Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Odkrywca - Poszukiwacz kłopotów...

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi też przestał przynosić podwójnie a wcześniej jednak sie trafiało.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Myslalam ze tylko ja takiego pecha mam, nie wiem jak długo ale dawno nic podwojnie nie przyniesli
    Szkoda ze pisanie na tym forum jest jak mowienie do sciany...

  3. #13
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Mi przyniósł 2x tylko, a mam dwoch odkrywców na to wyszkolonych od dłuższego czasu ... ;/

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    też tak mam

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    No to jest skandal! Od ponad 2 tygodni mam ten sam problem i kilkakrotnie pisałem do suportu i wiecie co odpowiedzieli? Pisali, że szansa to 30% a to daje 50% i to jest normalne. No ja nie wiem kto tam siedzi? Prawda jest taka, że ta gra nie ma żadnej pomocy technicznej i jak gracze sami sobie z problemem nie poradzą to na suport nie ma co liczyć.
    Poczytajcie sobie sami jakie durnoty oni piszą:
    "
    Uprzejmie informuję, że w tej umiejętności na poziomie trzecim jest 30% szans na to, że odkrywca przyniesie podwójnie przygodę, dlatego niekoniecznie zawsze otrzymasz po jego powrocie dwie przygody lub może przynieść tylko mapy a przez jakiś czas tylko jedną przygodę, gdyż szanse są mniejsze jak 50%. Przypominam, że w grze dodatkowo występuje element losowości, na który nie posiadamy wpływu.
    "

    Pisałem tym nieukom, że mam trzech takich odkrywców, nawet mi screeny kazali przesyłać w nadziei, że mnie zniechęcą. Posłałem im te screeny, mam 3 odkrywców, od ponad 2 tygodni posyłam ich 2 razy dziennie co daje 6 szans dziennie a każda ma 30% szans. W sumie to grubo ponad 90 razy pod rząd i niczego mi podwójnie nie przyniesiono a wcześniej każdego dnia miałem podwójne dostawy.
    napisali:
    "
    Uprzejmie informuję, że otrzymaliśmy potwierdzenie z Działu Technicznego, iż tak jak wskazuje na to opis tej umiejętności, odkrywca ma 30% szansy na to, że znajdzie podwójną przygodę. Niestety ale nie jest to gwarantowane, że przyniesie dwie przygody, gdyż jest to tylko szansa, do tego wynosząca 30%.

    Uprzejmie informuję, że niestety ani Support ani nasi Programiści nie mają wpływu na to jak często nasi Gracze posiadający odkrywców z tą umiejętnością będą otrzymywać podwójne przygody, gdyż występuje tu zasada losowości, co za tym idzie, niestety nie możemy pomóc w tej kwestii.


    Pozdrawiam,
    Katarzyna
    Zespół The Settlers Online
    "
    No to ja się nie dziwię, że ta gra ma tyle błędów skoro takich maja programistów i dział techniczny. Przecież oni w ogóle graczy mają gdzieś, ich to w ogóle nie obchodzi, że ten błąd eskaluje na coraz więcej graczy.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Jest na to jedna rada... nie płacić, ja nigdy za grę nie płaciłam bo uważam... że z takim supportem i tyloma błędami nie zasługują na moje pieniądze. A teraz jak mnie z tym wkurzyli... nie mam żalu odejść skoro nie byłam na tyle głupia aby posyłać im pieniądze... - nie czuję się jak to młodzież mówi "wydym..."

    A ten/ta którzy odpisują o "zasadzie losowości" w tym wypadku jest kompletnym ignorantem (są na to dosadniejsze określenia typu kr... id...) bo albo nie przeczytał co się do niego pisze, albo nie rozumie co sam pisze... kozy pasać a nie do komputera!

    Wybaczcie ten ton czytający gracze , ale zirytowałam się...

    Edit: To jeszcze mam pytanie, jakie są szanse (prawdopodobieństwo), że odkrywca (jeden) nie przyniesie mi dodatkowej przygody/map kiedy ma na to 70% (bo 30% na to że mi przyniesie) 10 dni z rzędu?

    Odpowiem: 2,8247525 %

    A jakie, że nie przyniesie mi pod rząd 21 razy (to 3 tygodnie od kiedy występuje błąd)?

    Tez odpowiem: 0,0558546% !!!

    To jeszcze aby było ciekawiej jakie są szanse że 3 odkrywców których posiadam, nie przyniesie mi przez 21 dni dodatkowej mapy/przygody?

    Ha! I tu odpowiem: niemal nieprawdopodobne...

    A teraz aby było jeszcze mniej prawdopodobnie to odnieście to do liczby graczy którzy zgłosili problem! I odpowiedzcie sobie na pytanie:
    Jakie są szanse, że wystąpi owe "nieznalezienie" u np 10 graczy którzy mają od 1-3 odkrywców?

    To zadam jeszcze dwa pytania: Czy pani Kasia z zespołu The Settlers Online jest kompetentna? Oraz czy można się nie zirytować?
    Ostatnio edytowane przez Alicija ; 29.11.2013 o 11:22

  7. #17
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Alicija, pracownicy Supportu nie są programistami/developerami tworzącymi grę. Support bazuje wyłącznie na informacjach, które otrzymuje z innych departamentów.

    Podejrzenie co do nieprawidłowego działania umiejętności "Poszukiwacz kłopotów" zostało już przekazane dalej. Support nie wróży z fusów, więc do otrzymania oficjalnego potwierdzenia ("tak, to błąd"), nigdy nie pojawi się odpowiedź w stylu "skill nie działa prawidłowo, jest to bug".

    Tak czy inaczej: gdy pojawi się jakaś nowa informacja na ten temat, postaram się ją umieścić w tym temacie.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam tak samo, dodatkowo nie podoba mi się ostatnio wyrafinowany łupieżca, też nic nie przynosi - słownie ZERO

    a jakiś miesiąc temu statystyka była do przyjęcia

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś jest źle zaprogramowane. Support nie powinien odpisywać w taki sposób "gdyż jest to tylko szansa, do tego wynosząca 30%". Nie ma możliwości by losowość wg jakiegoś tam algorytmu w przypadku 90 poszukiwań przez odkrywców z tą umiejętnością nie dała ani razu podwójnej przygody, map i przygód lub podwójnie map. Pewnie się pojawią tacy co będą twierdzić inaczej. Jeśli tak, to ja poproszę by w czarnych rycerzach lub w mrocznym bractwie na 90 dropów nie było ani razu saletry, która ma podobno prawdopodobieństwo wystąpienia ok. 33%. Poproszę też by odkrywca z długich poszukiwań nie przynosił mi dwa czy 3 razy pod rząd zakazanych eksperymentów lub wiktora podstępnego. Prosiłbym też, żeby przy prawdopodobieństwie 50% na granit w wyspie piratów nie trafiały mi się 11 razy bale na 12 przygód.
    Jak żyję, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło w innych miejscach niż ta gra, by biorąc udział w grach losowych gdzie występuje powtarzalność danych wyników mieć taką serię. To tak jakby rzucać 90 razy kostką sześcienną i ani razu nie trafić 6.
    Ewidentnie coś jest na rzeczy i w życiu nie uwierzę z twórcy gry gdzieś nie popełnili błędu.
    Jakbym jeszcze miał jakieś porównanie to może dałbym ten z 45% na znalezienie "szybkiego" złoża miedzi. W praktyce nigdy mi się nie zdarzyło by 2 geologów musiało być wysłanych więcej niż 8-9 razy (łącznie) w celu znalezienia takiego złoża.
    Jak czytam jakie ludzie zgłaszają problemy to odechciewa mi się inwestować w odkrywców.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alicija Zobacz posta
    Z poszukiwaczem kłopotów jest problem - i to jest pewne.
    Mam 3 szybkich odkrywców którzy mają 30% na znalezienie. Od 13 dni nie znaleźli ani razu... tak nawet choćby jeden raz 2 przygód jednocześnie lub 2x map. Statystycznie każdego dnia powinnam mieć chociażby jedno takie odnalezienie a od 13 dni czyli od konserwacji która odbyła się 6 listopada jest coś źle... spartoliliście coś.

    Jak mi jakaś mądrala powie, że to możliwe to mu to wyliczę jak mało to prawdopodobne abym z prawdopodobieństwem 90% na trafienie, pod rząd 13 razy nic nie trafiła...
    Abstrahujac generalnie od tematu watku, chcialam tylko zaznaczyc, ze przy wysylce trzech osobnych odkrywcow, z ktorych kazdy ma 30 % szans na znalezienie czegos, nie mozesz sumowac i pisac, ze masz 90 %. W ten sposob przy pieciu - mialabys 150%

    Z Twoim komentarzem odn tego, jak malo prawdopodobny jest brak nawet JEDNEGO udanego trafienia, zgadzam sie w pelni.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.