Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Moderatorzy czata?

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie do końca "Geniuszu" - z CTRL zrzut ekranu, z Alt zrzut aktywnego okna

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Goya Zobacz posta
    Chciałabym tylko niektórym osobom uświadomić iż MOD'zi nie siedzą na poziomie gry tylko na panelu, więc pisanie do nich PW mija się z celem, bo takowe mogą a i owszem przeczytać ale tyko w momencie zwykłego zalogowania się na grę tak jak wy, co robią stosunkowo rzadko. Więc jeśli któryś nie odpisał na PW to raczej nie dlatego, że jest chamem a dlatego, że po prostu nie otrzymał tej wiadomości.
    cos tu kręcisz, bo inni moderatorzy mówili że macie czat z poziomu przeglądarki, tylko więcej komend do dyspozycji (np ban)

  3. #63
    Osadnik Awatar Łysolek_pl
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez AleKrzysiu Zobacz posta
    ludzie weźcie się ogarnijcie i ogarnijcie tych 10 letnich modów!!! mod_gwidon bał mi bana na 120 minut za to ze zapytałem się 5 razy jaka jest komenda na wejście na global 7!!! pytałem się 4 razy siedział i nie odzywał się jak by go nie było. Jak napisałem " jaka jest ta ***ana komenda" dostałem bana. Weźcie ogarnijcie to gówniarstwo!!!!
    Myślę że zamiast kilka razy pytać o link do handlu ... łatwiej by było wejść na forum i znaleźć ... i taki jest obowiązek graczy, a nie skomleć po kilka razy " no poda mi ktoś ten link"

    no ale .. trochę techniki i się człowiek gubi
    Ostatnio edytowane przez Łysolek_pl ; 12.03.2012 o 13:02 Powód: kaprys dodania cytatu ;)

  4. #64
    Osadnik Awatar Shen
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też właśnie padłem ofiarą moderatora któremu sodówka uderzyła do głowy. Dostałem bana bez uzasadnienia czy podania jego trwania. Nie wiem jakim kryterium kieruję się xaar wybierając tych ludzi na moderatorów. Zielonego pojęcia o mechanice gry nie mają.

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Łysolek_pl od tego jest mod jak d**a od sra**a żeby pomóc a nie ciskać banami. było by miło gdyby xaar sie tutaj wypowiedział.

  6. #66
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Kolonia
    Tubis, możemy siedzieć na poziomie gry, ale wtedy utrudnia nam pracę, więc mamy od tego toolsa, który też jest na przeglądarce ale to nie oznacza, że tak jak Ty widzimy konto czyli wioskę, dom władyki i całą resztę, nie ma awatara nie ma PW my mamy do dyspozycji tylko chat. Mam nadzieję, że wyjaśniłam dokładniej.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.