Zamknięty wątek
Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 26 34 35 36 37 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 368

Wątek: Dyskusja - Zadanie kryzysowe - Powrót wielkiego zła

  1. #351
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez inka277 Zobacz posta
    dzisiaj jest konserwacja z informacją cyt "Po aktualizacji budynki, które zostały przyznane jako nagroda w Zadaniu Kryzysowym, będą powracały do Menu gwiazdy."
    Zakończyłam ZK postawiłam silos, podniosłam go już do 4 poziomu i teraz wróci mi do gwiazdy?????????
    Nie. Naucz się czytać changelogi BB.
    "Budynki będą wracały do menu gwiazdy" oznacza: poprawiliśmy błąd polegający na tym, że budynki po wyburzeniu nie wracały do menu gwiazdy, ale nasza polityka nie pozwala na użycie wyrazów "błąd" i "poprawić" w kontaktach z użytkownikami.

  2. #352
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    ale szybko chce wrócic ale dłużej jak na stałej...

  3. #353
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2014
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    moze i zdanie fajne, ale nie miałem szans na ukończenie, poległem na zbieraniu zioła. Jak zbierać coś co nie pojawia się wyspie, nawet po wykorzystaniu wróżkowego pyłu? Nigdy wcześniej nie nazbierałem sztandarów jak podczas tego zadania kryzysowego.

  4. #354
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez GRA_S1 Zobacz posta
    moze i zdanie fajne, ale nie miałem szans na ukończenie, poległem na zbieraniu zioła. Jak zbierać coś co nie pojawia się wyspie, nawet po wykorzystaniu wróżkowego pyłu? Nigdy wcześniej nie nazbierałem sztandarów jak podczas tego zadania kryzysowego.
    Po raz kolejny przypominamy, że wróżkowy pył czy jakakolwiek inna podobna premia nie sprawia, że pojawiają się nowe kolekcje, tylko obecne ZMIENIAJĄ POŁOŻENIE na wyspie. Kolekcje pojawią się chyba średnio co 8h, także problemu z ich zebraniem nie ma( a ziołami to praktycznie każdy jest zalewany). Więc to było jedno z najłatwiejszych zadań. Poza tym, to zadanie( jak i wiele innych tego typu) było zaliczane także, gdy zdobyliśmy zioła z handlu( czy to wagi czy wysłaniu oferty przez znajomych/gildie), wiele osób pisało o tym fakcie na kanale "Pomocy" nawet na naszym świecie Także, jeśli nawet ktoś miałby błąd polegający na niepojawianiu się żadnych kolekcji to handel rozwiązywał problem.
    Podsumowując, zadania bez problemu dało się ukończyć pod warunkiem, że nie obudziliśmy się na kilka godzin przez zakończeniem kryzysowych, aczkolwiek w takiej sytuacji też dało się je zakończyć bez problemu ale wtedy pewnie koszt przewyższyłby wartość nagrody.

  5. #355
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Po raz kolejny przypominamy
    ...tzn kto komu, tak konkretnie? : )

  6. #356
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    ...tzn kto komu, tak konkretnie? : )
    My-im albo oni-nam

  7. #357
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Parameters Zobacz posta
    My-im albo oni-nam
    Tym co stoją teraz tam gdzie my staliśmy kiedyś :P
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  8. #358
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    del

  9. #359
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez GRA_S1 Zobacz posta
    moze i zdanie fajne, ale nie miałem szans na ukończenie, poległem na zbieraniu zioła. Jak zbierać coś co nie pojawia się wyspie, nawet po wykorzystaniu wróżkowego pyłu? Nigdy wcześniej nie nazbierałem sztandarów jak podczas tego zadania kryzysowego.
    W grze występuję taka magiczna opcja jak handel, więc pisanie że nie poległeś to tylko na własne życzenie
    Więc albo tak piszesz aby pisać albo nie wiesz w co grasz

  10. #360
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    niektórzy to widzę płaczą dla zasady aby tylko pomarudzić...nagroda 1,9k klejek zła?? dla tych co nie ładują kasy w gre to dobra nagroda bo niedługo będą gienki za kleje...budynek zły?? ( że niby lepsza manufaktura...) sprzedaj ten budynek a zakupisz tyle węgla za to, że manufaktura rok by musiała tyle wydobyć...a do tego płaczą wysokie levele ( a przecież już trochę w tso grają) o opóźniającym się starcie zadań, jakby nie znali BB...ładna pogoda to wyjść na dwór i się przewietrzyć a nie czekają niektórzy na start jak za komuny ludzie pod sklepem po towar
    Pozwoliłem sobie sprawić, to co napisałeś dla ul. silosu( przedział wyżej niż ci, co dostali manufaktury) i niestety masz rację. Wg. cen na Złotej górze, po sprzedaży ul. silosu możemy zakupić tyle węgla, że manufaktura na 1lvl potrzebuje 68 lat na wyprodukowanie takiej ilości xD Po ulepszeniu na 6lvl potrzebuje 11 lat ( jeśli wliczymy koszt ulepszeń spokojnie możemy kilka lat doliczyć). Jeśli ktoś będzie dawał premie choćby steki(+100%) wtedy mamy 2x krótszy okres ale wszystko przy założeniu, że cena węgla będzie taka jak obecnie. Także jeśli ktoś dostał manufakturę, to zapraszam za te 6 czy 11 lat i wtedy będzie mógł powiedzieć, że dostał lepszą nagrodę niż inni

Zamknięty wątek
Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 26 34 35 36 37 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.