Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69

Wątek: Komu dynie?

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chciałbym pojechać do Niemiec, a konkretnie do Dusseldorfu, by odwiedzić siedzibę miłościwie nam panującego studia Blue Byte i strzelać do nich z łuku tak długo, aż naprawią mój problem z wciąż wyskakującym zadaniem "długie łuki".

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a ja bym pojechała całkiem bliziutko i to wcale nie wiaze sie z jakimis super wydatkami ostatnio znalazłam piekny ogród japonski z przepieknymi drzewami , sceneria jak w japoni , a na dodatek mozna sie napic egzotycznej herbatki w pieknym budynku w stylu japonskim, podobnym do swiatyni, miejsce idealne na romantyczne spotkanie czy nawet oswiadczyny, olecam bardzo , a owy japonski ogród znajduje sie niedaleko bielska białej , w pisarzowicach, w polsce tez jest bardzo ciekawych miejsc, warto w polsce poszukac, a nie gdzies za wielka woda,

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jako miejsce w które chciałbym pojechać wybrałem Włochy.Dlaczego?Ponieważ to przepiękny,malowniczy,pełen zadziwiających widoków kraj.Z jednej strony piękna Wenecja,a z drugiej Alpy,w których można się zabawić na snowboardzie lub na nartach.Osobiście uwielbiam sporty zimowe więc dlatego wybrałem właśnie ten kraj.(No i mają przepyszną pizzę,a jestem jej wielkim fanem.)Wszystkim gorąco polecam ten właśnie kraj.

  4. #54
    Początkujący Osadnik Awatar HomiczeQ
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a Ja został bym w domu mieszkam nad jeziorkiem na Mazurach i nic więcej mi nie potrzeba. a Gdybym już musiał to wycieczka w kosmos i lot po orbicie
    Tyle

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    To może i ja wrzucę coś od siebie..
    Gdybym mając nieograniczone możliwości miał gdzieś wyjeżdżać.. To oczywiście zwiedzałbym każdy kraj po kolei.. Wszak zasoby nie byłyby niczym ograniczone.. W każdym kraju zwiedzałbym to co polecają poradniki.. W każdym z nich wynajmowałbym prześliczną tubylczą kobietę.. By dźwiękami swego głosu umilała mi te zwiedzane miejsca, wskazując na to czego bym mógł nie dojrzeć.. Zacząłbym od Polski.. Z jakąś prześliczna naszą Rodaczką.. Byłaby moim przewodnikiem po nieznanych mi dotąd zakamarkach naszej Ojczyzny.. Zaglądalibyśmy w najdziksze zakątki.. By poznać jej wszystkie przepiękne miejsca.. I gdzie tylko dałoby radę oddawałbym się swojej pasji.. Czyli wędkowaniu.. Czyli tak myślę.. Że co jak co.. Ten nasz kraj w zupełności by mi starczył.. Bo bardzo dużo czasu zajęłoby zwiedzanie tego czego się nie docenia i nie widzi na codzień.. Przy braku trosk i zmartwień człowiek zrozumiałby, że nie trzeba gnać tysiące mil, by móc znaleźć się w najpiękniejszych dla naszych oczu miejscach.. Góry w jesieni.. Ciepłe piaski bałtyckich plaż w lecie.. I znajdując wśród tych wszelkich miejsc jakieś najpiękniejsze.. Takie z którego nie chciałbym wyjeżdżać.. Zostać tam już na stałe..

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja osobiscie zwidzilem troche swiata widzialem pola lawendowe ;D moza cieple i zimne ale jeszcze jest iele miejsc do odkrycia;D

    chciał bym pojechać w wiele miejsc zobaczyć zamki ruiny piramidy w rożnych krajach nie tyko w Egipcie;> ale jeśli dajesz mi nieograniczone możliwości chciał bym pojechać lub polecieć statkiem kosmicznym do centrum wszechświata ;D abstrakcyjne wiem ale tam się wszystko zaczęło ponieważ wszechświat ciągle rośnie oznacza to ze w jego centrum wszystko się zaczęło i gdzieś tam są najstarsze cywilizacje;> chciał bym zobaczyć jak wyglądały pierwsze istoty we wszechświecie jeśli by nadal żyły poznać je a może nawet porozumieć dowiedzieć się jak to się zaczęło jak my powstaliśmy;> nawet jeśli miała by być to moja ostatnia przygoda w życiu;> takie mam mszeń które się raczej nie spełni ale taka przygoda kładzie moje wszystkie inne marzenia na łopatki;>

  7. #57
    Osadnik Awatar Yuppies
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    HomiczeQ - zgodze się. Po Europie już jeździłem, w Afryce byłem może do USA jeszcze bym się wybrał ale mimo wszystko mając nieograniczone środki to tylko jedna myśl mi się nasuwa: Kosmos, Lot na Księżyc może i na Marsa - Uwielbiam filmy zarówno dokumentalne jak i sci-fi o kosmosie. Marzę by latać na takim statku jak w Star Trek i odkrywać nieodkryte, poznawać niepoznane, przemieszczać się z prędkością Warp, poczuć nieważkość itp itd. Temat rzeka. oczywiście jest to marzenie a jedynie może realne z tego: jeszcze za mojego życia że będzie mnie na starość stać żeby chociaż na chwilę polecieć chociaż na orbitę ziemi i zobaczyć jak to jest

    Pozdrawiam marzycieli

    PS. Dyń nie chcę - mam już wszystko za dynie piszę bo fajna inicjatywa
    Ostatnio edytowane przez Yuppies ; 24.10.2013 o 13:19

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moje wymarzone wakacje to wyjazd do Australii i Nowej Zelandii. Archipelag Nowej Zelandii jest najdalej na południe wysuniętą częścią Oceanii, na południowy wschód od Australii. Tradycyjna maoryska nazwa państwa, Aotearoa, jest najczęściej tłumaczona jako Kraj długiej białej chmury. Podobno przyroda i krajobraz tych wysp są bardzo zróżnicowane. Można tu spotkać lodowce ale również stożki wulkaniczne oraz gejzery i gorące źródła. Naturalną szatą roślinną kraju są wiecznie zielone lasy podzwrotnikowe pokrywające większą część powierzchni kraju. Niesamowicie mnie tam ciągnie. Mam nadzieję, że kiedyś zrealizuję to marzenie.

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym się wybrał na bezludną wyspę Z dala od żony
    Z tym, że jest też małe "ale" wyspa musi mieć łącze światłowodowe, żeby zagrać w TSO i jakąś małą elektrownię wiatrową, bo laptop wiecznie na akumulatorze nie będzie działał
    Ostatnio edytowane przez jack78 ; 27.10.2013 o 21:05

  10. #60
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proszę zwrócić uwagę na termin nadsyłania zgłoszeń. Mija on 31 października, o godz. 17.00. Dodałem tę godzinę, bo chciałbym ogłosić wyniki jeszcze przed świętem.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.