Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 249

Wątek: Księga rekordów

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co o tym sądzicie? :>
    Żeby jaką rywalizację zacząć..

    https://docs.google.com/spreadsheet/...uY0V2TUE#gid=0

  3. #63
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Fatamorgana Zobacz posta
    Co o tym sądzicie? :>
    Żeby jaką rywalizację zacząć..

    https://docs.google.com/spreadsheet/...uY0V2TUE#gid=0
    a będziesz nadzorował??? Dla mnie nie ma problemu, można założyć oddzielny temat i podawać screeny

    oprócz towarów jaki mamy w gwieździe czy w magazynach, proponuje dodać looty z przygód, pod względem szczęścia (nie zawsze się zdarzy przykładowo wieża wiedźmy + granit + miecze ze stali + osadnicy + dodatkowy slot)

    posiadane rzeczy w gwieździe które przekraczają liczbę 18, można usunąć bo tego się nie zweryfikuje, ja przykładowo w gwieździe mam sporo rzeczy, i jakbym Ci wysłał screeny z moja liczba przygód byś się nie poznał jakbym zrobił screena tej samej pozycji dwa razy, bo pasek mam taki mały że nie widać jak się porusza:P za duża szansa na przekłamanie, wiec lepiej usunąć pozycje typu, ilość przygód, premii, rzeczy które przekraczają 18 miejsc.
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 12.08.2013 o 19:27

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z nadzorowaniem nie ma problemu. Kolega kolegi itd. pomogą z pewnością. Zawsze jeśli znajdzie się "czarna owca" łatwo go wyeliminować i powrócić do zmian jakie zrobił w tego typu wersji. Na samym początku tylko chciałem zobrazować o co mi chodzi. Wraz na pływem rekordów bardzo szybko powiększy się pula rekordów które można ustanawiać, poprawiać. Napisałem tylko na szybko co do mi do głowy wpadło (mini projekt w fazie przygotowań)

  5. #65
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no to można założyć oddzielny temat, na wrzucanie screenów. Klejnoty tez bym usunął bo to ma się nijak do gry, po prostu kto może wydać ile pieniędzy na rozrywkę a to nie świadczy o żadnym dokonaniu Towary o niskiej wartości tez bym wywalił, przykładowo skupie sobie 1kkkk kamieni .... i wrzucę do gwiazdy i jaki to ma sens jak nie mam jak udowodnić, czy mam 10 rzędów po 6 surowców kamienia w gwieździe ?? a przykładowo jednak monet nikt nie nazbiera tyle aby mieć więcej niż 18 miejsc w gwieździe ^_^

    widzę że już zacząłeś uzupełniać

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Klejnoty też powinny być nawet w ramach ciekawostki Ale to myślę, ze w najbliższym czasie się temat rozkręci i zobaczymy. Towary o niskiej wartości zapewne nie będą brane pod uwagę. Ogólnie trzeba posłuchać głosu ludu. Będę miał chwilę to na ogólnym napiszę bo w te zakątki świata mniej ludzi zagląda

  7. #67
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Fatamorgana Zobacz posta
    Klejnoty też powinny być nawet w ramach ciekawostki ....
    żartujesz chyba ^_^ max limit klejnotów jest 999 999 i jak mam avatar i nick ten sam na testowym, zobaczysz różnice miedzy moim kontem z s3 a testowym??:>

  8. #68
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aby zdobyć rekord będziesz musiał zrobić zrzut ekranu razem z widoczną nazwą karty przeglądarki.
    Ostatnio edytowane przez Galmachar ; 12.08.2013 o 23:49

  9. #69
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Galmachar Zobacz posta
    Aby zdobyć rekord będziesz musiał zrobić zrzut ekranu razem z widoczną nazwą karty przeglądarki.
    możesz zrobić wtedy dwa obrazki i połączyć w jeden, i twoj sposób nic nie da;] bo nie rozpoznasz fake'a

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czarni Rycerze - 1h 7 min



    Wikingowie - 57 min


Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.