Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zadanie "Tworzenie doskonałych łańcuchów produkcyjnych" - nie można ukończyć

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Zadanie "Tworzenie doskonałych łańcuchów produkcyjnych" - nie można ukończyć

    Hej,

    czy ktoś z Was miał problem z ukończeniem zadania z tematu??

    Opis problemu:
    mam zadanie z tematu ukończyłem wszystkie składowe zadania i zostało mi ostatnie (wg mnie ukończone dawno temu) "Produkcja drzew iglastych co najmniej na poziomie: 0szt./12 godz."
    Posiadam 3 chaty leśnika (iglaste), więc teoretycznie mam większą produkcję od 0/12godz.

    Czy któs z Was spotkał się z tym problemem? Jest jakiś sposób aby to obejść?

    Bez zakończenia tej misji gra jest bezcelowa.

    Pozdrawiam,
    i z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    buffnij,(jesli nic nie da to) przesun blizej złoż i magazynu lesnikow, ewentualnie zatrzymaj drwala-drwali..to proste zadanie..warto było sie na pomocy zapytac badz kogos z wyzszym lvlem.
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 26.10.2013 o 16:31
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    A okej, nie ogarnąłem o co chodzi w zadaniu. Dzięki za info

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ogarnełem.. musisz zatrzymac (uśpić) drwali zeby ci drzewa produkowalo

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam ten sam problem, zatrzymałem leśników, drwali i nic. zadanie nie zaliczone.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez DraniecC Zobacz posta
    mam ten sam problem, zatrzymałem leśników, drwali i nic. zadanie nie zaliczone.
    ale ty masz miec produkcje do przodu hehehe a zrobiles dokladnie odwrotnie niz nalezało masz przyspieszyc produkcje,,...najlepiej buffami badz przesunieciem blizej złoz i magazynow skrocic czasy produkcji walsnie po to jest to zadanie aby czlek w przyszlosci zdawal sobie z tego sprawe.
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  7. #7
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Musisz mieć pracujące: 1. dwa tartaki (jeśli są daleko od władyki to trzy, ale nie więcej), 2. dwóch drwali (jeśli masz więcej to zatrzymaj, tak by tylko dwóch pracowało), 3. Co najmniej trzech leśników (można mieć więcej); Jeśli masz 10 poziom, to zatrzymaj smolarzy. W przypadku zapełnienia magazynu deskami lub balami należy zburzyć i postawić ponownie tawernę (10 poziom postawić magazyn). Wielkość produkcji sprawdzisz w liczydle.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    w zadaniu chodzi o to by osiagnac zbilansowanie produkcji. Poziom 0szt /12h oznacza produkowanie conajmniej tyle ile sie zuzywa produkuje 100 zuzywam 90 mam poziom 10 szt. W zadaniu chodzi o to by idąc od konca:

    produkować 360 desek/12h - zuzywajac na to 360 drewna/12h (poziom 360/12h)
    produkować minimum tyle drewna ile sie zuzywa na produkcje desek czyli minimum 360 szt/12h (360 ściętych - 360 do tartaku = poziom 0/12h)
    produkować tyle drzew (sadzic) ile sie zuzywa na produkcje drewna, czyli minimum 360szt/12h (360 posadzonych -360 ściętych = poziom 0/12h)

    oczywiscie , w praktyce chodzi by osiagnąć taka prognoze w widoku szczegółowym podsumowania gospodarki.

    klikamy liczydło, klikamy deski iglaste po lewej, na srodku pojawia sie schemat produkcji, kilkamy kolejno drzewko na dole i widzimy widok szczegolowy drzewa. klikamy drewno na srdodku, widok szczegolowy drewna, klikmay deski na gorze - widok szczegolowy desek. Ocenic, oszacowac , wywindlowac produkcje

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez de_vile Zobacz posta
    w zadaniu chodzi o to by osiagnac zbilansowanie produkcji. Poziom 0szt /12h oznacza produkowanie conajmniej tyle ile sie zuzywa produkuje 100 zuzywam 90 mam poziom 10 szt. W zadaniu chodzi o to by idąc od konca:

    produkować 360 desek/12h - zuzywajac na to 360 drewna/12h (poziom 360/12h)
    produkować minimum tyle drewna ile sie zuzywa na produkcje desek czyli minimum 360 szt/12h (360 ściętych - 360 do tartaku = poziom 0/12h)
    produkować tyle drzew (sadzic) ile sie zuzywa na produkcje drewna, czyli minimum 360szt/12h (360 posadzonych -360 ściętych = poziom 0/12h)

    oczywiscie , w praktyce chodzi by osiagnąć taka prognoze w widoku szczegółowym podsumowania gospodarki.

    klikamy liczydło, klikamy deski iglaste po lewej, na srodku pojawia sie schemat produkcji, kilkamy kolejno drzewko na dole i widzimy widok szczegolowy drzewa. klikamy drewno na srdodku, widok szczegolowy drewna, klikmay deski na gorze - widok szczegolowy desek. Ocenic, oszacowac , wywindlowac produkcje
    matko bosssko ale zes sie naprodukowal...
    w zadaniu chodzi o to by kazda galaz produkcji miec na 0 badz jeszcze lepiej na minimalnym plusie wtedy kazdy zaliczy Amen:P
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.