Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problemy z gra !!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra

    problemy z gra !!!

    witam i zauważyłem dziś jedna rzecz.
    Grałem jakiś czas i zauważyłem jedną rzecz. Zwiesił się czat. Ludzie pisali do mnie, a ja nic nie dostawałem. Na priv pojawił się tylko nick, bez tekstu.
    Gdy wylogowałem się to zauważyłem iż brakuje mi trochę złota. Zarówno mam ryby na maksa i postanowiłem w magazynie prowiantu zapuścić półmisek ryb. Wiec rozpocząłem 25 szt. Po zalogowaniu dostałem tylko 1 szt.
    Troszkę mnie to denerwuje ponieważ znów będę musiał czekać, aż mi półmiski zrobi. A gra coraz bardziej robi się nudna. Jeśli będę robił półmiski i nic nie dostawał. To sami pomyślcie

  2. #2
    Osadnik Awatar PaniCook
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    dodaj jeszcze ze domagasz sie zwrotu zlota ? jesli cos ci ginie to napisz do suportu i oni to sprawdza bo my to mozemy tyle co i ty

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Może też jeszcze jedno. co zapewne by ułatwiło wygląd i życie gry.
    Każdy język programowania posiada instrukcje dodawania. Nie można było by zrobić, aby półmiski były w jednej ikonie, a nie w kilku. Teraz mam 2 ikony półmiska 5 szt i 1 szt. W dwóch ikonach. A jak by tak dodać te 2 ikony i otrzymać w jednej 6 szt. Czy to naprawdę jest takie ciężkie do wykonania

    coś ci powiem mam gdzieś te złoto. zreszta i tak za darmo dostałem , ale jeśłi bym wykupił to by było inaczej

    tylko że rano ruszyła produkcja półmisków. W moim mniemaniu miało to jakiś cel. Mamy teraz 15godz i mam 1 szt. a na produkję następnych 25 szt znów muszę czekać. straciłem tylko czas
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nyu ; 01.01.2013 o 23:01

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Widac umiesz pisac a nie umiesz czytac.
    Pisz żal do suportu bo tu nic nie zdziałamy.
    Nie wiem na którym lev jesteś skoro robisz półmiski i gra już jest nudna zajmij sie czymś ciekawym
    A i jeszcze jedno naucz sie edytowac posty bo nie pisze się jeden pod drugim... gdzie indziej dostał byś bana, no ale tu mamy samowolke

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    to zawsze mozna dac bana

    i spadnie wtedy duzo mniej klopotow z gra. mniej ludzi pisze i mniej jest problemow

    ale dobrze zrozumiałem, nie wydac ani centa na ta gre, jak sama mowisz nic nie mozecie zrobic

    Problemy techniczne
    Udało Ci się odnaleźć jakiś błąd techniczny? A może masz jakiś problem? Możesz to zgłosić właśnie w tym dziale.
    Ważne: większość problemów technicznych najlepiej zgłaszać bezpośrednio do naszego Supportu.

    a co to znaczy?
    "Udało Ci się odnaleźć jakiś błąd techniczny? A może masz jakiś problem? Możesz to zgłosić właśnie w tym dziale."

    juz wiem wymysliem to sam sobie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nyu ; 01.01.2013 o 23:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.