Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Pokonanie Krwawej Maryny

  1. #1
    Babelek

    Pokonanie Krwawej Maryny

    Z ta Maryna to jest troche dziwna sprawa, ja mysle ze nie ma stalej warsji jej pokonania. U mnie zostala tylko Ona wyslalem 200 ochotnikow i przegralem . Ciekawe czy 200 zolnierzy ja pokona.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    35O 50Ż 115WŁ

    A nie łaska przejrzeć forum: http://forum.thesettlersonline.pl/th...i-jej-podbicie

  3. #3
    Babelek
    A po co te luczniki jak ona jest tylko jedna, nie ma zadnych innych bandytow. W obozie zostala Krwawa Maryna szt. 1

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo łucznicy do duża siła ognia

  5. #5
    Babelek
    Sprawdze i na pisze czy to prawda ze WL to takie dobre wojsko

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sami ochotnicy mają za małe dmg aby coś mogli zrobić Marynie, tu potrzebne są jednostki które mają dużo hp aby przyjąć obraznia (zolnieze i ochtnicy) oraz jednostki z dużym dmg (długie łuki) aby maryne pokonać,

  7. #7
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    200 zółnierzy pokona ją, ale będziesz mial olbrzymie straty [97 żołnierzy, jeżeli dobrze pamiętam]. Naucz się używać symulatora.

    http://settlersonlinesimulator.com/d...fsimulator/pl/

  8. #8
    Babelek
    Sprawdzalem dwa razy mnie oszukal.To bylo na innych obozach bandytow, wole opinie graczy ktorzy mieli doswiadczenie w walkach

  9. #9
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Ten symulator nigdy nie oszukuje.
    2. Jak widać wolisz własne szczęście niż opinię innych, bo nie korzystasz z poradników.

  10. #10
    Babelek
    Korzystam ze wszystkich porad ktore mi pozwola pokonac te Maryne. Wiem ze gracze podbili wyspe stosujac inne warianty wojskowe niz jest w poradniku

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.