Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87

Wątek: Wszystkie mecze lvl 25-36, generał 200 według Unnash

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobra jak dla mnie ten poradnik jest kompletna bzdura
    mecz finalowy bierzemy 303r i 190k od 1 do 6 meczu tracimy ~170r 303-170=133 i przychodzi czas na obóz 7 i 11 gl
    Ostatnio edytowane przez Kosajk ; 05.06.2012 o 14:04

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mokwin87 Zobacz posta
    A mam takie pytanko. Bo będę podchodził właśnie do meczu otwarcia i nie wiem jak to wygląda odnośnie tego jak to się odbywa. 1 czy generała jak zaczynam rozgrywkę mam w menu gwiazdy czy go jakoś tam przenoszę. I 2 wojska które mi się nie zmieściły z powodu limitu 200 jednostek mogę w trakcie rozgrywki uzupełnić czy po prostu mam to wojsko co wzięło 2 generałów ? Z góry dzięki za pomoc
    Zacznę od początku:
    1. Będąc u siebie wybierasz generała i ustalasz jednostki, maks 200 dla zwykłego.
    2. Klikasz na przygodę i wybierasz "wyślij armie". Czekasz x czasu, dla zwykłego to 30 min.
    3. Generał znika z menu Gwiazdy - podróżuje do celu.
    4. Na mapie meczu otwarcia, generał znajdzie się przy bramce po lewej stronie boiska.
    5. Garnizon możesz przenieść - pola wyboru są jednak ograniczone.
    6. Gdy pokonasz któryś z obozów i poniesiesz pewne straty to nie możesz uzupełnić wojska na miejscu,
    trzeba wrócić do siebie wybierając "odesłanie armii" klikając LPM na przygodzie.
    7. Mając więcej niż 1 generała, ustalasz armie dla każdego z osobna, jednostek nie można łączyć, przenosić z 1 garnizonu do 2.
    8. Przed wysłaniem wojska sprawdź czy dobrze dobrałeś jednostki dla każdego generała (patrz pkt. 7).
    9. Powrót na mapę trwa tyle samo, dla zwykłego generała 30 min.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05.06.2012 o 14:04

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Robię pierwszy mecz według twojej rozpiski i jest jeden problem, nie napisałeś, że nie powinno się atakować według twojej numeracji bo przy obozie 10 brakuje mi 41 rekrutów. Wprowadzasz ludzi lekko w błąd. Straty według twojej kolejności to u mnie 220 rekrutów, a mam zaatakować jeszcze obóz 10 (miałem 319 rekrutów początkowo). Przydała by się poprawka i jakaś wzmianka. pozdrawiam

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar ispw
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    q
    Ostatnio edytowane przez ispw ; 05.06.2012 o 14:54

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mokwin87
    Gdy rozpoczniesz dowolną przygodę, pojawi Ci się na głównej mapie jej małe okienko. Należy kliknąć na owo okienko i wybrać opcję "Wyślij armię". wtedy zobaczysz wszystkich swoich dostępnych generałów. Warto sprawdzić, który generał ma ile wojska ze sobą (wystarczy nad danego generała najechać kursorem i chwilę poczekać) przed wysłaniem go na przygodę. Po otrzymaniu rozkazu generał potrzebuje 30 minut na to, żeby dojść do mapy przygody. Tyle samo trwa droga powrotna (wszak trzeba uzupełnić wojsko, 200 jednostek nie wystarczy). Ja osobiście używam obecnie 3 generałów. w ten sposób mogę na raz przerzucić 600 jednostek wojska na mapę przygody.

    Adamio
    Wyraźnie napisałem na początku poradnika, że w meczu numer 5 wysyłamy 2 fale ataku. 1 fala ma rozbić napastników wroga, żeby potem druga fala mogła spokojnie dobić resztę. Wszystko jest napisane grubym drukiem na początku posta.

    Cytat Zamieszczone przez Kosajk Zobacz posta
    dobra jak dla mnie ten poradnik jest kompletna bzdura
    mecz finalowy bierzemy 303r i 190k od 1 do 6 meczu tracimy ~170r 303-170=133 i przychodzi czas na obóz 7 i 11 gl
    Jest to mój pierwszy poradnik i może trochę inaczej, niż Ty pojąłem podsumowanie, za co z góry przepraszam.
    Otóż w moim pojęciu ilość rekrutów wymaganych, by ukończyć każdą mapę to ta podana w wymaganiach, plus rekruci, którzy nie zginą, a wrócą do domu po ukończeniu walk. Natychmiast dokonam poprawek, by uniknąć niejasności. Dziękuję również za uwagę.

    Pozdrawiam,
    Unnash.
    Ostatnio edytowane przez Unnash ; 05.06.2012 o 14:38

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    A jak dla mnie to, że ktoś stworzył poradnik nie zwalnia go z przeanalizowania sytuacji na symulatorze walki. Po to on powstał, żeby ułatwić życie graczom. Przeszedłem parę przygód wg poradnika ale lepsza zabawa jest dla mnie jak się samemu analizuje sytuację i ustawia jednostki. Walczę tym co mam ale mi się nie śpieszy z czasem. Także zanim kogoś zrugacie za poradnik to spojrzyjcie czy on jest dostosowany do Waszego poziomu, czy nie uda Wam się przejść danej przygody z mniejszą stratą. Gracze tworzą poradniki dla innych ale nikt nie każe Wam korzystać z ich pomocy.

  7. #17
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Poradnik cacy , wielkie graty dla osoby co go wstawiła.
    Po za tym macie symulator by sprawdzić czy dana kombinacja wojska działa.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hunkar Zobacz posta
    Poradnik cacy , wielkie graty dla osoby co go wstawiła.
    Po za tym macie symulator by sprawdzić czy dana kombinacja wojska działa.
    Niestety zdecydowana większość ludzi chce aby za nich zrobić całą czarną robotę (jeszcze narzekając że nie zrobione tak jak oni by chcieli), wszystko dokładnie im rozpisać a już najlepiej jeszcze jakby za nich wszystko zrobić !!

    W 99% poradników jest napisane że przed każdą walką należy sprawdzić wynik w kalkulatorze (wszak błędy przy przepisywaniu z kalkulatora lub z kartki mogą się zdarzyć).

    Ale nie, za leniwi są !! To niech tracą...proste jak drut. Skoro nawet nie chce im się czasem porównać (dosłownie jednym kliknięciem) czy ilość wojsk w obozie który będzie atakowany zgadza się z ilością w poradniku.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez VaanDee Zobacz posta
    7. Mając więcej niż 1 generała, ustalasz armie dla każdego z osobna, jednostek nie można łączyć, przenosić z 1 garnizonu do 2.
    Jak nie, jak tak

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    w 6 obozie straciłam49 rekrutów,a nie 44 maxymalnie

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.