Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gra blokuje mi możliwość zdobycia punktów doświadzczenia?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    Gra blokuje mi możliwość zdobycia punktów doświadzczenia?

    Hej. Jestem na lev 13. Od wczorajszego dnia mam problemy z grą. Nie zaliczyło mi najprawdopodobniej 2 zadań, nie dostałam za to expa. Mam lev 13, a mój limit osadników wynosi 50. Dom jest dostępny dopiero od 15 levelu. Czy to mozliwe, że przez zbyt dużą ilość budynków zablokowałam sobie normalny rozwój w grze? Zaczęło się od tego, że zablokował mi się naturalny przepływ surowców, tzn . w pewnym momencie wykonałam zadania z 13 lev a te z wyższego lev są zablokowane. Nie mogę więc na bieżąco zużywać zebranych surowców na nowe budynki, surowce itd. Magazyny mi się przepełniały podstawowymi surowcami, więc dobudowywałam magazyny. Zużywałam osadników i teraz jestem w ... no .

    Nie mogę zbudować domu, nie mam koszar, nie mogę atakować obozów bandytów... Gra trzyma mnie na lev 13.

    Powinnam zburzyć budynki powtarzające się i podnieśc te pozostałe na wyższy lev, żeby odblokowac il. osadników? Żeby przejść dalej musiałam zuzyć diamenty, czego nie chciałam, przecież to wyjątkowy surowiec i gra nie powinna wymuszać takich sytuacji.

    I tak od 2 leveli... siłuję się z grą, a to powinno płynąć sprawnie...

    Czy ktoś wie, kiedy dostanę jeszcze jakies zadania systemowe, które będę mogła ukończyć i zdobyć exp?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zadania wykonuje się z głową, nie wszystkie trzeba od razu, niektóre trzeba kasować, bo specjalnie są tak przygotowane byśmy stracili niepotrzebnie surowce np. te z wytworzeniem mieczy czy łuków w magazynie prowiantu. Zawsze trzeba sprawdzać liczydło by nie zabrakło nam surowców bo można się "zaczopować" i chyba tylko pomoc innych surowcowa może nas uratować.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 19.03.2015 o 00:51

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.