Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Wątek: Nie da sie wejsc do rozpoczetej przygody

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem jest wtedy gdy przygoda została odpalona wcześniej niż został wprowadzony event. Mam nadzieję że da się to rozwiązać bez anulowania otwartych przygód, bo szkoda raz że wojska, dwa że czasu, trzy że przygody.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie dosc ze stracilem 200 kusznikow bo mnie wywalilo z gry i nie moglem sie przez 10 minut zalogowac i wejsc do przygody, to jeszcze teraz wejsc nie moge zeby przygode skonczyc
    i badzcie tu mądrzy
    chyba czas zakonczyc gre bo to juz jest jedna wielka przesada

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez whiter13 Zobacz posta
    Problem jest wtedy gdy przygoda została odpalona wcześniej niż został wprowadzony event. Mam nadzieję że da się to rozwiązać bez anulowania otwartych przygód, bo szkoda raz że wojska, dwa że czasu, trzy że przygody.
    Dokładnie-miałem te same problemy.Ja na szczęście w tym czasie ukończyłem przygodę i armia wróćiła.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamiast wprowadzać ten durny event teraz to powinni się zająć naprawą stabilności serwerów i problemów z ogromnymi lagami. Tak to tylko działają wszystkim na nerwy, BB zastanówcie się co robicie!

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też mam ten problem. Misja była zaczęta dwa dni temu dzisiaj miałem skończyć, a nie mogę wejść wszystkie garnizony i wojsko stoi... Ruszcie ADMINI swoje cztery litery i zróbcie coś!!!!!!!!!!!!

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najgorsze jest to ze niektórzy maja wszystkich generałów w przygodzie i jak maja ich odzyskać ? anulować drogie przygody i straci setki/tysiące rekrutów ? Przez ten problem nie mogę wykonywać misji eventowych ....

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    To samo u mnie. Oby to szybko poprawili.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja też nie mogę wejść do rozpoczętej przygody (Wikingowie) - a został mi ostatni obóz :/

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Befemost Zobacz posta
    Najgorsze jest to ze niektórzy maja wszystkich generałów w przygodzie i jak maja ich odzyskać ? anulować drogie przygody i straci setki/tysiące rekrutów ? Przez ten problem nie mogę wykonywać misji eventowych ....
    Dokładnie taką propozycje dostałem ostatnio gdy napisałem do supportu w sprawie zablokowanego miejsca w przygodzie wszystko by było ok bo poinformowano mnie że jak anuluje przygodę to dostane rekompensatę za to no dobrze niech będzie tyle że odpowiedz przyszła po 3 dniach więc co miałem czekać z przygodą te 3 dni? bez przesady, rozumiem że support jest zasypywany wiadomościami jak sie coś dzieje ale niech patrzą na daty kiedy wiadomość została napisana a odpowiedzi będą jakieś sensowniejsze a nie szablonowe, zaczyna robić sie to samo co na allegro czyli kilkanaście gotowych treści i kopiuj/wklej

  10. #30
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osoby, które rozpoczęły przygodę przed konserwacją i nie mogą jej odwiedzić, prosiłbym o przesłanie mi za pomocą prywatnej wiadomości na forum swojego nicka, serwera oraz nazwy przygody - potrzebuję kilka przykładów dla działu technicznego. Z góry dziękuję za pomoc.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.