Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59

Wątek: Jeden wielki muł !

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No I duu..a blade,dziś nawet wejść nie moge.Maaaasakra

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Najbardziej denerwujące jest to że zawiesza się czas...... konczy sie produkcja, włacza sie kolejna i zachwilę zno wraca do pierwszej ....... to samo dzieje sie na ekspedycjach...... marszałek atakuje a po chwili pokazuje ze jest dopiero w połowie drogi do obozu wroga.......

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Od wprowadzenia nowego trybu PvP i Kolonii,nie idzie grać Wszystko mam uaktualnione peceta też mam dobrego a tu same lagi.Czyżby tę grę testowały dzieci. Przecież to jest gra przeglądarkowa skąd takie problem na dość mocnym komputerze i szybkim internecie .Domyślam się że na słabszym sprzęcie i wolnym inernecie nic nie idzie zrobić .Niech wprowadzą jeszcze z dwa wątki i będzie po grze .Stracą graczu stracą siano .Gier jest tyle że nie potrzeba grać w tą ,tylko żal tyłek ściska że po kilku letniej grze trzeba kończyć.

  4. #34
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wiekowy Zobacz posta
    Domyślam się że na słabszym sprzęcie i wolnym inernecie nic nie idzie zrobić .
    i tu Cię rozczaruję, moc sprzętu i szybkość łącza akurat nie ma tu nic do tego ;-)

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Teraz i ja nie mogę się zalogować. 15 min sie loguję i jeszcze ten pierwszy pasek na białym tle jest. A po południu było w porządku.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To co opisałem wcześniej wynika chyba z jednego. Wcześniej po kliknięciu np. gwiazdy przychodziły wszystkie dane: okno gwiazdy, rozkład okienek i przycisków w nim, obrazki, dane liczbowe, wyrównania itd. i od razu się wyświetlały. Teraz wychodzi na to, że:
    - przychodzi info o oknie i się ono otwiera, ale puste, bo nie ma informacji co się ma wyświetlić
    - od razu albo po pół minucie (różne czasy są) przychodzi info o rozkładzie okienek i przycisków i się one wyświetlają, ale puste
    - znowu po różnym czasie przychodzi treść (tekst czy grafika) i wstawiają się mniej więcej w swoje miejsca, ale są poprzesuwane, bo nie ma informacji o wyrównaniu
    - ponownie ileś czasu i jest info, jak wyrównać treść - wszystko się ustawia jak trzeba

    Tak jest przy otwieraniu wszystkich okien: geologa, budowy, księgi, itd, itp Czasem się trafi, że wszystkie informacje przychodzą bez lagów i okno się otwiera od razu dobrze, ale przeważnie w jednym albo w dwóch, trzech, a nawet wszystkich opisanych etapach są lagi i bywa, że okno otwiera się nawet kilkanaście sekund.

    Nie jest to spowodowane przycięciami kompa, bo ten pracuje na 20-30%, a zresztą ognie premii rzuconych na budynki cały czas się kręcą, postęp budowy się zmienia itd. Wynika to tylko z wielkich lagów miedzy wysyłaniem danych z serwera tso.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właśnie gram na komputerze służbowym znajomego.
    Maszyna: 8Gb RAMu, procek i5 2,53 M540 Winda 7 32 bit, gra działa płynnie bez żadnych problemów na wyspie ani na przygodach.
    Sprzęt o wartości około 800 złotych (za tyle można kupić używanego DELLa).
    Moim zdaniem po wszystkich testach z FLASH PLAYEREM i różnymi komputerami są to obecnie minimalne wymaganie sprzętowe do gry w TSO.

    Jedynym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z opóźnieniami w wyświetlanych animacjach jest zmiana sprzętu na co najmniej taki jak powyżej opisałem.

    Zatem moi mili myślę, że możemy zamknąć wątek o co proszę administratorów forum.
    Pozdrawiam

  8. #38
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Chilout05 Zobacz posta
    Właśnie gram na komputerze służbowym znajomego.
    Maszyna: 8Gb RAMu, procek i5 2,53 M540 Winda 7 32 bit, gra działa płynnie bez żadnych problemów na wyspie ani na przygodach.
    Jedynym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z opóźnieniami w wyświetlanych animacjach jest zmiana sprzętu na co najmniej taki jak powyżej opisałem.
    Hmm. a co powiesz na i-7 16Gb RAM, Windows 8. Do konserwy wszystko było ok, a po konserwie już nie. Tzn mam zmienić komputer na gorszy żeby wszystko działało jak przed konserwą?

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Hmm. a co powiesz na i-7 16Gb RAM, Windows 8. Do konserwy wszystko było ok, a po konserwie już nie. Tzn mam zmienić komputer na gorszy żeby wszystko działało jak przed konserwą?
    koniecznie taka konfiguracja

    Cytat Zamieszczone przez Chilout05 Zobacz posta
    Maszyna: 8Gb RAMu, procek i5 2,53 M540 Winda 7 32 bit

    najlepiej używany Dell, inne będą mulić
    Ostatnio edytowane przez Lambo ; 01.12.2014 o 18:35

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ważne, żę jest konfiguracja pozwalająca płynnie grać a to oznacza, ze to nie wina BB tylko sprzętu.
    Przykre ale co zrobić temat do zamknięcia.
    Pozdrawiam

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.