Zamknięty wątek
Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 347

Wątek: System osiagniec

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Żeby chociaż nagrody za te nie które osiągnięcia były sensowne np: klejnoty lub księgi do rozwoju geologów/odkrywców ...

  2. #22
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Zobaczymy dzisiaj na testowym (mam nadzieje) jak to wyglada dokladniej - wtedy bedzie mozna pomarudzic.
    Na razie jest to tylko "gdybanie".

  3. #23
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze się taki nie dogodził co by wszystkim dogodził ale na pewno wszyscy się zgodzą, że :
    1. Samo porównanie między dwoma graczami jest bez sensu - jeśli powiedziało się a, powiedzmy i b - potrzebny ranking całego serwera.
    2. Aż się boję powiedzieć, żeby BB coś skomplikowało ale aktualne rozwiązanie jest w jednym punkcie za proste - samo zliczanie budynków na 3,4 czy 5 poziomie. Inną wagę powinno mieć gospodarstwo na 5 poziomie a inną na tym samym poziomie tartak drewna egzotycznego.
    Na razie tyle uwag, reszta jak zobaczymy jak to działa

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    Achievementy nie dodają nic nowego, tylko zadowalają tłum wychowany na steamie.
    Czytałem ostatnio kilka analiz, gdzie dowiedli że w długim okresie osiągnięcia tylko psują zabawę.

    Jak dla mnie to stracony czas developera.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jest tyle rzeczy które czekają na poprawienie. /koszary i prowiantownia/ Ale nie, oni muszą się zajmować całkowicie nieprzydatnymi nikomu do niczego niepotrzebnymi głupstwami.

    Ranking o ile by był to powinien być dla całego serwera i tylko na podstawie zdobytych PD (Oczywiści z doliczonym PD przeliczanym na gwiezdne monety).
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #26
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Tylko trochę surek spuścimy i tyle z tego będzie, zabawa licha. PVP dajcie, a nie jakieś ochłapy

  7. #27
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bedzie dodatek do czatowego pvp "mam xxxx pktów wiec wiem lepiej".
    Tutaj chociaz ten system nie bedzie miał takiego wpływu jak np w mmorpg czy fpsach online, gdzie w pewnym momencie nie chodzi juz o wygraną tylko o kombinowanie jak tu by wbić kolejnego achiewa.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 27.03.2014 o 11:55
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #28
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    I czemu ma służyć ten system osiągnięć? założe się że oprócz tych punktów inne nagrody będą takie liche że na byczku dropne lepsze. co pomysł to strzał w stopę..
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  9. #29
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To jeden z małych kroczków pod przyszłe PvP - tak myślę.
    Przy okazji dyskusji w temacie PvP proponowałem coś zbliżonego właśnie do tego, w połączeniu z nadaniem odpowiedniej rangi graczom którzy będą chętni do PvP. Ten system można wykorzystać także pod PvP ekonomiczne. Jest jeszcze kwestia nagradzania - zwłaszcza ilość premiowanych miejsc i jakość nagród, by zdopingować /zmotywować zaciętą rywalizację

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pomysl dobry przynajmniej troche zabawy bedzie
    Zeby tylko nie bylo jak kiedys z cala masa nowych zadan ktore w wiekszosc sie tylko kilkalo zeby nagrody odebrac;p

Zamknięty wątek
Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.