Zamknięty wątek
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 147

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Wydarzenie Zimowe 2013

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Tyle że te koszary będą stawiane chyba na wodzie. xD
    Koszary Marines

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kalendarz adwentowy nie pozwoli na ukończenie go. Dzisiaj otworzyłem tylko jedno okno, a mamy 5 grudnia...

  3. #103
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    To jest kalendarz eventowy i trwa tyle dni co event.
    Nie mylmy z kalendarzem adventowym, gdyż on nim nie jest.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez brisbane Zobacz posta
    Gramatyka leży na całej długości:

    Nie chodzi o to, żeby pisać i wysławiać się jak dr Miodek, perfekcję w tej dziedzinie zostawmy takim jak on, ale styl niektórych postów, ich gramatyka wołają o pomstę do nieba. Nie dość, że czyta się to ciężko, to jeszcze ich zrozumienie jest niełatwe. Nie wystarczy znać wszystkie litery alfabetu, trzeba je jeszcze odpowiednio połączyć, aby coś sensownego przekazać.
    (...)
    Proszę nie pisać, że ten post jest nie na temat, bo to forum jakiejś gry itp. Równie dobrze możemy powiedzieć, że elementarny brak higieny osobistej takiego, na przykład , kierowcy autobusu nie powinna być dla nikogo problemem, bo jest on zatrudniony po to, aby przewozić ludzi, a nie czarować ich swoim zapachem.
    Nie jestem prof. Miodek i chyba wszystkich interpunktów nie zauważyłem.
    Co do meritum się zgadzam. Dbajmy o to, co piszemy i jak piszemy. Wszelkiego typu dys...cośtam potraktujmy raczej jako powód do wstydu nuźli dumy.
    Ostatnio edytowane przez d_strzalka ; 05.12.2013 o 19:16

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeczytałem ostatnie parę stron tematu i widzę, że ludzie przejmują się cenami węgla - mnie bardziej interesuje wpływ zalewu rynku złotymi wieżami wartość złota spadnie drastycznie skoro każdy może otrzymać wieże na koniec eventu (chyba że jest jakieś ograniczenie o którym nie wiem). Co o tym myślicie?

  6. #106
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Juz ktos to pisal ale powtorze:
    jedna moneta co 12 minut = 5 monet na godzine = 120 na dobe
    nie wiem, czy to taki zalew, nawet zakladajac ciagle buffowanie wiezy

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    siema czy ktos wie czy mozna cofnac wybor w drzwiach w kalendarzu? bo przez przypadek zle wcislem i nie zrobie

  8. #108
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie da sie cofnac wyboru w tych paru drzwiach, z reszta po kliknięciu pojawia sie dodatkowe okienko z pytaniem czy na pewno, tak więc pluj sobie w brodę teraz

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Temat główny: Pamiętnik dewelopera: Wydarzenie Zimowe 2013

    Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami nt. powyższego wydarzenia.
    Przepraszam że nie na temat i nie w tym miejscu ale sytuacja jest mocno irytujaca. Czat jest nie do użytku. Czy nie mozna z tym cos zrobic??
    Oto problem:
    [10:09] B_B_Klejnoty03: Specjalna Mikołajkowa promocja na klejnoty. Wyślij sms o jednej z trzech treści: pu.rpk6xm , pu.rpk6xn , pu.rpk6xo na numer dziewięć-jeden-sześć-sześć-cztery (oczywiście cyfry), a otrzymasz aż 1080 klejnotów. Dodatkowo dla nowych graczy kolejne 480 klejnotów gratis!! (dodatkowe 480 klejnotów dotyczy graczy, którzy zarejestrowali się nie później niż miesiąc temu). Tylko teraz koszt sms'a to jedyne 4,92 zł z Vat. Wiadomość wysłana automatycznie. Administrator.

  10. #110
    Fachura
    wyglada na to ze dales sie zrobic w niepowiem co. Zapewne przeczytales to na czacie gdzie osoba podajaca sie za administratora powinna pisac na niebiesko. Ze o nicku B_B_Klejnoty nie wspomne. Zaden administrator ani mod nie reklamuje klejnotow bo sa ogolno dostepne pod odpowiednia ikonka w interfejsie gry.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.