Zamknięty wątek
Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #201
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak już to pomarudzę trochę:
    nie pisze się pisze tylko jest napisane
    strona www nie pisze

    PS Tyle udało mi sie z gramatyki zapamiętać

  2. #202
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś nie jest tak z tym generałem. W raportach i w podsumowaniu występuje jako "Placeholder" 0 i to z róznymi wersjami grafiki. Jakiś taki niedopracowany. Medyk chyba musi iść się wyleczyć 0





    Jego niewidzialność moze wynikać z tego, że jest na sprzedaż. Bo tu też się pojawił 0

    Ostatnio edytowane przez Minael ; 08.10.2018 o 14:02
    Skrzydła do góry!

  3. #203
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Jego niewidzialność moze wynikać z tego, że jest na sprzedaż. Bo tu też się pojawił 0
    Stawiałbym raczej na tokeny (chociaż one teoretycznie mają być niesprzedawalne) albo którąś z premii do zadań tygodniowych.

  4. #204
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Coś nie jest tak z tym generałem. W raportach i w podsumowaniu występuje jako "Placeholder" 0 i to z róznymi wersjami grafiki. Jakiś taki niedopracowany.
    Jak w miare powtarzania pewnej czynnosci osiagasz coraz lepsze rezultaty to nazywa sie to trening.

    Jak w miare powtarzania pewnej czynnosci osiagasz coraz gorsze rezultaty to nazywa sie to BlueByte.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #205
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    krotos666 ---jakie Ty piszesz bzdury przecząc samemu sobie -- Wydarzenie zakończy się 8 października, o godz. 10:00 czasu polskiego-- a to że TRZEBA je przekazać do zadania Ciągłe wkłady, jest oczywiste , ale info takiego nie było że sala balowa będzie Funkcjonowała dzień dłużej, a jesli był taki zamiar tak jak napisałem w swojej wypowiedzi należy to sposób jasny napisać

  6. #206
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Papciolapcio Zobacz posta
    krotos666 ---jakie Ty piszesz bzdury przecząc samemu sobie -- Wydarzenie zakończy się 8 października, o godz. 10:00 czasu polskiego-- a to że TRZEBA je przekazać do zadania Ciągłe wkłady, jest oczywiste , ale info takiego nie było że sala balowa będzie Funkcjonowała dzień dłużej, a jesli był taki zamiar tak jak napisałem w swojej wypowiedzi należy to sposób jasny napisać
    W zasadzie o co masz pretensje? Że nie potrafisz zrozumieć dłuższego niż dwie linijki tekstu i przez to możesz zdobywać indywidualne nagrody dłużej niż myślałeś?

  7. #207
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    mam pretensje o niedoinformowanie grających nie tylko w tym evencie ale i poprzednich

  8. #208
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale to nie nowośc że jak zwykle coś poknocili i tyle, a to że sala działa jeszcze ta pare godzin dłużej to zawsze to 2 balisty więcej w zapasie
    I fakt magazyny dobrze zostały przeczyszczone przez ten niby event ale nagrody to średnio sobie a te zasoby jednak

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fakt koniec ewentu i wszystko padlo

  10. #210
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety, koniec eventu -> koniec TSO. Zapewne trzeba było być wylogowanym jak się event kończył :/

Zamknięty wątek
Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.