Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 64

Wątek: Zmiany w grze - 09.06.2016 - opinie

  1. #41
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndyMcQuinn Zobacz posta
    Kompletny bezsens, zmieniać godzinę nowego zadania gildii na środek dnia... Dzięki temu mamy około połowę mniej godzin na zrobienie zadania, bo w nocy to raczej się śpi, a rano do południa to zdecydowana większość ludzi albo pracuje, albo do szkoły idzie...
    Jak widać, BB nadal jest kompletnie oderwane od rzeczywistości ) No, chyba, że to zamierzone działanie, żeby mniej graczy dało radę zrobić zadanie i żeby mniej monet gildii było w grze...
    W jaki sposób o połowę mniej?Jeśli grasz tylko po południu to masz dokładnie te samą sytuację co wcześniej. Jeśli sie rano logujesz na chwilę to masz taką różnicę że możesz wstawić produkcje po południu a rano się zalogować żeby kliknąć koniec zadania.

    Dla tych któzy są za inną godziną restartu, zachecam do głosowania która to by miaąa być godzina http://forum.thesettlersonline.pl/th...light=restartu

    Taj jak już pisał RedJul i pisze Fleotria, zadanie powinno się samo zaliczać automatycznie bez klikania, a wydać surowiec kiedy się chce, a nie dopiero po wykonaniu drugiej części zadania.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dzieki za linka, zagłosowałem na 14tą, żeby więcej osób się popłakało

  3. #43
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przypomnę:
    1. Jeżeli w zadaniu jest "wyprodukuj, wydobądź a my mamy to aktywne, niech zacznie zaliczać od tej 1:00.
    2. Dać informację w "zadaniach oczekujących" co będzie następnego dnia, wtedy poza przygotowaniem się do (na przykład) przygody możemy zapuścić produkcję z wyprzedzeniem. I wtedy godzina rozpoczęcia nie ma takiego znaczenia.
    3. Zwykle są 2 podzadania drugie typu "wydaj" lub "posiadaj", teraz nie można można zaliczyć "wydaj" dopóki nie zrobimy drugiego zadania, należy to zmienić, żeby można było zaliczyć w dowolnym momencie.
    4. O godz. 1:00 skrypt powinien sprawdzać czy gracz danego dnia się zalogował, zaglądnął do zadania gildyjnego i czy podzadania są wykonane. Jeżeli te warunki są spełnione skrypt automatycznie zalicz zadanie. Mówimy oczywiście o sytuacji, gdy gracz sam wcześniej nie zaliczył.
    5. Do rady wraz z monetkami szła by informacja kto zaliczył zadanie. Jakaś tabelka byłaby oczywiście lepsza ale na to bym nie liczył
    Wszystkie te propozycje gdzieś tam się przewinęły ale takie kompleksowe rozwiązanie ułatwiło by wykonywanie zadań. Jak dobrze się przyjrzeć na zadania typu "wyprodukuj" byłoby 24 godziny co pozwoliłoby na wykonanie dziś nierealnych zadań. Oczywiście nie wszystkich
    Niestety BB poszło na łatwiznę i tylko zmieniło godzinę.
    A żadna godzina nie zadowoli wszystkich.
    Te zmiany spowodowałyby, że godzina byłaby nieistotna.

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    09.02.2016
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam takie pytanie. Po co tak sie tak rozwodzic nad ZG skoro na targowisku gildii tak naprwde nie ma nic konkretnego do kupienia ?
    Za przeroszeniem BB dalo jakies tak naprwde ochlapy. (jedyne warte uwagi i walczenia o MG to chyba tylko ul. gosp. ale i tak mozna kupic tylko 2x). Procz poruszanej godziny, moze warto by bylo poprawic asortyment targowiska gildii.

    Z drugiej strony zastanawiam sie skad BB wzielo taki marny asortyment, pamietam glosowanie, ale raczej chyba nikt z graczy by nie wybral asortymentu zywcem jak w przy osiedlowym wazywniaku.

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Voltaris666 Zobacz posta
    Mam takie pytanie. Po co tak sie tak rozwodzic nad ZG skoro na targowisku gildii tak naprwde nie ma nic konkretnego do kupienia ?
    Za przeroszeniem BB dalo jakies tak naprwde ochlapy. (jedyne warte uwagi i walczenia o MG to chyba tylko ul. gosp. ale i tak mozna kupic tylko 2x). Procz poruszanej godziny, moze warto by bylo poprawic asortyment targowiska gildii.

    Z drugiej strony zastanawiam sie skad BB wzielo taki marny asortyment, pamietam glosowanie, ale raczej chyba nikt z graczy by nie wybral asortymentu zywcem jak w przy osiedlowym wazywniaku.
    Wbij 62 lvl wtedy zrozumiesz
    Ostatnio edytowane przez vmapik ; 09.06.2016 o 11:44 Powód: ,,,,

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez vmapik Zobacz posta
    Wbij 62 lvl wtedy zrozumiesz
    Mam 64lvl i nie rozumiem? problem to mam z bzdetami, których od dawna nie robię typu marmur, piwo, jakieś tam głupie papiery. A elitarne i mistrzowskie to raz dwa lecą.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rozumiem, ze kopki saletry uzupełniasz dopałkami lecącymi z przygód w takim razie gratuluje \


    no chyba, ze nie postawiłes kopek
    Ostatnio edytowane przez vmapik ; 09.06.2016 o 12:06 Powód: ,,,

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wiedze ze tu tez mamy "dobre zmiany" prosze o wiecej...

  9. #49
    i0000000
    Dla mnie istotnym elementem tej gry jest sprawa ustawiania rzeczy które się sprzedaje na wadze, odchodzi ochota wystawienia czegoś na handlu lub wysłania towaru te suwaki to chyba najprymitywniejszy element tej gry. Zadania gildyjne dla mnie są nieistotne nie mam zamiaru ich wykonywać są głupie i monotonne.Można pomyśleć nad ich urozmaiceniem,a nie klepaniem czegoś w kółko.Pozdrawiam wszystkich graczy settlers milionik.

  10. #50
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy ktoś mądrzejszy ode mnie mógłby wyjaśnić o co chodzi z tymi manekinami w wiadomościach od BB?

    CO konkretnie zostało zamienione w manekiny?
    Bo po co one są , to wiem
    edit: już wiem, znajdki...
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 09.06.2016 o 22:03

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.