Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Nowy układ w introligatorni (mile widziana wypowiedz CMa)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat

    Nowy układ w introligatorni (mile widziana wypowiedz CMa)

    Witam,
    intryguje mnie zamysł jaki stał za ostatnią zmianą w introligatorni.
    Wygląda to, tak jakby chciano stworzyć możliwość ustawienia następnej księgi do produkcji, ale nie wyszło ...
    albo też celowo twórcy gry zamierzają wprowadzić taką możliwość etapami i ta zmiana to jest pierwszy etap?

    Takie ustawienie jaka księga ma produkować się jako następna, było by całkiem niezłym rozwiązaniem, jeśli już nie chcą implementować normalnej kolejki.
    Mógłbym wtedy wreszcie zacząć zużywać kleje i żywice zalegające w menu gwiazdy. Teraz nie używam, bo efektywne wykorzystanie takiej premii wiązało by się z koniecznością stawania przy komputerze o ściśle wyznaczonej godzinie.

    Tak więc mam nadzieję, że to jest tak jak myślę.
    Jak w temacie: mile widziana wypowiedz kogoś kompetentnego.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  2. #2
    szczotkun
    Mile widziane jest przeszukanie forum bo ten temat jest już wałkowany.

    A cel jest jasno opisany, abyś widział zmianę ceny i ile będzie cię po zmianie kosztować.

    Widać z twojego postu, że czytanie masz po prostu gdzieś..., a poszukać już czegoś to dla ciebie trudność wielka.
    Ostatnio edytowane przez szczotkun ; 11.05.2014 o 00:55

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Aha, dzięki za fachową odpowiedź.
    Niezwłocznie zapiszę się na indywidualne lekcje czytania.

    A co do samej zmiany, to jeśli zrobiono to rzeczywiście w tym celu, to jest to jak dla mnie niepotrzebne. Myślę że to jedna z gorszych popierdółek jakie wprowadzono w ostatnim czasie.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    (...)
    Niezwłocznie zapiszę się na indywidualne lekcje czytania.
    (...)
    I słusznie, może doczytasz się że zmiany te zostały zrobione na wniosek graczy.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Gracze wnioskowali też o kolejkę. I to czytałem, może nawet za tym głosowałem. Co z tym?
    Wobec tego chciałem złożyć publiczne zażalenie, że nie robi się tego co najpotrzebniejsze - czyli w przypadku introligatora - kolejki, ale jakąś popierdółkę.

    Dodam tylko, że zmiana taka jest moim zdaniem bezsensowna. Ciągle produkuję manuskrypty i osiągnąłem już maksymalne koszty dawno temu i cały czas ma mi się wyświetlać podwójnie?
    Kompletny bezsens!
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zażalenie. No jakbym słuchał wypowiedzi Obamy w sprawie Putina. BB ma nas w ... i robi to co planuje i uważa za słszne. Reszta nie ma znaczenia. Jakby miała to by zmienili śmieszny limit 25 jednostek woja w koszarach, bo to roboty na 5 min. Ale po co?

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    (...)
    Kompletny bezsens!
    Kompletnym bezsensem jest stwierdzenie, że skoro Tobie coś jest niepotrzebne to już jest do kitu i inni też tego nie potrzebują.
    Ten krok był akurat w dobrym kierunku (pomijam wykonanie).
    Nie wszyscy mają maksymalne limity i taka informacja jest przydatna zwłaszcza kiedy wskakuje się na następny poziom.
    Na przyszłość warto zastanowić się czy jakaś zmiana nie jest przydatna dla innych graczy zanim się ją skrytykuje.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Nie jest przydatna

  9. #9
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Aha, dzięki za fachową odpowiedź.
    Niezwłocznie zapiszę się na indywidualne lekcje czytania.

    A co do samej zmiany, to jeśli zrobiono to rzeczywiście w tym celu, to jest to jak dla mnie niepotrzebne. Myślę że to jedna z gorszych popierdółek jakie wprowadzono w ostatnim czasie.
    Szkoda, tylko, że zapiszesz się tylko na czytanie. Bo kolega coś też napisał o szukaniu. Przez takich jak ty coś wartościowego znaleźć na tym forum już jest bardzo trudno.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    dla mnie to zmiana na gorsze - wczesniej widzialem czy mam dosc materialow na wszystkie 3 rodzaje ksiazek i czego brakuje - teraz nie dosc ze trzeba klikanac to okienka sa za waskie i musze przewijac je dodatkowo zeby cos zobaczyc.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.