Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Nowy handel - znikajace oferty - wyjaśnienie

  1. #41
    Osadnik Awatar NieMaNicka
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zebrosiek Zobacz posta
    Mam pytanie, wystawiłem właśnie na handlu granit za rezydencje, granit zniknął z moich surowców, a oferty na handlu brak. Co teraz mam zrobić?
    Pomodlić sie??

    Mi przepadł silos i utknąłem w Widmie przygody support milczy Xaar pisze ze pracuja nad tym i tyle.. 2 tyg mineły i cisza) wiec cóż innego pozostało

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Modlitwa pomogła, wróciło

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ciekawe kiedy moje wrócą towary lub czy wogule wrucą

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystawiłem w kantorze handlowym dynie za silos. W historii kantoru mam wpis o sprzedaży..... niestety silos w menu gwiazdy się nie pojawił. Dynie oczywiście zniknęły. Od strony suportu cisza... przykre.. czuję się oszukany.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mnie też w niedzielę zdarzyły sie dziwne przygody. Wystawiony na handel silos zniknął zupełnie ( żadnego śladu w historii lub gdziekolwiek) , a potem zniknęły z konta monety za które chciałem kupić młyn wodny. Chętny znalazł się, monety zniknęły, a młyna nie ma do dzisiaj. Pisałem do supportu i ZERO reakcji.Nawet słowa, że coś robią lub będą robili. W jeden dzień dwie straty! Ktoś w tym supporcie nie może ogarnąć sytuacji???

Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.