Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 154

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Kampania Górski Klan - Dyskusja

  1. #101
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    508
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    Zamiast robić obozy dokładnie takie same dla każdego gracza wystarczyło wprowadzić pewną losowość. Określić wielkość każdego obozu na n pkt. Polosować skład wojska wg określonego schematu i każdy by musiał sprawdzać każdy obóz a nie lecieć jak przecinak wg poradnika. Naprawdę niewiele trzeba. Dla pewnych obozów gdzie wg opisu trzeba ubić określoną jednostkę zostawiłbym ją i dolosował pozostałe.
    pograj sobie w kolonie

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pięciu cyklach (bez wielkiej bitwy w ostatnim) twierdza wylądowała na mojej wyspie. W dropach zero budynków niestety, ale wiem że na naszym serwerze kilka osób już wędzarnie czy dom wikingów upolowało. Dziś wieczorem wielka bitwa, a potem do końca eventu przerwa.

  3. #103
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Po zrobieniu 6 ciągów przygód okazuje się że ta cała kampania jest śmieszna jedyny problem to czas produkcji wojska oraz czas zebrania kryształów. Jak ktoś jest cierpliwy to może kilka obozów zablokować ulepszonymi tawerniakami bo czekanie 4 h to jednak za długo. Jedynie kilka obozów w lud gór jest trudne do rozwalenie ale czasami zwykłe strzałki potrafią rozwalić 2 bossów. Cały cykl można zrobić na 1 dniowym premium.

  4. #104
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Po zrobieniu 6 ciągów przygód okazuje się że ta cała kampania jest śmieszna jedyny problem to czas produkcji wojska oraz czas zebrania kryształów.
    To ze z praktycznego punktu widzenia jest smieszna to bylo wiadomo juz jak sie pierwszy raz pokazala na testowym.

    Jak sie znajdzie jakis zbior sensownych kombinacji jednostek do atakowania poszczegolnych obozow to mechanicznie te przygody robi sie dokladnie tak samo jak Drwala, tylko general sie bardziej slamazarzy.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #105
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    http://www.dsosim.de/finder.php?def=...=79&campTyp=2_ - najlepszy atak w przygodzie lud gór lub wykonać jedna symulację w wybranej przygodzie i kliknąć w lewnym dolnym rogu na Vorschläge zur Kampfaufstellung generieren otwiera się wtedy nowe okno z szukaniem najlepszego ataku wszystko działa świetnie.

  6. #106
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Po zrobieniu 6 ciągów przygód okazuje się że ta cała kampania jest śmieszna jedyny problem to czas produkcji wojska oraz czas zebrania kryształów. Jak ktoś jest cierpliwy to może kilka obozów zablokować ulepszonymi tawerniakami bo czekanie 4 h to jednak za długo. Jedynie kilka obozów w lud gór jest trudne do rozwalenie ale czasami zwykłe strzałki potrafią rozwalić 2 bossów. Cały cykl można zrobić na 1 dniowym premium.
    Takie pisanie wg mnie jest co najmniej nie na miejscu, jest głupie i tyle. Większość graczy narzekało/narzeka na nową kampanię, ale pomimo tego są gracze którzy ją zrobili x razy. Pewnie można zrobić kampanię na 1 dniowym premium, ale ile produkowałeś wojsko na całą kampanię ? Przecież ta kampania jest nie dograna, dali Nam podkowy, a nowa kampania je jakby olewa, bez sensu i tyle, szlak mnie trafia jak generałowie wolno idą na tych przygodach.
    Ktoś pisze że siedzi cały weekend w grze i robi przygody, 6-8 mln expa dziennie, fajnie, tylko po co to pisać jeżeli na te 2 dni robi wojsko przez pół miesiąca ?
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 06.07.2018 o 23:35

  7. #107
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Androm3da mogę pisać i robić co chce jak nie umiesz podejść do tej gry z dystansem to twój problem nie mój. Pisałem ci 100 razy naucz się grać w tą grę albo to zostaw będzie ci się lepiej żyło jeszcze w jakąś depresje popadniesz. Jak za długo ci się wojsko produkuje to nie rób przygód przez kilka tygodni i będziesz go miał nadmiar. Chyba ta gra to nie jedyna rzecz którą robisz w życiu i od tego czy ta kampania jest grywalna opłacalna nie zależy twoje szczęście. Mnie osobiście spodobał się jeden budynek z nowej kampanii jak tu pisałem nazbierałem sobie kryształów i wojska na jego zdobycie. Przecież bb cię wysłuchało możesz sobie dzięki tej kampanii a konkretnie twierdzy i sali miodów przyspieszyć znacznie rekrutację wojska no i do tego zupełnie gratis skrócili czas rekrutacji 2 najczęściej używanych jednostek zbrojnego i arkebuza ot całe bb śmieszki. Za chwilę mam urlop i czas na odpoczynek od gry na kilka tygodni wejdę sobie do gry codziennie po darmowe kryształy i żeby mi nie uśpiło wyspy wojaki się wyprodukują to zrobię sobie kilka ciągów jak wrócę.

  8. #108
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Po pięciu cyklach (bez wielkiej bitwy w ostatnim) twierdza wylądowała na mojej wyspie. W dropach zero budynków niestety, ale wiem że na naszym serwerze kilka osób już wędzarnie czy dom wikingów upolowało. Dziś wieczorem wielka bitwa, a potem do końca eventu przerwa.
    Fortecy co prawda jeszcze nie wymeczylem, ale czesciowo sobie to zrekompensowalem dropiac miodownie.

    Na dluzsza mete pewnie wiele nie warta, ale dla ozdoby bedzie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #109
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BTW jakby ktos jeszcze sie łudził że te nowe budynki jakos mocno wplyna na gre - nie da sie aplikowac wiecej niz 1 buffa na budynek, tak wiec buffy z fortecy mozna uzywac zamiast skunksow, ale nie naraz.

    Ergo : zadne przyspieszenie produkcji, najwyzej alternatywa dla skunsow jesli sie ma 3+ fortece.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #110
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    http://settlersonlinewiki.eu/budynki...ygod/twierdza/ wystarczyło zajrzeć na testowy lub opis na wiki, że to robi premie wrzucane zamiast zwykłych premii na koszary a nie jakieś dodatkowe strefowe. Pierwsza wersja tego budynku na testowym wrzucała premie strefową ale to zmienili. Chyba jeszcze nikt nie pisał , że można z ciągu przygód uzyskać około 400 obsydianu więcej niż opisy na wiki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.