Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z autorem tematu ?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zgadzam się

    12 28.57%
  • No nie wiem

    11 26.19%
  • Nie zgadzam się

    19 45.24%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Domy, nie tylko rezydencje

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj

    Domy, nie tylko rezydencje

    Witam,

    Chciałbym zaproponować zmianę kosztów ulepszania domów do poziomu 5-tego.
    Wszyscy gracze budują rezydencje ze względu na niską cenę, która pozwala osiągnąć 50 pojemności.
    Domy przydają się tylko gdy zaczynamy grę, po osiągnięciu wyższego poziomu praktycznie o nich zapominamy. Natomiast gdyby został obniżony koszt ich ulepszenia do maksymalnego poziomu, do ceny podobnej jak rezydencja na 3cim, dało by to możliwość podjęcia decyzji co chcemy zbudować. Oczywiście niepraktyczna dziś budowla znów by wróciła do użytku.
    Mam nadzieje że zgadzacie się z moim spostrzeżeniem, proszę o komentarz.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dom zajmuje 1 patent. Rezydencje, które można kupić w Sklepie są też dostępne na Targowisku, choć ostatnio w szalonych cenach. Więc zastanów się czy warto budować a potem ulepszać takie domki i rezydki, czy nie lepiej zbierać i kupować za kleje lub na handlu rezydki.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie jest mi to wszystko obojętne mam prawie 90 rezydencji które zaczynam ulepszać na 4pz. Po tym już do niczego nie będą mi potrzebne monety i tylko czerpać przyjemność z robienia przygód.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powiedzmy że mam ponad 300 patentów budowlanych. Nie mam z nimi co zrobić, dlatego wszystkie planuje wykorzystać do rozbudowy armii. Na obecną chwilę nie mam takiej ilości monet, żeby ulepszyć wszystkie rezydencje do 4tego poziomu, i pewnie jeszcze długo mieć nie będę. Dlatego teraz wolałbym wybudować domy na poziomie 5. Gdy uzbieram monety mógłbym je po prostu zastąpić. Myślę że ludzie którzy nie myślą w ogóle o rozbudowie swoich rezydencji do 4 tego poziomu, zgodzą się ze mną(nie mówię tu tylko o osobach z populacja +300). Zmiana kosztów da możliwość wyboru.
    W moim przypadku rezydencje mi się znudziły i chciałbym urozmaicić swoją wyspę.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rezydencje za klejnoty nie zabierają patentow. Na wyzszych levelach optymalna liczebnosc populacji podchodzi pod 3.5-4k, zeby zblizona ilosc uzyskac trzebaby ~1/3 wszystkich dostepnych patentow przetracic na domy zamiast na budynki produkcyjne, czego nikt przy zdrowych zmyslach nie zrobi.

    Mozna sobie pare domkow postawic i upnac ze wzgledow czysto dekoracyjnych, ale nic nie jest w stanie zrobic ich na tyle atrakcyjnymi, zeby w jakikolwiek sposob wyprzec rezydencje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może dla Ciebie sparkz domek nie jest atrakcyjny, dla mnie (dla osoby która ma 99% rezydencji na 3 cim poziomie, z czego 80% to rezydki za klejnoty) domy są bardzo ciekawym urozmaiceniem.

    Czekam na dalsze opinie

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Ja jednak jestem zwolennikiem rezydencji. Większość mam już na 4 i 5 poziomie.
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem na tak, na wyższym poziomie nie ma znaczenie, ale właśnie na wyższym

    nie każdego stać na rozbudowę rezydencji powyżej 3 poziomu

  9. #9
    konkur4
    Co za idiotyzm, lvl 5 domku = lvl 3 rezydencji, gdzie tu sens? Dopiero rozbudowując rezydencje wyżej, na co jak to wspomniałeś Cie nie stać, osiągasz czysty zysk w postaci osadników, których nie miałbyś posiadając domki na 5 poziomach.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    konkur4 słuchaj nie wypowiadaj się niekulturalnie, bo twój brak szerszego spojrzenia na temat mógłbym nazwać w ten sposób. Uzasadnij tzw. "brak sensu", albo czytaj ze zrozumieniem: "Dlatego teraz wolałbym wybudować domy na poziomie 5. Gdy uzbieram monety mógłbym je po prostu zastąpić. Myślę że ludzie którzy nie myślą w ogóle o rozbudowie swoich rezydencji do 4 tego poziomu, zgodzą się ze mną".

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.