Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 113

Wątek: TSO na Andku

  1. #51
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez kobita Zobacz posta
    Granie w TSO na jakimkolwiek dotykowym ekranie nawet z Win 8.1 to sport extremalny (moja opinia).
    Dlaczego? Ja osobiscie na swoim fonie i tablecie uzywam Puffina i da sie grac. Mowa oczywiscie o zarzadzaniu wyspa i robieniu prostych przygod bez blokow (np Okradac Bogatych). Wygodne to nie jest ale da sie.

  2. #52
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Dlaczego? Ja osobiscie na swoim fonie i tablecie uzywam Puffina i da sie grac. Mowa oczywiscie o zarzadzaniu wyspa i robieniu prostych przygod bez blokow (np Okradac Bogatych). Wygodne to nie jest ale da sie.
    Jasne ze sie da. W dodatku czasami szybciej sie odpala na Andku niz na notebooku. Mnie sie tez szybciej "zalicza" znajdki grubasow z maili.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zdaje się że teraz od roku 2012 sporo się zmieniło. na andka jest tylko jakiś prehistoryczny flash, za to TSO wymaga wersji wyższej, której na andku nie ma. zdaje się że teraz jedynym tabletem który to uciągnie jest tablet nie ARM ale x86, i to jeszcze z jakimś windows10. a to kosztuje więcej niż laptop, czyli totalna lipa. co do sterowania, faktycznie człowieka może trafić nie wiem co na panelu dotykowym.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tablety z Windows 10 kosztują od 199zł w hipermarketach (widziałem za 319zł w A. tablet z modemem HSPA+), do tego myszka na Bluetooth lub adapter microUSB-OTG (ok 50zł razem), są wyposażone w najtańsze Atomy i bardzo dobrze się sprawują, natomiast jest inny problem:
    One wszystkie mają 1 GB RAM. Jak wiemy gra chodzi najlepiej na Operze/Chrome, które RAMu wymagają znacznie więcej, i nie pomaga tutaj wersja 'low detail'. W Firefoxie będzie mulić. Wrzucanie premii będzie bolało, obawiam się też o bloki.

    Na Linuksa też nie jest lepiej, najnowszy Flash to 11.2, a inne OS v. 23.

    W praktyce jedyna sensowna opcja, żeby grać na Androidzie, to albo streamowanie flasha (są przeglądarki, które renderują flasha na serwerze, ale nie sa za darmo i często mają subskrypcję), lub streamowanie obrazu z komputera, przy pomocy VNC, TeamViewera, Chrome remote, lub czegoś podobnego, z zastrzeżeniem, że gigabajty będą leciały jak obietnice polityków przed wyborami.

    Sytuacja się NIE poprawi - Flash umiera.

    Jedyne, co mogłoby sprawę załatwić (i naprawdę uradować graczy, chociażby ze względu na niższe uzycie zasobów, większą kompatybilność i płynność), byłby rewrite silnika przeglądarkowego do HTML5... tylko czy BB się tego podejmie? To nie jest mały projekt.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Vatharian Zobacz posta
    Jedyne, co mogłoby sprawę załatwić (i naprawdę uradować graczy, chociażby ze względu na niższe uzycie zasobów, większą kompatybilność i płynność), byłby rewrite silnika przeglądarkowego do HTML5... tylko czy BB się tego podejmie? To nie jest mały projekt.
    Co prawda nie z oficjalnej strony i nie po polsku ale nie widziałem żeby u nas się coś takiego pojawiło. Z Q&A na gamescomie

    Q: Wird das Spiel noch auf HTML5 umgewandelt?
    A: Leider nicht. In der Zeit könnte man auch ein ganz neues Spiel programmieren. Selbst wenn Flash kurzfristig verschwindet wird BB eine Lösung finden das Spiel weiterhin zur Verfügung zu stellen.

    i translator

    Q: Is the game still converted to HTML5?
    A: Unfortunately not. In the time you could also program a whole new game. Even if Flash disappears in the short term, BB will find a solution to continue to provide the game.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy "znajdą solution" czy przeliczą, że nie opłaca się robić wersji HTML5 i skasują projekt - tego nie wiemy, ale faktem jest, że za niedługo Flash będzie porzucony i co wtedy?

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra

    TSO na telefon

    pytanko czy gra działa na telefonie, bo support mówi że nie da się, ale chyba niektórzy gracze grają to się pytam was

  8. #58
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Ja korzystam z przeglądarki Puffin, ale nadaje się tylko do rzucenia kilku premii, wysłaniu odkrywców i dziennego logowania, aby klejnoty i kryształy nie przepadły

  9. #59
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Można grać używając przeglądarek Puffin lub Photon, ale przygód na tym za bardzo nie zrobisz, jedynie nadają się do ogarnięcia wyspy.

  10. #60
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Gra The Settlers Online nie jest obsługiwana poprzez telefony komórkowe.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.