Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Support

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Support

    Czy jest ktoś mi wstanie odpowiedzieć na pytanie ile osób jest pracujących w BB, które odpisują na tickety? To się zaczyna robić żałosne, żeby czekać po 2-3 tygodni na odpowiedź z supportu. Po czym znając życie, ktoś zajmujący się tymi sprawami odpisze na odczepkę kilka słów i kolejne tygodnie trzeba będzie czekać na odpowiedź. Może w końcu BB się zajmie tą sprawą bo ludzie się zaczynają coraz bardziej niecierpliwić...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Tickety?

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Raider zadam Ci pytanie. Ile zrobisz odpowiedzi na różne e-maile w ciągu 8h roboczych przez 5 dni w tygodniu (40h roboczych) ?
    Drugie pytanie - ile zajmuje przeczytanie jednego e-maila i odpowiedzi na niego + zbadanie sytuacji.
    Trzecie pytanie - czy uważasz, że w obowiązkach ma wyłącznie odpis na e-maile ? Bo według mnie ma o wiele, wiele więcej.

    Mimo że jestem modem, doceniam ich jak wiele starają się zrobić i jak masowo czasami są zalewani tymi e-mailami.

    Sporo z nich pewnie trafia już w kolumny o określonych tematach błędów.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dlatego ja bym im proponował grę poprawić, coby mniej osób musiało tak często pisać do supportu. Jak widać ani nie będzie więcej "supportanów" ani gra nie będzie naprawiona.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Podkołdernik Zobacz posta
    Tickety?
    Tak tickety.

    Cytat Zamieszczone przez MOD_BOGVER Zobacz posta
    Raider zadam Ci pytanie. Ile zrobisz odpowiedzi na różne e-maile w ciągu 8h roboczych przez 5 dni w tygodniu (40h roboczych) ?
    Drugie pytanie - ile zajmuje przeczytanie jednego e-maila i odpowiedzi na niego + zbadanie sytuacji.
    Trzecie pytanie - czy uważasz, że w obowiązkach ma wyłącznie odpis na e-maile ? Bo według mnie ma o wiele, wiele więcej.

    Mimo że jestem modem, doceniam ich jak wiele starają się zrobić i jak masowo czasami są zalewani tymi e-mailami.

    Sporo z nich pewnie trafia już w kolumny o określonych tematach błędów.
    Powiem tylko Ci tyle, że grałem/gram w kilka gier i zdarzało mi się wysyłać do wszystkich jakieś problemy, niestety tutaj jest to najgorzej zorganizowane chociaż wydawałoby się, że taka firma nie powinna mieć z tym najmniejszego kłopotu.
    Ostatnio edytowane przez RaideR ; 09.01.2013 o 13:35

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RaideR Zobacz posta
    Tak tickety.
    Z tego co wiem, to językiem obowiązującym na tym forum jest język polski, a słowa "tickety" raczej nie znajdziemy w żadnym słowniku języka polskiego. Z kontekstu można wywnioskować, że chodzi Ci o zgłoszenia

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Z tego co wiem, to językiem obowiązującym na tym forum jest język polski, a słowa "tickety" raczej nie znajdziemy w żadnym słowniku języka polskiego. Z kontekstu można wywnioskować, że chodzi Ci o zgłoszenia
    Jeśli się nie masz już do czego przyczepić to napiszę Ci tylko tyle, że najwidoczniej nie pisałeś żadnego zgłoszenia do supportu. W wiadomości zwrotnej od nich na meila nie ma napisanego po polsku "zgłoszenie" czy też "bilet" tylko jest napisane "[Ticket#PL- nr......"

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    W innych grach najczęściej są supporterzy-game operatorzy-moderatorzy forum odpowiedzialni za udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia (tickety)
    Jeśli sobie z czymś nie dają rady, idzie to wyżej po szczeblach aż znajduje się osoba, która to rozwiąże.

    Tu moderatorzy są do pilnowania czatu (mod czatu) lub moderatorzy forum (mod forum) , a support to team ubisoftu.

    A ponieważ wiele osób, zamiast pytać na czasie lub szukać odpowiedzi na forum, nawet z błahostką piszą do supportu, a później wychodzą po całości opóźnienia
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 09.01.2013 o 15:14

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Mi od trzech dni odposisują na bierząco. Chociaż wcześniej czekałem od początku grudnia to teraz przez te dni prowadze można powiedzieć dialog.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jednego jestem pewien, i nie to że BB nic nie robi, bo pewnie cały czas ciężko pracują.
    Ale Zgłoszeń jest masa ze względu na wybujałą ilość niedopracowań i błędów.
    Do tego skargi, pomysły, itd.
    Im mniej będziemy im zawracać "dupę" tym może szybciej postarają się naprawić coś przez co dostają zgłoszenia o awarii.
    Ale zdaje mi się że to będzie w kółko. Bo jak coś naprawią, później wprowadzą jakąś nowość i znowu się coś kolejnego popsuje.
    Więc nie ma liczyć że coś się zmieni. ;]

    Są trzy teorie:
    -Gra zbyt szybko wprowadzona na rynek, niedopracowana.
    -Za mało członków teamu, (nie mówię o moderatorach, zresztą wszyscy wiemy, do czego oni są a co robią).
    -Projektanci gry, są albo nieudolni, albo robią wszystko na zwłokę aby jak najwięcej zarobić.
    MOD_BOGVER mam nadzieję że nie dasz mi znowu ostrzeżenia "za prowokowanie kłótni".
    Bo ja nie dążę do niczego tylko mówię prawdę, której support raczej się wstydzi.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 09.01.2013 o 17:25

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.