Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Około siódmej, to to samo co około ósmej?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat

    Około siódmej, to to samo co około ósmej?

    Tak tylko pytam, nie żebym był upierdliwy.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Około godz. 7.00...tylko pamiętaj, że w Polsce masz jeszcze czas letni i zimowy :P

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    tak tutaj w Polsce różnica czasu miedzy zimowym a letnim pewnie ze 4 godziny jak zwykle są nie słowni.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już jest po 8 a na serwer 03 nadal nie można zalogować się. Chociaż wcale mnie to nie dziwi ponieważ event musi wygrać serwer niemiecki. Czy więcej nam rzucą kłód pod nogi tym pewniejsza wygrana Niemców.
    U Niemców na pewno konserwacja nie przeciągają się, u nich można było przekazywać przygodę "Koniec świata" od początku - a u nas lipa. Słyszałam nawet że Niemcom zaliczają nawet anulowane przygody do wykonania. Wszystko zrobią tylko żeby Polacy nie wygrali. Nie zdziwię się jak oni przerwę techniczna przeciągną do jutra.
    Przecież i tak nas olewają i nie odpowiadają na pytania. Szybcy są tylko w banowaniu graczy na głobalu.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    pewnie znowu nie bedzie mogla sie zalogowac polowa graczy...

    a przerwa potrwa jeszcze z 4-5 h extra

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    trzeba było się uczyć języków "catfish" i teraz grałbyś sobie w niemiecki event "Weltuntergang" i krzyczał przy przeciagającym się technicznym "brechen" SZAJSE!!!

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wg forum jest juz 9:25 hehe oni mają swój czas własny

  8. #8
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    to co zglaszamy problem techniczny do supportu chyba bo przerwa sie skonczyla 1,5 h temu nie ma informacji o przedluzeniu wiec to jakis blad trzeba zglosic tam na pewno czekaja na nasze informacje

    ps a to chyba xaar pisal ostatnio o skracaniu przerwy technicznej

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na facebooku jest takie ogłoszenie:

    Uprzejmie informuję, że około godziny 08:00 rozpoczęła się zapowiedziana wcześniej (forum) przerwa techniczna, której celem jest uaktywnienie wydarzenia "Koniec Świata". Wszystkie polskie serwery powinny być ponownie dostępne około godziny 09:30 czasu polskiego.

    BB_xaar


    cóż, nie ma mnie na facebooku - nie istnieję - nie wiem co się dzieje:P Ja słyszałam, że konserwacja miała być od 1:00 - 7:00.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ta 7 to chyba zamieni sie w 19

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.