Zobacz wyniki ankiety: Czy "panel znajomego" to dobry pomysł?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, byłoby to przydatne

    24 85.71%
  • Nie

    2 7.14%
  • Dla mnie obojętne

    1 3.57%
  • Owszem, ale bym coś zmienił lub dodał

    1 3.57%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Panel znajomego

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Panel znajomego

    BB "uszczęśliwiło" nas 24 godzinną karencją z nowymi znajomymi. Doprowadziło to do tego, że na wszelki wypadek nie kasujemy znajomych co prowadzi do ich ogromnej ilości. Jednocześnie (oprócz zlikwidowania sortowania w/g małych i dużych liter) nie zrobiło nic abyśmy mogli jakoś to ogarnąć.
    Kilkakrotnie zgłaszana propozycja aby na czwartej, pustej ikonce zrobić aktywnych znajomych została bez echa.
    Dlatego mam propozycję "panel znajomego".
    Zamiast "usuń znajomego" wprowadzić własnie panel. (Dlaczego właśnie tu za chwilę).
    Po kliknięciu ikonki "panel" pojawiają się informacje:
    1. Gildia - teraz aby uzyskać tą informację trzeba zagadać na szepcie i JAK ODPOWIE mamy tą informację. Gorzej gdy go nie ma.
    2. Data od kiedy jest znajomym - jaka data gdy jest kilkakrotnie? Myślę że data pierwszego zaproszenia.
    3. Data ostatnio przeprowadzonej transakcji - bezpośrednio, nie na wadze.
    4. Ile razy zapraszał nas do przygody.
    5. Data ostatniego zaproszenia
    6. Ile razy my zapraszaliśmy go do przygody
    7. Data ostatniego zaproszenia.
    8. Ikonka "usuń znajomego"
    Dlaczego tutaj? - bo tutaj mamy informację czy to prawdziwy znajomy czy przypadkowy gracz który jednorazowo rok temu kupił u nas loota i potem zero kontaktów, decyzja jest więc w miarę przemyślana.
    Myślę, że te informacje pomogłyby nam ogarnąć trochę listę znajomych czyli brutalnie mówiąc wywalić wszystkich tych, z którymi mieliśmy sporadyczne kontakty a zostawić tych, którzy w jakiś sposób zasługują na miano tego znajomego.
    Oczywiście temat ikonki "aktywni znajomi" jest dalej aktualny i niezależny od "panelu znajomego"

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Za

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem za

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki panel z historią kontaktów byłby bardzo przydatny. Ale obawiam się, że "ogrom" pracy mógłby przytłoczyć administratorów i wywołać falę błędów na serwerze. Odnoszę również wrażenie, że to narzędzie dla premii;/

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie zmieniamy nic w silniku gry, tylko wykorzystujemy informacje które gdzieś tam w bazie są.
    Ilość przesyłanych informacji jest zdecydowanie mniejsza niż przy byle wejściu w przygodę czy na wyspę znajomego więc teoretycznie nie powinno to specjalnie obciążać serwera.
    Teoretycznie, bo gdyby programiści BB zostali kucharzami to by wodę w czajniku przypalili.

  6. #6
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 28.07.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.