Zamknięty wątek
Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 347

Wątek: System osiagniec

  1. #201
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No tak, jak zwykle bug na bugu i bug bugiem pogania.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  2. #202
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Czerwone Góry - z tym zadaniem mają problem osoby, które posiadają nieskończone kopalnie miedzi. Chociaż jedną. W zadaniu jest napisane, że trzeba mieć 3 kopalnie powyżej 800 złoża. Nie ważne, czy znalazł to wyszkolony geolog, czy zwykły i dosypaliśmy. Niestety błąd polega na tym, że trzeba znaleźć 6 (sześć) takich kopalni jednocześnie. Więc mając nieskończoną, odpadamy - do czasu kiedy tego nie poprawią.
    Wszystkie osoby, które nie mają takiej kopalni, mają zaliczone to zadanie, nawet z dużo niższym poziomem. Każda osoba, która ma chociaż jedną kopalnie, zadanie ma niezaliczone. Sprawdzone w Gildii.

    Inaczej, to zaprzeczają samym sobie - kup kopalnie, ale nei wykonaj zadania (lub ją zburz z 5 poziomu i wydaj surowce i ponownie spędzaj tydzień czasu na podnoszeniu ...).
    Ja mam 2 nieskończone kopalnie i zadanie mam zaliczone.
    Dokładnie po znalezieniu trzeciego złoża pojawiła się ikonka o zaliczeniu zadania.
    Błąd musi tkwić gdzie indziej.

  3. #203
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To widocznie duży zbieg okoliczności (bo wszyscy, których sprawdzałem mieli zaliczone i nie mieli kopalni i odwrotnie, nie mieli zaliczone a mieli chociaż jedną), albo po prostu każdy serwer rządzi się innymi prawami (czyt. błędami) 0
    Skrzydła do góry!

  4. #204
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    (...) albo po prostu każdy serwer rządzi się innymi prawami (czyt. błędami) 0
    Chyba że kwestia serwera
    Na szybko sprawdziłem u gildianina, który też ma 2 nieskończone kopalnie i ma zaliczone.

  5. #205
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam 3 nieskończone kopalnie miedzi, plus geolodzy mi odnajdują po ponad 880 w pozostałych złożach i też mam zaliczone.
    Na testowym jest 5 nieskończonych i też jest zaliczone.

    Problem w tym, że znowu po aktualizacji brakuje "opisu" ze strony BB.
    Czyli coś wprowadzili, a wy gracze domyślcie się co mamy na myśli.

    Ale jak graczom zaczynają nerwy puszczać, to szybko piszą "PEGI7".
    Co do pegi7, może BB zacznie w końcu być dla nich przyjazne, bo te niektóre aktualizacje dorosłym sprawiają problemy,
    a już nie wspomnę o tych najmłodszych graczach.

    I chyba niestety będzie dalej standardowa "cisza".
    No cóż będziemy dalej zaśmiecać forum w dążeniu do sposobu przejście niektórych osiągnięć, czy innych zagadnień w tej grze.

  6. #206
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pisałem to przy okazji eventu KŚ dopóki nie napiszemy maila po ang/niem do głównego biura BB z tym co tu się dzieje na polskiej wersji gry to nic się nie zmieni
    Nadal będzie totalny chaos, zero dbania o gracza i o grywalność gry
    Amatorka amatorka i jeszcze raz amatorka takie problemy jak tutaj są to może mieć chłopak 20 letni co sam napisał skrypt gry i udostępnił innym aby pograli /potestowali a nie firma z takim budżetem, tradycją i pozycją na rynku
    To co się tu wyprawia to istna żenada, żal i po prostu buractwo do kwadratu
    Żeby gracz musiał kombinować i z innymi ustalać co zrobić aby coś tam coś tam coś tam
    wstyd i hańba i tyle w temacie.
    Gra powinno być od 21 lat bo doprowadza do nerwicy , depresji i alkoholizmu i może mieć tragiczny wpływ na rozwój osobowy młodych Polaków.
    Wg mnie powinna nawet pojawić się stosowna ankieta aby założenie konta było możliwe po weryfikacji dowodu osobistego, pitu oraz odcisków palców. :P
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 15.05.2014 o 12:21
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  7. #207
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    ja nic nie dostałem

  8. #208
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja rowniez nic nie otrzymalem mimo tego ze czesc osiagniec za ktore dostaje sie nagrody mam juz ukonczone.

  9. #209
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ta jasne jeszcze moze rozowego nosorozca chcecie dostac?
    Bylo wysylane 2 tygodnie temu i na 100% dostaliscie

  10. #210
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tornados na 100% to Kopernik nie żyje. Ani klejnotami ani monetami nie sram brzydko mówiąc wiec gdybym dostał to 500 monet czy klejnotow to uwierz mi ze nie umknęło by to mojej uwadze

Zamknięty wątek
Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.