Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Odkrywca - Poszukiwacz kłopotów...

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Przypominam jeszcze raz, to nie jest generator liczb losowych tylko pseudolosowych. Równanie jest tak skonstruowane by powtarzające się ciągi nie były zbyt długie. To równanie ma tylko dawać wrażenie losowości a wy to rozpatrujecie jak prawdziwe liczby losowe. Dlatego pisałem, że to jest niemożliwe by przy ponad stu próbach przy 30% szans nic nie trafiło bo, tak długi negatywny ciąg przy 30% szans jest niemożliwy. NIEMOŻLIWY !! To nie są wartości losowe. Języki programowania mają własne wbudowane równania takiego generatora, niektóre języki programowania mają dodatkową funkcje (jeżeli się jej użyje) przestawiania takiego ciągu ale zawsze ten ciąg liczb jest z góry ustalony przez to równanie.
    Ostatnio edytowane przez SirJarkus ; 02.12.2013 o 14:19

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Alicija, pracownicy Supportu nie są programistami/developerami tworzącymi grę. Support bazuje wyłącznie na informacjach, które otrzymuje z innych departamentów.

    Podejrzenie co do nieprawidłowego działania umiejętności "Poszukiwacz kłopotów" zostało już przekazane dalej. Support nie wróży z fusów, więc do otrzymania oficjalnego potwierdzenia ("tak, to błąd"), nigdy nie pojawi się odpowiedź w stylu "skill nie działa prawidłowo, jest to bug".

    Tak czy inaczej: gdy pojawi się jakaś nowa informacja na ten temat, postaram się ją umieścić w tym temacie.
    Ten post przynajmniej daje nadzieję...
    I dziękuję, że ktoś z obsługi tu zagląda

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Abstrahujac generalnie od tematu watku, chcialam tylko zaznaczyc, ze przy wysylce trzech osobnych odkrywcow, z ktorych kazdy ma 30 % szans na znalezienie czegos, nie mozesz sumowac i pisac, ze masz 90 %. W ten sposob przy pieciu - mialabys 150%
    Wiem, wiem, uprościłam nieco aby dać do myślenia

    A wracając do tematu... naprawili!!!. Jeden z trzech przyniósł przygodę i mapy - pierwszy raz od miesiąca od razu po konserwacji.
    Sama nie wiem płakać czy się cieszyć... cieszę się bo naprawili, płacze bo "ani me ani be..." ani dziękuje, ani przepraszam - spartliliśmy... ot tak cichutko ktoś poprawił jakiś znaczek w kodzie. I po problemie...

    Ja nie dziękuję za naprawienie, bo zajęło to miesiąc - to powinno być sprawdzone od razu po pierwszych 2-3 sygnałach od ludzi za pośrednictwem legendarnego "supportu".

    Mi i innym zgłaszającym powinno się podziękować - no bo nam się chciało pisać, gadać, myśleć o tym itp.... a przecież ślubu nie braliśmy można było powiedzieć: a .......ę tę zabugowaną grę idę gdzie indziej
    Nas powinno się poinformować, że błąd został naprawiony. O tu tu.. ale to byłoby przyznanie sie do błędu... a lepiej wcisnąć im przecież " wszystko jest możliwe to prawdopodobieństwo!"
    Nas powinno się przeprosić - za to, że tyle to zajęło. I za sposób załatwienia problemu.
    Nas powinno się wynagrodzić - za to ze przez miesiąc byliśmy stratni z powodu błędu. A nie muszę pisać ile zasobów, czasu i cierpliwości trzeba aby podnieść odkrywców do poziomu aby kilku z nich miało "Poszukiwacza kłopotów" na poz 3. Jak ktoś potrzebuje 4-5 manuskryptów na tom to wie o czym piszę...

    No to pozdrawiam wszystkich... idę szukać dzwoneczków w trawie... ach to już inny błąd i to gdzie indziej... a zresztą .......ę - na co mi te dzwoneczki.
    Ostatnio edytowane przez Alicija ; 05.12.2013 o 11:18

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Alicija, ciekawe co piszesz, zobaczę wieczorem bo jak na razie z porannej dostawy nadal nic podwójnego od moich trzech odkrywców nie dostałem, zobaczymy wieczorem. A ja bym takim optymistą nie był, że "oni" to naprawili, jak się naprawiło to raczej samo bo nie jestem pewny czy "oni" w ogóle rozumieją na czym polega problem. Niech ktoś da znać, jak mu się to naprawiło?
    Ostatnio edytowane przez SirJarkus ; 05.12.2013 o 14:37

  5. #45
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Dzis dostałam podwójne mapki

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Dzis dostałam podwójne mapki
    Brzmi optymistycznie, moze naprawili.... poczekam z tydzien co sie bedzie dalej działo, bo u mnie tradycyjnie pojedyncze.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    POTWIERDZAM !!! Naprawiło się! Dziś wieczorem dostałem 2x mapki. Tylko, ciekawe jaka nas czeka niespodzianka po zakończeniu ewentu świątecznego?

  8. #48
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SirJarkus Zobacz posta
    POTWIERDZAM !!! Naprawiło się! Dziś wieczorem dostałem 2x mapki. Tylko, ciekawe jaka nas czeka niespodzianka po zakończeniu ewentu świątecznego?
    A jaka miałaby być?:>

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    A jaka miałaby być?:>
    To dobrze, że nie wiesz o jakie niespodzianki chodzi i życzę ci byś się nigdy nie dowiedział. Ja to miałem kilka takich niespodzianek, jak ta z tymi odkrywcami, ale mój kolega ma to regularnie po takich aktualizacjach.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.