Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: System osiągnięć - nie dodaje zasobów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    System osiągnięć - nie dodaje zasobów

    Witam,

    Po wprowadzeniu w życie pierwszej fazy systemu osiągnięć dodało klejnoty za wykonane osiągnięcia jednakże teraz po wprowadzeniu drugiej fazy zauważyłem że dodało wówczas klejnoty ale granit czy monety czy jakiekolwiek inne zasoby już nie a w menu osiągnięć figurują jako wykonane czy zatem mam być stratny na tych osiągnięciach które mam na "dzień dobry" wykonane ?

    Kolejną rzeczą która wystąpiła u kolegi to: dostał klejnoty po wprowadzeniu 1 fazy systemu osiągnięć i w dniu wczorajszym przed konserwacja wykonał kolejne osiągnięcie czyli oczyścił całą wyspę z bandytów za co powinien dostać 200 klejnotów, po wyczyszczeniu wyspy ich nie dostał a także po wprowadzeniu drugiej fazy także nie. Jednakże w systemie osiągnięć zadanie figuruje jako wykonane i wygląda to tak jakby nagroda była już przyznana a nie była czy zatem premia za osiągnięcie mu bezpowrotnie przepadła ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    znajac BB to nie doczekasz sie odpowiedzi na owe pytania z ich strony

  3. #3
    raczkowski79
    Przyłączam się do pytania, mam zaliczone a żadnych fantów nie dostałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.