Zamknięty wątek
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 147

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Wydarzenie Zimowe 2013

  1. #131
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak przewidywałem, ten Event był najlepszym w historii TSO i co najważniejsze, odbył się bez większych problemów w grze.
    Dziękuję i gratuluję drużynie BB. Mam cichą nadzieję, że kolejne Eventy będą właśnie w tym stylu.

  2. #132
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Tez mam wrażenie że po paru porażkach eventowych w 2012 i 2013, ten event byl bardzo przyjemny i dal graczom mnóstwo radochy
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #133
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja również jestem, nawet, bardziej niż zadowolony. Chyba każdy gracz, niezależnie do poziomu miał sposobność kupić co nieco. Dostępność prezentów była po prostu przytłaczająca. Pierwszy event, który na dobrą sprawę nie wymagał użycia handlu. Chyba, że chciało się czegoś więcej.
    Zamiast rewelacyjnych prezentów na święta i Nowy Rok, teraz dostaliśmy bardzo dobry cały event, z niezłymi prezentami na 24 i 31 grudnia.
    Nie wiem dokładnie ile, ale chyba około 6k prezentów przewinęło się przez moje konto. Przed eventem chciałem tylko uzbierać prezenty na te podstawowe rzeczy. A kupiłem z dobre 3x więcej rzeczy i surowców które wspomogły moją osadkę. Po prostu bardzo dobrze zrobiony event.
    Mam tylko nadzieję, że to wszystko nie stanie w miejscu za rok. Bo widać, że np. monety nie mają już takiej wartości jak kiedyś i ich wartość będzie spadać.
    Niby są te fasole i łodygi, czy rzeczy dostępne za gwiezdne monety, ale to tylko dodatki. Trzymam kciuki, aby ta gra pociągnęła jak najdłużej

    Pozdrawiam zespół BB

  4. #134
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ja w tym evencie wymieniłam wszystkie rezydki na lodowe rezydencje i nie mam żadnej dalszej perspektywy ;p

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  5. #135
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Ja w tym evencie wymieniłam wszystkie rezydki na lodowe rezydencje i nie mam żadnej dalszej perspektywy ;p
    Postaw budowle mistrzowskie jeśli ich nie masz i ulepsz na 5 lvl
    Sygnatura wycięta przez administrację.

  6. #136
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Ja w tym evencie wymieniłam wszystkie rezydki na lodowe rezydencje i nie mam żadnej dalszej perspektywy ;p
    I wlasnie m.in. dlatego uwazam ten event za najgorszy ze "swiatecznych" eventow (balonowe/kryzysowe/syzyfowe pomijam) do tej pory... Bo kazdy kto mial jakies tam zapasy i chocby minimalna chec zrobil dokladnie to samo w pare dni, zamiast minimum paru miesiecy, w grze planowanej na lata.

    Fajnie, ze kazdy mogl kupic wszystko, szkoda tylko, ze nie trzeba bylo w tym celu nawet kiwnac palcem, pomijajac wysylanie odkrywcow

    Z perspektywy czasu uwazam, ze ostatnie halloween bylo dobrym kompromisem - bardzo duza ilosc surowca (i tak za duza, no ale kompromis to kompromis ), ALE trzeba bylo faktycznie pograc, zeby go zdobyc.

  7. #137
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Galmachar Zobacz posta
    Postaw budowle mistrzowskie jeśli ich nie masz i ulepsz na 5 lvl
    ja juz dawno mam je na 5tym i tez wymienilem rezydki na lodowe .... szukam celu,moze sie cos wymysli :P

    Cytat Zamieszczone przez TheMe
    Fajnie, ze kazdy mogl kupic wszystko, szkoda tylko, ze nie trzeba bylo w tym celu nawet kiwnac palcem, pomijajac wysylanie odkrywcow
    tu nie chodzi o nagrody za prezenty bo niby fajnie ze kazdy mogl na spokojnie sobie wszystko kupic .... gre zepsuli tymi pudelkami ... tylko wlasciwie o to troche zal bo za czesto te lodowe wpadaly ...
    Ostatnio edytowane przez okogi ; 02.01.2014 o 20:38

  8. #138
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta

    tu nie chodzi o nagrody za prezenty bo niby fajnie ze kazdy mogl na spokojnie sobie wszystko kupic .... gre zepsuli tymi pudelkami ... tylko wlasciwie o to troche zal bo za czesto te lodowe wpadaly ...
    Jak dla kogo Moim zdaniem event powinien rzadzic sie takimi samymi prawami, jak reszta gry - im wiecej sie starasz, tym wiecej masz. No ale to kwestia gustu, jak wszystko zreszta. Pudelka faktycznie zepsuly sporo patrzac na perspektywy dalszego grania, ktore dla graczy o rozbudowanych wyspach stopnialy. Zabawa z lodowymi miala starczyc na przynajmniej kilka miesiecy, a tu puf - koniec Z kolei patrzac na to pod katem czysto monetarnym (typu "ja wydawalem tyle na lodowe, a teraz byly 4x taniej") - jest w miare jak bylo. Zmienia sie glownie skala, kiedys malo kto mial kilka lodowych, teraz wiekszosc ma kilka, a tamci kilkadziesiat. Z kolei ci, ktorzy przed eventem mieli kupe wiez/lodowych maja ich teraz kilkaset w samej gwiezdzie na pozniejsza sprzedaz. Nie zeby teraz bylo po co takie kosmiczne ilosci monet tluc

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    pudelka napewno przyspieszyly gre , ale bardziej zepsuly ta gre mozliwosc robienia mapek( wysylanie grubasow po przygody przynosi tylko straty) i premii x3...poprostu nie mam teraz jakiegos surowca o ktory ciezko sie postarac...

  10. #140
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wysyłanie po przygody ma przynosić straty ?
    Przykładowo, wszystko co potrzebne by wysłać grubasów na poszukiwania produkuję na mojej wyspie, więc zero kosztów w tych wysyłkach

Zamknięty wątek
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.