Strona 26 z 51 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 510

Wątek: Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

  1. #251
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Czarci Gaj
    TAAK problem zignorowany a mody tylko wpisy usuwają !!! ( kolejne 2 mi usunęli )

  2. #252
    lumixander
    Co ciekawe ten "prezent świąteczny" dotknął gro graczy regularnie kupujących klejnoty, i tu mnie dziwi totalny "olew" firmy nastawionej na zysk z takich graczy...

  3. #253
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    a co moze ta niestety Banda Baranow zrobic tylko ignorowac problem a niewlasciwe i niewygodne wpisy usowac bo samo powiedzenie ze to jestutrudnienie to jawna kpina z graczy

  4. #254
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez lumixander Zobacz posta
    Co ciekawe ten "prezent świąteczny" dotknął gro graczy regularnie kupujących klejnoty, i tu mnie dziwi totalny "olew" firmy nastawionej na zysk z takich graczy...
    chodzi o to by po konserwie stwierdzic ze nie da sie problemu usunac i zaproponuja nam nowa wyspe i zaczniemy wszystko od zera czyli od nowa chca by pompowac w nich kase

  5. #255
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie po nocy wróciło wszystko do normy oprócz tego elementu przesuwanego, który jest zbugowany i na gloriettcie mam specjalny magazyn prowiantu ale mam nadzieje ze to naprawia i zrekompensuja jakos czas premium ktory ulegl stracie.

  6. #256
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak tak czytam, to widzę, że co niektórzy odzyskują dostęp. U mnie upływa 74 godzina z zablokowaną wyspą, ale podejrzewam, że dopiero po konserwie uda się wejść większości z nas. Mam nadzieję, że wyspa nie przepadła bezpowrotnie, bo jak zrezygnuje z gry to chociaż fanty bym w gildii rozdał.

  7. #257
    Osadnik Awatar wordan
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat
    anie jest przypadkiem tak ze wszyscy "którym zablokowali konto" kupowali pudelka z lodowa posiadłością? ja kupiłem 16 wiec pewnie ich to zdenerwowało...

  8. #258
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    samym jawnym oszustwem jest powiedzenie ze ta gra wyszla z BETA i jest już pelnowartosciowa gra buahaha
    no takie rzeczy to tylko w BECIE się mogą dziac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    cos jest z tytmi pudelkami a raczej z lodowymi... zbugowany towar wcisnęli ( no to wiadomo dlaczego tyle lodowych leciało z pudelek ) bo trefny towar hehe
    Ostatnio edytowane przez okaman ; 08.12.2013 o 15:31

  9. #259
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wordan Zobacz posta
    anie jest przypadkiem tak ze wszyscy "którym zablokowali konto" kupowali pudelka z lodowa posiadłością? ja kupiłem 16 wiec pewnie ich to zdenerwowało...
    Jedno jest powiązane z drugim, tzn. większość z nas (jeśli nie wszyscy) kupili pudełka - wpadły nam jakieś budynki, więc trzeba by je gdzieś postawić, a że miejsca mało to trzeba było coś wyburzyć, coś przestawić... i zaczął się cyrk - taki schemat działania zablokował dostęp większości z nas.

  10. #260
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    olac system nie ma co plakac oby do czwartku zrobili i będzie git z prezentami się nadrobi kurde tylko największy zal ze se na mapkach interesu nie zrobiłem bo widziałem ten biznes w dziesiątkach tysięcy monet hehe

Strona 26 z 51 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.