Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 96

Wątek: "Połączenie nie powiodło się"

  1. #71
    Początkujący Osadnik Awatar arturgg10
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a ja mam przerwe techniczna od 18

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Czy ktoś do (pani z pod latarni)nędzy mógłby choć napisać PRZEPRASZAMY ZA USTERKI (jak kiedyś w TV) Pracujemy nad rozwiązaniem.
    Miałbym wtedy nadzieje że ktoś się tym w ogóle coś robi.

  3. #73
    Yabwon
    To jest 'konserwa przed konserwą główną'!
    Oczywiście, zdroworozsądkowo, jutro po godzinie 8 rano, należy oczekiwać 'konserwy po konserwie'!

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak to dobrze, że przed awarią wszystkie studnie, pola pszenicy, kopalnie uzupełnione :] będą konkretne zbiory

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    O co qna chodzi????? Może to wreszcie naprawicie????? Ileż można się logować ???? Do us....anej śmierci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    A wystarczyłaby notka, że pan Kaziu zabrał zasilacz od lapka, na którym stoi tso i przyjdzie do pracy o 7:00 rano, więc mamy wolne do tego czasu.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez in_vaginacja Zobacz posta
    jak to dobrze, że przed awarią wszystkie studnie, pola pszenicy, kopalnie uzupełnione :] będą konkretne zbiory
    ja tak bym się nie cieszył bo za pisanie na forum mogą cię zablokować (oczywiście przypadkowo) i studnie i kopalnie i tak się zawalą

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    jateż już od godziny nie mogę się zalogować... naszczęście o 5 00 rano gra jeszcze działała, więc dzienne logowanie mam zaliczone, ale 20-30 pisanek poszło się wa..., bo średnio tyle przynoszą odkrywcy w ciągu dnia, a narazie nie mogę ich posłać na kolejną ture...

  9. #79
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    Jak wszystko działa - to jest nudno, więc trzeba to zepsuć, aby można naprawić i tak znowu - świat się kręci

  10. #80
    wczorajszy
    Przegięcie. Problemy to problemy a konserwa to konserwa. Jakieś ogłoszenie by się zdało zapodać. Jak na złość to mam czas rano ok 4-5 i wieczór 21. Czyli jestem w plecy 2 dniówki w tym przypadku !!!! kto mi to wynagrodzi ????? Hę??

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.