Zamknięty wątek
Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 204

Wątek: [Dyskusja] Przygody kooperacyjne

  1. #101
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Za ryzyko wystarczy mi to, że zamiast cennego granitu moge dostać śmieciowe drewno albo nic nie wartą saletre. A powierzanie mojego cennego czasu w ręce innych to po prostu głupota.
    <Boardwarrior i hater>

  2. #102
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze nie ma tych przygód a już zrównano je z ziemią
    Pomijając wszystko inne pamiętajcie o jednej rzeczy:
    ROBIENIE TYCH PRZYGÓD NIE JEST OBOWIĄZKOWE.

  3. #103
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Więc mają być kontrowersyjne i wątpliwej przydatności, zamiast czegoś sensownego? Tak w/g Ciebie powinny wyglądać oczekiwane przez wszystkich zmiany? Jak coś robić to z głową, a nie na pałe. A jeżeli masz jakieś wątpliwości co do tego, że developer ma zdanie graczy w głębokiej d..., to poczytaj sobie topiki o limicie koszar. Skoro mają nieodpartą chęć wprowadzania nowości co miesiąc, to niech to będą rzeczy o które dopominają się gracze od miesięcy, a nie wyssane z palca wizje jakiegoś kosmity, który nawet nie zadał sobie trudu zagrać we własną gre.
    Ostatnio edytowane przez Metz ; 08.01.2014 o 13:23
    <Boardwarrior i hater>

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Metz Zobacz posta
    Zgoda Marcja, ale tylko jak łaskawie dodadzą możliwość wyjścia z przygody lub usunięcia z niej innego gracza. Jeden z moich znajomych był 'zakładnikiem' jakiegoś gamonia przez 3 dni. Dziekuje, postoje.
    dlatego nauczona smutnym doswiadczeniem na przygodach do tej pory dostepnych ..(gdzie po ktorejs tam godzinie czekania sama moge poslac i skonczyc)..bez 3eciego slotu to jest bez sensu.

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co za ludzie.....poczekajmy na możliwość przetestowania przygód i wtedy oceniajmy. W zasadzie nie podano jeszcze szczegółowych informacji na temat nowych przygód a na forum już lament...

  6. #106
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To pare słów od Weterana

    1. Ostatnio loguje się raz dziennie i to głownie po to żeby pogadać sobie... Nawet wyszedłem z gildii żeby nie obciążać nie robieniem zadań całej Gildii...
    2. Gra straciła dla mnie sens w momencie gdy cała wioska na 5tym lvl, poziom 50ty, zamknęły się cykle wody, zboża, drzewa, węgla... bo po co robić setny raz ta sama przygodę? a niestety co do nowości zrozumienie przyszło już dawno ze BB nie robi nic żeby utrzymać graczy High lvl tylko przyciągać nowych którzy chcą szybko osiągnąć max lvl i wydaja kasę na klejnoty (co z pkt widzenia marketingu skądinąd słuszne)
    3. Ktoś porównywał gre do wowa (grałem przez parę lat i co trzymało w grze? 1 raidy 2 ludzie 3. Achievmenty) i co 2 lata gra miała dodatek, który sprawiał ze chciało się grać. Po kilku dodatkach widać było wtórność ale aspekty PVP raidy achievmenty Handel sprawiały, ze każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki temu ta gra nie bez podstaw jest uznawana za najlepsza gre MMO (gdyby nie trzeba jeszcze było płacić prepaida...)

    WNIOSKI :
    1. BB nie ma pomysłu na grę - a właściwie na jej rozwój - dodawane są upiększacze a nie rzeczy które maja zatrzymać graczy
    2. Pomysł z przygodami kooperacyjnymi nic nie wnosi niech mi ktoś odpowie PO CO? mam je robić jak mam już wszystko
    3. Pomysł na zatrzymanie graczy można mnożyć tysiące a choćby dodać lvl 60ty i na 60 tym lvlu nowy budynek typu wytwórca granitu za jakieś przygody dostępne od 60go lvla naprawdę można mnożyć w nieskończoność tylko trzeba jasno powiedzieć - Panowie PVP za pół roku to za rok i potem to robić wtedy można sobie czekać a oczekiwanie umilać duperelami typu przygody kooperacyjne
    4. Z tego co widać po zamierzaniach na ten rok pozostaje poszukać sobie nowej gry i wrócić za pól roku...albo wrócic do Wowa
    Ostatnio edytowane przez Steelkill ; 08.01.2014 o 14:16
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  7. #107
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poczekajmy, zobaczymy jakie dropy będą z tych przygód. póki co nie ma co narzekać, czy chwalić.

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie no fajny pomysł.
    Tylko można by było wprowadzić coś dla graczy z max lvl. Np ukończenie tej przygody kooperacyjnej daje punkty, a odpowiednią sumę tych punktów można wymienić na kolejny lvl (51). Wtedy te przygody miałby sens. Bo pewnie i tak ludzie dalej będą robić przygody i sprzedawać looty ponieważ bardziej im się to opłaca. Bo nie sądzę żeby ktoś płacił za miejsce w przygodzie i jeszcze na dodatek tracił armie na ukończenie jej.

  9. #109
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @gizma co da ci wbijanie kolejnych lvl? bez dodania jakiegos specjalnego budynku np od 55 lub wyzszego to tylko nabijanie cyferek

  10. #110
    Poznańczyk
    Kolejne przygody, eh po co to.
    Już wprowadzenie bajkowych, przytrzymało na chwilę ludzi w grze. Zapowiada sie kolejna przerwa od gry.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.