Zamknięty wątek
Strona 27 z 40 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 37 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #261
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystkie niemieckie rywalizowały na tych samych zasadach, i 5 przegrała z 6 w uczciwej walce.

    BB żeby trochę oczyścić atmosferę która była niezaciekawa w związku z realizacja eventu przyznało dodatkowe nagrody dla serwera nie niemieckiego który walczy na równi z nimi (ze akurat to PL1 to pewnie nie ma znaczenia, bo równie dobrze mogło to być USA czy UE).

    To posuniecie pozwoliło zachować twarz BB, ale młode serwery takie jak Czechy/Włochy/Brazylia/Hiszpania czy PL6-7 nie miały żadnych szans.

  2. #262
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dobrze mówi się tutaj o pełnym zaliczeniu przygód do końca, a co mamy zrobić z czymś takim?

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e10763fa8.html

    dodam że skasowałem wszystkie obozy, dostałem ponad 8k expa plus pełny drop a jednak wygląda to tak jakby nie zaliczyło mi przygody
    Ostatnio edytowane przez DonKokot ; 17.12.2012 o 18:41

  3. #263
    Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    wszystkie niemieckie rywalizowały na tych samych zasadach, i 5 przegrała z 6 w uczciwej walce.
    Tego nie wiemy. Skoro polacy rzekomo na chwilę nadgonili niemców na 1 miejscu, żeby jak to piszą w podobnym czasie osiągnąć 100%, to równie dobrze 05 mógłby chwilowo przegonić 06, i przekroczyć 100%. Bo wystarczył by zryw albo szersze przygotowania, by się szarpnąć właśnie na koniec (co nie jest głupią taktyką), i mogliby to oni 1 osiągnąć. Ale jak pisałem, tego się nie dowiemy, bo nie mamy danych na żywo a jedynie co jakiś czas. Wszelkie zmiany pomiędzy są jedną wielką niewiadomą...

    Ale jednak skoro 06 większości prowadził, to powiedzmy jemu się należy. Cały event to jednak wiele różnych problemów. Wiele spraw można inaczej rozumieć.
    Ostatnio edytowane przez Szynal ; 17.12.2012 o 18:23

  4. #264
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cały event to jedna wielka niewiadoma bo co za problem wstawić algorytm i bieżące wyniki podane co do sekundy po przez jawne wyliczenia procentów. Lepiej wstawiać tabelkę bez żadnych danych czasowych czy bazowych zawsze w razie jakikolwiek niefortunnych wypadkach co miało miejsce zwalić na pomyłkę recznego robienia.

  5. #265
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już po konkursie dajcie sobie na luz. ;]

  6. #266
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jeszcze nie, możemy dobić do 150% albo więcej, więc jedziemy dalej, to że nie dostaniemy nagród dodatkowych to nie szkodzi

  7. #267
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie no przez ten event to się różne cuda dzieją...wysłałam geologa po węgiel przed 15...do tej pory nie wrócił,a miał szukać 2 godziny...rewelacja normalnie..a co do KS to walczymy do końca,ile mamy sił i mięsa na stracenie

  8. #268
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    no dziękuje bardzo nie mogę wejść na przygodę żądany obszar jest wyłączony prosimy o kontakt z działem technicznym czy to żart

  9. #269
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Wielki szacunek dla graczy z NZ bo utrzymanie się na pudle w tak wyjątkowo zagmatwanych regułach oraz niezbyt wyrównanych szansach to wielki wyczyn. Widać, że macie tam mnóstwo zespołowo grających ludzi.

    Korzystając z okazji ciekawe byłoby pozyskanie informacji odnośnie ilości graczy (w sztukach) z podziałem na levele. Oprócz pushkont to właśnie baby boom wywołany intensywną reklamą na przestrzeni wrzesień-listopad spowodował, że mieliśmy na serwerach bardzo duży odsetek aktywnych kont, które z racji poziomu zaawansowania nie mogły aktywnie pracować na wynik całego serwera.

  10. #270
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no to by była nawet fajna informacja, jednak nie sądzę żeby ktokolwiek podał takie dane, skoro nawet nie wiadomo ile kont jest na którym serwerze i nikt takich danych nie chce podać

Zamknięty wątek
Strona 27 z 40 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 37 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.