Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ujemna liczba bezrobotnych osadników?

  1. #1
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj

    Ujemna liczba bezrobotnych osadników?

    Nie wiem o co chodzi ani jak mam to rozumieć skoro jest limit populacji (wojsko + pracujący osadnicy) ma mieścić się w granicy naszego limitu poprzez budowane rezydencje to dlaczego ja mam -48?? tak nagle? co brakuje mi teraz 48 i będzie mi stać z produkcja?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: populacja.jpg, 
wyświetleń: 140, 
rozmiar: 19.8 KB, 
ID: 598.  

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Tak się dzieje gdy nagle brakuje miejsca dla osadników. Też tak miałem, Ci dla których nie ma miejsca lądują w gwieździe(w ten sposób miałem premię +168 osadników). Aby wszystko wróciło do normalności wystarczy, że dodasz 48 osadników(lub poczekasz aż sami się zrobią, pod warunkiem że masz miejsca dla nich) i wyjdziesz na zero, w przeciwnym wypadku żaden nowo wybudowany budynek nie będzie pracował.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie miałeś przyoadkiem zadania w którym należało pobrać osadników ?

  4. #4
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    no, miałem??

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no własnie, to jest bardzo dziwne, bo skoro przy zadaniach typo pobierz z magazynu X surowca, nie można go wypełnić jeśli sie nie ma X albo wiecej w magazynie, a z ludzmi jest tak ze czy masz czy nie masz to da rade to zrobić i w ten sposób jesteś na minusie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.