Zamknięty wątek
Strona 27 z 88 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 37 77 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #261
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja akurat z "promocji" nie skorzystałem i mam tylko jeden magazyn z eventu, ale niedawno przez błąd BB w opisie osiągnięć, byłem stratny na przygodzie, bo ją kupiłem w sklepie, wykonałem wszystko jak było napisane, a zadanie nie zostało zaliczone. Napisałem do supportu, przyznali mi rację i napisali abym wykonał przygodę jeszcze raz tylko zamiast konnych użył żołnierzy i mi zaliczy zadanie (bo był błąd w tłumaczeniu zadania). Odpisałem, że spoko, wykonam przygodę jeszcze raz ale niech mi ją prześlą bo jej nie mam, a poprzednią kupiłem, więc poniosłem stratę. Odpisali, iż nie przewidują możliwości rekompensaty.

    Mając to na uwadze, jakbym zyskał magazyn, odpisałbym im tak samo jak oni mi, że niestety nie przewiduję takiego rozwiązani i nic nie zwrócę )

    Pozdr.

  2. #262
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RollingYourHead Zobacz posta
    Absolutnie nie mam najmniejszego zamiaru zwracac zadnego magazynu pozyskanego przez blad. Z prostej przyczyny, juz ich po prostu nie mam. Nie mam rowniez zamiaru kupowac ich za klej czy surowce. Nalozycie bana? Bardzo prosze, tylko rowniez prosze mi zwrocic w takim przypadku pieniadze zainwestowane w te gre. To, ze ludzie najprosciej mowiac wykorzystali Wasza glupote i brak kompetencji to jest Wasz problem. Ludzie zglaszaja Wam bledy, Wy ich nie sluchacie to teraz cierpcie.
    Nie licz na jakąkolwiek rekompensatę. Czytałeś warunki korzystania z usług BB przy rejestracji? Szczególnie polecam pkt. 16. W skrócie mogą zablokowac konto z dowolnego powodu i nie muszą rekompensowac poniesionych nakładów. Chciałeś , płaciłeś i tyle.

  3. #263
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Nie licz na jakąkolwiek rekompensatę. Czytałeś warunki korzystania z usług BB przy rejestracji? Szczególnie polecam pkt. 16. W skrócie mogą zablokowac konto z dowolnego powodu i nie muszą rekompensowac poniesionych nakładów. Chciałeś , płaciłeś i tyle.
    Więc regulamin nadaje się do UOKIK, za niedozwolone klauzule.

  4. #264
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powodzenia. Trzeba było go nie podpisywać, albo iść do UOKiK wtedy.

  5. #265
    ThePeper
    Tak z ciekawości zobaczyłem co tam na forum niemieckim.
    Wrzawa większa niż u nas - a to nowość.
    Tylko że tam BeBe odpowiada na pytania...

  6. #266
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja naklikałem 8 ztym co miał być 7 fałszywek dam koledze po 1 deska sztuka ciekawe co zrobią
    sprzedane

  7. #267
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Powodzenia. Trzeba było go nie podpisywać, albo iść do UOKiK wtedy.
    Nie ma to znaczenia... poczytaj co to są klauzule niedozwolone.

  8. #268
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez Ztagar Zobacz posta
    Ja mam nadzieje że nie oddacie tych magazynów i dostaniecie pernamętnego bana na gre.
    Im mniej oszustów tym lepiej dla gry.
    Nie nazywaj nikogo oszustem tylko dlatego ze wykorzystal blad BB. Nigdy nie oszukalem zadnego gracza w grze i wypraszam sobie takie teksty. A to ze wykorzystalem blad BB nie znaczy ze jestem oszustem, znaczt to tylko tyle ze BB ma niekompetentny zespol programistow .

  9. #269
    Osadnik Awatar kaśkownik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ThePeper Zobacz posta
    Tak z ciekawości zobaczyłem co tam na forum niemieckim.
    Wrzawa większa niż u nas - a to nowość.
    Tylko że tam BeBe odpowiada na pytania...
    Dziwne co nie 23:13 a Pandur nadaje jak szalony ;-)
    Nasz BB Termit Nam nic nie napisze, bo jest z natury nieśmiały

  10. #270
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak widze większość nie zadała sobie trudu przeczytanie OWH które zaakceptowało przy rejestracji w Settlers Online. Dlatego nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Ja poświęciłem 10 minut mojego cennego czasu i przeczytałem i wiem że wykorzystywanie bugów w grze jast niedozwolone i dlatego moge takich ludzi nazywać oszustami bo nimi są.

Zamknięty wątek
Strona 27 z 88 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 37 77 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.