomie przepuszcza się znane, zgłaszane bugi które wręcz są poważne?
    Dlaczego w tym konkretnym przypadku tak bylo nie wiem i szczerze mowiac niewiele mnie to interesuje. Natomiast z perspektywy wszystkich "porzadnych firm" w jakich mialem okazje pracowac moge zgadywac, ze np w zalozonym czasie nie udalo sie wyeliminowac problemu bez wywolywania regresji i dlatego poszedl release ktory pozniej sie patchowalo, albo problem dotyczyl czegos na tyle zlozonego i dotykajacego wielu innych elementow (na pierwszy rzut oka widac, ze pewnie mechanizmow kontroli sesji/ tranzakcji ormowych i niepoprawnego lockowania albo czegos w tym rejonie), ze zdecydowano sie kawal kodu przepisac od nowa a na to potrzeba czasu.

    A zeby nie bylo niedomowien - odnosnie kompetencji ludzi pracujacych w BB tez mam negatywne zdanie, tylko staram sie nie popadac w paranoje, szczegolnie taka jak Ty prezentujesz - podszyta ignorancja i dziwnymi wyobrazeniami tego jak wyglada praca programisty.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    A najgłośniej krzyczą Ci, którzy chcieli na bugu zarobić a sporo stracili

  9. #29
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    A pamietacie moze premiere GTA IV na PC? Ponad szesc miesiecy gra nie dzialala, a rozeszla sie w milionach....
    W tej branzy niestety zdazaja sie wpadki, czasem spektakularne....
    Mam na mysli jeszcze kilka tytulow ale nie bede sie rozwodzil nad tym...
    Player o tym wie, lamer nigdy sie nie dowie....
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez DJPietka Zobacz posta
    A pamietacie moze premiere GTA IV
    Nawet była wpadka z GTAV, gracze mieli milony $ na kontach online + same high levele. Bana jakoś nikt nie dostał...

Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.