Zamknięty wątek
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 168

Wątek: Następny event !!!

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    dla paru klejnotów na które człowiek zarobi w pół godziny ma 15 minut roboty z wrzucaniem 100 k balonów, do tego musi się użerać z ludźmi z serwera który piszą że nie robią nic a nagrody i tak dostaną, nic tylko podpisać się pod tymi słowami.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Jak dla mnie Xaar to taka ustawna marionetka jest, pisze nam co BB chce,
    W tym miejscu sie z Tobą nie zgodze. Suchaj - taka jego praca. Taka jego rola. Nie on tam rzadzi wiec nie mam do Xaara zadnych pretensji
    Robi to co moze i na ile mu pozwolą



    Cytat Zamieszczone przez Wirusisko Zobacz posta
    A ja Ci gwarantuje, że kolejne eventy nie będą przez "Polaków" olane. Nieważne czy się jakiejś garstce na forum to podoba czy nie.
    A w tym miejscu to taka wazelina poleciała, ze az czuje tą lepkość ;D
    Garstce? Przyjacielu Ty przeglądasz forum? Ty czytacz to forum w ogóle? Masz kontakt z rzeczywistością??

    Co do trzech rozwiazań kolegi Gizmo to pewno byłoby ich jeszcze więcej znowu powracamy do pytania co skłania BB do wyboru najgorszych rozwiązań?
    Ostatnio edytowane przez Zajadek ; 07.07.2013 o 10:33
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ja tylko dodam to, czego niektórzy z całą mocą starają się nie zauważać. Uwagi dotyczące eventów, całe to "płakanie i biadolenie" to nie domena Polaków - dzieje się tak na każdym zagranicznym forum na które mam przyjemność czasem zajrzeć. Nie czepiajmy się też moderatorów ani CM, oni mogą jedynie tyle, na co im pozwoli "góra".

    @Piotru70: rozumiem że dobrze jest, że nie ma czytelnych zasad; że nie wiesz ile musisz oddać zasobów, żeby było 100%; że na forum i w grze pojawiają się sprzeczne informacje; że w trakcie eventu zasady zostały zmienione (kwalifikacje); że nagroda 100 klejnotów i retro skórki dla drwala za oddane miliony zasobów to nagroda adekwatna, itd.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Larxand nagroda nie jest rowna przyjemnosci z gry. Zamiast na spokojnie powiedziec BBaby przy nastepnym evencie nie bylo mozliwosci polaczenia serwerow z tej samej nacji, to gracze zaczynaja burde i tylko czaja sie aby narzucac wyzwiskami. A najlepsze jest to, ze w ta gre graja osoby dlaktorych poziom rozmowy jest okresleniem jej dlugosci. Wwiec jak poziomu nie ma, to i BB nic nie pisze. Nadal tego nie widzicie ze nikt niechce rozmawiac z osobami ktore sie zachowuja jak plebs kulturowy?
    Druga sprawa to ze nie jestem zadowolony z eventu nie znaczy ze musi mnie obchodzic wasza demonstracja oburzenia. Tyle ze mnie zaciekawil fakt o ktorym juz pisalem.
    Jeszcze dodam fakt ze mi xaar odpisuje na wszystkie wiadomosci i to dosc szybko. Moze dlatego ze nie zachowuje sie jak ostatni nacjonalista i rozumiem zakopotanie spowodowane przez wiecznie nienajedzone swinie z chlewu.

    Sorka, ale nie mam polskiego keyborda.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Gorzej że wszystko jest dla niemców ustawione.
    Chamstwo !

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Darbo Zobacz posta
    Xaar sie boi kurde co wy piszecie , ja napisałem PW to nie odpisuje

    Niby dlaczego ma czytać tą lawinę hejtów, dziesiątki graczy na biednego Xaar-a pomyślcie sami polaczki jak wy byście się czuli gdybyście mieli przekrzyczeć kilkanaście osób, bardzo dobrze że nie odpisuje wam, też bym tak zrobił.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Piotru70: Ja do Xaara nie mam nic. Mam natomiast masę zastrzeżeń do tych, którzy siedzą wyżej od niego. I im należą się słowa krytyki, nawet jeśli czasem są mocne. Zresztą "wiecznie nienajedzone swinie z chlewu" też są chyba daleko od kultury językowej.

    Problem jest taki, że niezależnie czy używasz języka plebsu czy formułujesz konstruktywne uwagi, jeszcze nikt z BB (niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę) nie odniósł się bezpośrednio do żadnych zastrzeżeń wnoszonych przez graczy i to jest jak na mój gust zupełnie niepojęte, bo świadczy o najzwyklejszej ignorancji wobec użytkowników. I nie dotyczy to tylko polskich, ale wszystkich innych serwerów, z czego wniosek płynie taki, że polityką firmy jest nie wdawać się z graczami w żadną dyskusję i podejście na zasadzie "jak się nie podoba, to do widzenia".

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Larxand jestes dla mnie klasycznym przykładem osoby piszącej z sensem. Miło sie czyta taki głos w dyskusji...
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  9. #19
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie osobiście też się nie podobają reguły czy może ich brak w czasie trwania tego eventu, nie wiem jak było poprzednio bo gram zbyt krótko ale może ktoś o większym od mojego doświadczeniu sprecyzuje co jest złe - zrobi listę?
    Dla mnie jest np. błędem że każdy bez względu na zasługi dostanie nagrodę - mam znajomych na bardzo wysokim lev. którzy nie oddali chyba ani jednego balona - dlaczego mają być nagradzani?
    Dla mnie żenującą nagrodą są "skórki" ale to już rzecz gustu - a o gustach się jak wiadomo nie dyskutuje ...
    Dla mnie porażką są przygody w których traci się sporo wojska zyskując w nagrodę 10 balonów.
    Prawdopodobnie każdy z graczy mógłby dorzucić do mojej wypowiedzi swoje spostrzeżenia, proszę niech ktoś zrobi taką listę i nie obraża mnie i innych graczy używając niepochlebnych porównań, bo tego sobię nie życzę.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cóż uważam, że jeżeli Xaar ma "podać" narzekania graczy wyżej w drabince "dowodzenia" BB, to mimo wszystko chciałby aby rzeczone wypowiedzi i opinie prezentowały jakiś umowny poziom - to po pierwsze.
    Po drugie. To chyba faktycznie jeden z najgorszych eventów ever w tej grze. Pierwszy raz jestem naprawdę zawiedziony tym co dostałem. A dlaczego ? Odpowiedź jest prosta - nagrody. To jest największy minus tego wydarzenia. Po prostu nie chce mi się już robić balonów. O ile na początku był zapał, tak od paru dni spuściłem z tonu z produkcją i nawet z wody robię mniej balonów. Zauważyłem wcześniej, że coraz mniej graczy produkuje balony, wytrzymałem jeszcze trochę ale po prostu mi się znudziło. Nie dziwię się nawet tym graczom którzy produkowali balony i dali sobie spokój. Ogólnie to mało graczy naprawdę bawiło się w ten event (przynajmniej na moim serwerze). Co za tym idzie procenty wbijają się powoli, więc też straciłem zapał. No i pozostaje kwestia sensu produkowania balonów, którego właściwie nie ma. Ze wszystkich nagród opłacalne są tylko klejnoty. Ale i ich liczba (max. 600) nie jest zadowalająca w kontekście ilości oddanych zasobów.

    Nie wiem kto wymyślił charakter tego wydarzenia razem z nagrodami i kto to zaakceptował, ale powinni go batem chłostać niemiłosiernie.
    W moich oczach to wyglądało tak : ktoś zawołał 2 nieopierzonych programistów i sprzątaczkę z firmy zajmującej się dbaniem o czystość w biurach BB (dodam że pewnie ściągnęli ją na specjalne życzenie z urlopu). Im kazał wymyślić to wydarzenie (oczywiście dostali za to zadanie figę z makiem a nie kasę), więc woleli iść się nawalić a całą robotę zostawili pani Jadzi. Która dostała pewnie 20 euro cyfrowej mamony i miała za tą kwotę wymyślić "reklamówkę z oszałamiającymi cyfrowymi nagrodami" dla graczy. Oczywiście wiadomo że za cyfrową kasę nie da się kupić alkoholu. Więc ta długo nie myśląc poświęciła na realizację tego ambitnego projektu 5 minut, kolejne 2 na zestawienie nagród i poleciała znów na swój zasłużony urlop. Programiści wrócili nawaleni, skleili to co zostawiła im Jadzia dodatkowo coś im nie poszło bo pewnie widzieli podwójnie, więc udało im się stworzyć skórki retro, które też trafiły do nagród - na szczęście zachowali na tyle trzeźwe umysły, że czas ich używania skrócili bo przecież nie można było dać ich na stałe.

    Mały manifest do graczy - chcecie to róbcie balony. Jak się nie chcecie bawić to przestańcie brać w tym udział. Albo coś robię i nie narzekam, albo odsuwam się na bok.

    Pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.