Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Okradać bogatych - misja skończona , brak dropa.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Okradać bogatych - misja skończona , brak dropa.

    Witam
    Wczoraj zakończyłem wraz z kolegą misje i nie było dropa ani zakończenia misji. zadanie zakończone komunikatem , że nie dałem rady , co jest nie prawda :/ wszystkie bez wyjątku ziemie podbite , wszyscy wrogowie pokonani.Co mam robić?? gdzie to zgłosić??

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli nie zakończyłeś misji klikając na mapie przygody na zwój przy avatarze i tam wybierając "Zakończ" tylko czekałeś aż upłynie czas to drop przepadł. Jeśli nie to pisz do supportu wybierając formularz kontaktowy:
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam podobny problem, tylko że z Bagienną wiedźmą. Wszystkie obozy podbite A dropa zero :/ Do zakończenia przygody został mi jeszcze jeden dzień. Cały czas mogę normalnie wejść w tą przygodę i wysłac do niej armię.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widze ze z tym zakanczaniem przygód ludzie mają wielki problem, wiec napisze tutka -.-
    Kazda przygoda ma jakiś cel, dzielą sie one w sumie na dwa rózne, albo zniszczyc konkretną budowle (np. Bagienna Wiedzma - Wieża wiedźmy), lub pokonac wszytskie obozy wroga (np. Okradać bogatych).

    Co mamy zrobić jest napisane w ksiedze zadan, gdy klikniemy na nią będąc na terenie przygody, z Zakładce Zadania główne.

    Gdy pokonamy to co nam zostało wyznaczone, wtedy cele misji będą miały zielone tło i takiego wielkigo zielonego "ptaszka" na nich.

    Wtedy uaktywnia sie przycisk zakonczenia przygody, jest to przycisk "Zamknij" ten po lewej stronie.



    Jak go klikniemy po kilku chwilach powinno sie pojawic okienko o pomyślnym zkonczeniu przygody z buttonem "Powrót", jeśli by sie to nie pojawiło (czesto spotykana przypadłość gdy są lagi) wtedy wracamy na nasz wyspe manualnie kilkajac Powrót koło awatarów. Jak bedzemy u siebie na wsypie spróbujmy wejsc znów na przygode, powinien ukazac sie tekst że typu "obszar przygody wygasł" kilkamy OK i możemy wejsc w wiadomości i luknąc jaka nagroda nam przypadła z przygody.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 04.09.2012 o 20:33

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja bym ładnie zrobiony wpis ze screenem set2g podkleił w pomocy technicznej, to 3 przygoda na tej stronie z takim samym pytaniem a obecnie to pytanie jest na topie i na forum i na czacie. Może któryś Mod się skusi

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko pięknie tyle że już nie 1wszy raz miałam problem z otrzymaniem dropa po zakończeniu przygody. mimo wykonania zadań przygoda (akurat robiłam mrocznych)pozostała aktywna, nie pomogły nawet relogi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.